Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:55 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pierwsza poważniejsza próba OOBE
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 7:52 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Lip 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1
Witam


Na początku chciałem serdecznie pozdrowić wszystkich użytkowników forum, Od dość dawna notuję swoje sny, dzięki temu praktycznie cały czas jestem świadomy w czasie snu, ale nigdy nie staram się przez to kreować to co chcę w śnie, lecz po prostu z ciekawością obserwuję przebieg danego snu, wyciągając z niego wnioski.
Niestety nie mam doświadczenia z OOBE, lecz jestem pewny, że miałem je podczas snu - z rok temu śniło mi się, że byłem w swoim przedpokoju w którym panowała noc, nagle zauważyłem, że moje ciało świeci się (lecz nie rozświetla pomieszczenia). Popatrzyłem na swoje dłonie -były świetliste. Czułem dobrze swoje świetliste ciało i było mi w nim przyjemnie, miałem również zwiększoną świadomość. Zacząłem latać po domu.


Od tamtego momentu minęło trochę czasu. Postanowiłem sobie, że sam zobaczę czym jest OOBE w trakcie dnia.
Pierwszego dnia położyłem się sztywno na łóżku i zacząłem rozluźniać ciało i skupiać się na tym co widzę pod powiekami. Koncentrowałem się w takiej pozycji przez ok. 30min, lecz zaczął ogarniać mnie strach i zrezygnowałem.
Następnego dnia znowu zacząłem tak samo, lecz przed tym postanowiłem posłuchać muzyki relaksacyjnej sprzyjającej otwarciu 3 oka - tutaj już nie miałem uczucia strachu - podszedłem z pozytywnym nastawieniem, dałem się ponieść wibracjom. Próbowałem podnieść swoją niefizyczną, prawdą dłoń, lecz udało mi się jedynie ruszyć niefizycznymi kilkoma palcami. Będąc w stanie skupienia zapamiętałem moment w którym ujrzałem, a w zasadzie czułem, że nad moim ciałem jest jakaś duża płaska powierzchnia, którą prawie dotykałem. Dodatkowo czułem, że poszerza mi się przestrzeń pod powiekami.
Dzisiaj przeszkadzało mi chore gardło w osiągnięciu skupienia i relaksu, gdyż ciągle mnie drażniło, lecz tym razem czułem silne wibracje, w pewnym momencie poczułem jakby coś dotknęło mnie w całą lewą rękę począwszy od barku i jednocześnie tym samym przeszła przeze mnie jakaś energia. Czułem bardzo silne wibracje, które zatrzymywały się na szyi - nie mogłem zrelaksować położenia głowy, a że jestem bardzo nerwowy to dostałem lekkie drgawki w okolicach karku.

Czy macie może jakieś porady dla mnie?
Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], gefcia oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO