Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:55 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moje pierwsze LD!
PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 7:11 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
Po ponad roku męczenia się wreszcie mi się udało! I to tylko dlatego, że przed snem powiedziałem sobie parę razy, że będę miał świadomość jak zasnę. o.O
A to było tak:
Jak zwykle starałem się zasnąć nie tracąc świadomości, ale poddałem się i poszedłem spać. Tylko zasnąłem, ana samiutkim początku wyczułem bardzo malutki impuls świadomości (prawdopodobnie zawsze jest kiedy zasypiamy, ale jest tak krótki i słaby, że o nim zapominamy [nazwałem go impuls przysenny :mrgreen:]), ale prawdopodobnie przez to, że wmawiałem sobie przed snem, że jak zasnę, to będę świadomy, to udało mi się zrobić test rzeczywistości. Udało się! Sen był bardzo realistyczny, że aż mi się wierzyć nie chciało, że śnię. Był to pokój tak jakby w jakiejś klasie i byli tam moi rodzice. Postanowiłem wyjść z pokoju, ale przed tym dla upewnienia wrzasnąłem. Rodzice nie zareagowali na to, więc byłem pewien, że to sen. Wyszedłem na dwór i krzyknąłem: "Świadomość x1000, kontrola x1000, ostrość x1000!". Właściwie nie musiałem tych zdań krzyczeć, bo i tak wszystko było idealnie. :mrgreen:Czułem podniecenie, ale pomyślałem, że przez nie zaraz się wybudzę. Uspokoiłem się trochę i podniecenie minęło Przeszedłem kawałek drogi i nagle zaczął padać deszcz i chmury zrobiły się dziwne. Miałem złe przeczucia, więc zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie słoneczną wyspę z miastem w środku i tabunami ludzi pływającymi wokoło jej. Przeteleportowało mnie gdzieś między miastem, a plażą. Podszedł do mnie jakiś gruby chłopak, który prawdopodobnie był moją podświadomością, która starała mnie uspać. No i zaczęliśmy rozmawiać, a ja straciłem trochę kontrolę. Szkoda, że nie zauważyłem, że on mnie usypia. W dodatku przeteleportował mnie do domu i puścił na telewizorze zawalisty film od którego nie mogłem się odciągnąć. Obudziła się mama, która spała obok mnie i też była moją podświadomością i powiedziałem jej, że mam LD, a ona powiedziała, że ma je co nocy, a ja się podnieciłem i straciłem resztki świadomości. :(Chociaż i tak świetnie, że miałem ten LD. Trwał on jakieś 10 minut, ale jak na mnie to zadowalający wynik. :twisted:

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moje pierwsze LD!
PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 11:15 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 02, 2009 11:50 am
Posty: 89
Miejscowość: wherever in the world
gratuluję i życzę dalszej wytrwałości w pracy nad sobą.
Pozdrawiam Sinobrody

_________________
to czego najbardziej pragniemy jest głęboko ukryte w czeluściach naszego umysłu...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moje pierwsze LD!
PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 2:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 18, 2008 5:59 pm
Posty: 54
Gratulacje !!

Niech to doświadczenie da Ci kopa motywacyjnego ;)

To dopiero początek :D


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], gefcia oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO