Pierwsze nie pierwsze ale świadome :)

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Posty: 1

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 9:14 am

Post Wt mar 13, 2012 5:52 pm

Pierwsze nie pierwsze ale świadome :)

chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniami z kims kto moze mi odpowiedziec na kilka nurtujacych mnie pytań bez zbednej otoczki budowania we mnie strachu i innych negatywnych energii, ktorych akurat nie potrzebuje w moim życiu.

A wiec tak... wstępem - nigdy nie cwiczylam wychodzenia z ciała, a zdarza mi sie coraz czesciej.

na poczatku nie potrafiłam tego zinterpretować ani okreslic co sie ze mna dzieje, wiedzialam ze to sie dzieje poniewaz zawsze odczuwam jedno uczucie, mianowicie "ostra jazda" w gore jak w windzie :)i nagle widze sie z gory i jestem w stanie niewazkosci. W ostatnią pełnię znów pofrunełam tym razem zachowałam swiadomosc sytuacji ze to obe. Ba! ja byłam wsciekła ze wychodzę z ciała i wisze pod sufitem bo niecierpie tego uczucia "jazdy winada w gore", oczywiscie jako ze byl to swiadomy sen to 4 razy wracałam zeby spac "normalnie" i znow cos sie dzialo ze wychodzilam, w koncu pomyslałam no dobra, nie boje sie tego - i zrobiło sie całkiem normalnie, chociaz ciagle jeszcze pozostawalo to dosyc nieprzyjemne uczucie niewazkosci i gdzies tam pozostalosci strachu, ze moja mama mnie obudzi ktora akurat przyszla posiedziec na necie.

i teraz pytanie, no nie ukrywam ze sie rozochociłam, pierwszy raz wyszlam z ciala podczas snu jak mialam 17 lat i wiedzialam ze to nie byl tylko zwykly sen bo spadlam z lozka, wstalam - patrze a ja dalej tam leze. wiec bylo nas dwie. pozniej to zaniklo, i od jakiegos czasu znow sie pojawia - chce mi sie troche smiac, bo naprawde bylam ostatnio poirytowana - ze piaty raz zasypiam, a tu nagle znow wychodze tym razem prostopadle do ciala ze juz jestem przy scianie do gory nogami, a wiem ze leze, trudno bylo sie dobudzic.
-------------------
jak nad tym zapanowac i wybierac kiedy latamy a kiedys spimy?
jak pozbyc sie uczucia wysysania i jazdy "winda" w gore?
jak ma sie dieta do obe - oprocz bycia vege jakie rosliny/produkt moga mniec wplyw na zwiekszenie mozliwosci?

jak zaprogramowac obe do uzyskania odpowiedzi na dany temat i je wywolac, polaczyc sie z... moze moim przewodnikiem?
-------------------


p.s. czy wy odczuwacie to uczucie jak - "winda" ? mozna zrobci to w jakis mniej nieprzyjemny sposob?! bo mnie to troche przeraza jakbym - zaraz miała spaść - nie radze sobie z tym uczuciem.


***
Dodam jeszcze ze jestem jednostka uduchowioną i jestem vege
Avatar użytkownika

Posty: 83

Dołączył(a): Pt mar 07, 2008 2:19 pm

Pochwały: 1

Post Wt mar 13, 2012 7:36 pm

Re: Pierwsze nie pierwsze ale świadome :)

+ jak nad tym zapanowac i wybierac kiedy latamy a kiedys spimy?

Gdybym ja miał takie problemy to bym się cieszył :), ale do rzeczy. Spróbuj przed snem wyrazić intencję np " dzisiaj dobrze się wyśpię beż żadnych nieplanowanych wyjść z ciała a mój Opiekun tego dopilnuje". Można też zastosować jakieś afirmacje, lub jeszcze inaczej spytać się w medytacji dlaczego tak się dzieje, że praktycznie samemu Cię wyrzuca z ciała. Prawdopodobnie ma to związek z tym, iż zajmujesz się rozwojem duchowym i takie są skutki uboczne, ale zapytać i tak można. Może są jeszcze jakieś inne powody.

+ jak pozbyc sie uczucia wysysania i jazdy "winda" w gore?

Mimo iż takiego uczucia nigdy nie miałem, to podpowiem Ci, żebyś spróbowała podczas takiego lotu zmienić to uczucie na inne. Jak to działa ? Kiedy lecisz windą w górę musisz mieć świadomość, że w pełni masz nad tym kontrolę - nie koncentrujesz się na tym, że lecisz windą tylko przenosisz świadomość do uczucia jakie chcesz, żeby zamiast tego lotu windą się pojawiło. Ja tą technikę stosowałem kiedy wychodziłem z ciała i zaczynało mną bujać. Może sytuacja nie jest ta sama, ale myślę, że może to pomóc. Nawet samo nie identyfikowanie się z uczuciem lotu pomoże, żeby nie odczuwać tego tak gwałtownie.

+ jak ma sie dieta do obe - oprocz bycia vege jakie rosliny/produkt moga mniec wplyw na zwiekszenie mozliwosci?

Wszystko sprowadza się do energii, a jeśli już o nią chodzi to łatwiej można przewidzieć jakie skutki ma posiadanie większej ilości energii przy np. wychodzeniu z ciała. Tak jak jest powiedzenie "w zdrowym ciele- zdrowy duch". W skrócie, mając niezanieczyszczone ciało ma się większe możliwości dzięki lepszej energetyce.

+ jak zaprogramowac obe do uzyskania odpowiedzi na dany temat i je wywolac, polaczyc sie z... moze moim przewodnikiem?

Afirmacje, intencje wypowiadane słownie lub w myślach czy w medytacji, wizualizacje, że taka rozmowa już się odbywa co pomoże zainicjować rozmowę z przewodnikiem. Dodatkowo podpowiem, chociaż nie wiem do końca czy dobry wniosek . Wydaje mi się, że aby w poza spotkać lub i porozmawiać z opiekunem czy przewodnikiem nie można koncentrować się na tym, żeby opiekun koniecznie pokazał się fizycznie. Można po prostu odczuć jego obecność no i trzeba uważać na dowcipnisiów :PAle to raczej będziesz wiedziała czy to Twój przewodnik mówi, a nie ktoś inny..

+ p.s. czy wy odczuwacie to uczucie jak - "winda" ? mozna zrobci to w jakis mniej nieprzyjemny sposob?!

Nie odczuwam tego w ten sposób, ale tez nie za bardzo wiem kiedy pojawia się u Ciebie te odczucie. Kiedy jesteś we śnie nagle Cię wysysa ? Ja we śnie po wypowiedzeniu intencji przenosiłem się do obszaru przycielesnego skąd bez problemu mogłem wyjść. Nie mam pojęcia, oprócz wcześniejszych pomysłów, jeśli zawiodą może poproś, żeby to było wiele łagodniejsze.

Życzę Ci aby Twoje wyjścia stały się przyjemnością :)Pozdrawiam.

RAB

Avatar użytkownika

Posty: 40

Dołączył(a): N mar 22, 2009 2:30 pm

Pochwały: 1

Post Śr mar 14, 2012 10:42 am

Re: Pierwsze nie pierwsze ale świadome :)

Z ciekawości zapytam skoro tak łatwo osiągasz obe - ile czasu Ci to zajmuje. Jak to u Ciebie wygląda? Kładziesz się spać i po paru minutach masz obe?. Ja muszę się mocno skupić, żeby nie zasnąć. Czy może tylko masz łatwość w odzyskiwaniu świadomości podczas snu?

p.s JA TEŻ TAK CHCE!! :D.

Powrót do Pierwsze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle