Wyciąganie z ciała przez 2 osobę. I samotne wyjśćie nieudane

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 5

Dołączył(a): Wt lut 21, 2012 6:49 pm

Post Cz lut 23, 2012 12:35 pm

Wyciąganie z ciała przez 2 osobę. I samotne wyjśćie nieudane

Właśnie jak w temacie słyszałem że jest to możliwe potrafię dochodzić do stanu wibracji i ogólnie opanowałem technikę medytacji i odprężenia aż za bardzo :). I właśnie moje jest takie do was pytanie czy byłby ktoś chętny spróbować wyciągnąć mnie. I'm Marek. Lokalizacja Kraków.

Jak ktoś chętny podjąć się ciekawego doświadczenia to proszę napisz do mnie na pw.

W sumie to senk w tym że jak już mam te wibracje pogłębiają się to na jakąś chwilke zapominam i puźniej znowu odzyskuje świadomość ale to już po wibracjach.

Lecz jak mnie nic nic nie przeszkodzi to mam bardzo silne wibracje i czuje je. Stosuje w tedy metodę spadochronu skacze z samolotu ale nie odczuwam spadania sam nie wiem czemu choć bardzo chcę poczuć uczucie spadania by pociągnąć za linkę i uwolnić się.Jakoś się nie pojawia proszę też moją MTJ lub przewodnika by mi pomógł. Coś robie nie tak ??

Jest to tak że jak idę spać by wyjść to kładę się na plecach ręce wzdłuż tłowia. I właśnie jak już miną wibracje to 1 jestem spocony 2.w prawej ręce w łokci czuję ciężar jakby był ciężki i wżynał się w miękkie łóżko, jak poruszę rękom to to znika może mieć to jakąś przyczynę ??

RAB

Avatar użytkownika

Posty: 40

Dołączył(a): N mar 22, 2009 2:30 pm

Pochwały: 1

Post Cz lut 23, 2012 11:41 pm

Re: Wyciąganie z ciała przez 2 osobę. I samotne wyjśćie nieu

Skoro się pocisz to spróbuj leżeć pod jakimś kocem czy co:). Obe najłatwiej mieć w tej pozycji, w której zazwyczaj spisz i to raczej po wystąpieniu wibracji. Przede wszystkim musisz być cały czas rozluźniony i spokojny. Powodzenia. :ugeek:

Posty: 41

Dołączył(a): So maja 10, 2008 1:41 pm

Post So lut 25, 2012 11:55 pm

Re: Wyciąganie z ciała przez 2 osobę. I samotne wyjśćie nieu

Jeżeli chodzi o wyciąganie przez druga osobę to jest to bardzo trudne, ja nie słyszałem jeszcze żeby komuś się to udało. Z wibracjami to jest różnie czasami wystarczy pomyśleć że się unosisz i udaje się wyjść, a czasami trzeba bardzo dużo ,,siły" włożyć w to żeby chociaż oderwać rękę od ciała. Najlepiej nauczyć się dostrajania poziomu oraz intensywności wibracji, wtedy sam ustalasz poziom wysiłku jaki trzeba włożyć żeby oderwać się od ciała.

Powrót do Pierwsze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle