Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:56 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:56 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ciągną za stopę :]
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:13 am 
Offline

Dołączenie: Śro Sty 21, 2009 3:43 pm
Posty: 2
Moja ostatnia próba wyjścia wreszcie dała mi odpowiedź jaka technika sprawdza się i jest najbardziej korzystna w moim przypadku. Do tej pory próbowałem techniki 4+1, ale nic się nie działo. Najczęściej zasypiałem, byłem zbyt zmęczony, żeby się skoncentrować o tak wczesnej porze.

Ostatnio zacząłem po prostu medytować i stopniowo "wyłączać się" z życia zewnętrznego. Robię tak: idę spać wcześniej niż zwykle, nie jestem jeszcze mocno śpiący, ale też nie na maksa aktywny i przebudzony. Kładę się i najpierw zaczynam od zrelaksowania ciała tak by żaden mięsień nie był napięty - po prostu je wyłączam z jakiejkolwiek aktywności. Następnie mówię sobie w myślach, że jestem czymś więcej niż ciałem fizycznym i potem rzecz najtrudniejsza dla mnie - muszę wyłączyć umysł, czyli pozbyć się jakichkolwiek myśli. Ćwiczę to od 3 lat i nadal mam z tym problemy. W każdym razie jest już coraz lepiej, patrzę w czerń pod powiekami i staram się niwelować napływające myśli. Jak się pojawiają to je obserwuję, nie popadam w nie. A już tym bardziej nie myślę, żeby wyjść z ciała, bo wtedy na bank mi się nie uda. Po jakiejś godzinie świadomość się urywa i po prostu zasypiam. Zwykle pamiętam wtedy wszystko co mi się śni, są to przyjemne sny, niekiedy zabawne :)I mam wrażenie jakiejś formy ich kontroli, ale LD bym tego nie nazwał, nie napływa mi do świadomości myśl, że to sen.

I wtedy dzieje się rzecz już dla mnie niewytłumaczalna - budzę się, ale moje ciało śpi, jest zrelaksowane, nie czuję napięcia, za to czuję co innego. Ktoś mnie złapał za stopę :shock:Lekko uciska, czuję wyraźnie dotyk. Po chwili z czerni pod powiekami wyłania się bardzo subtelnie obraz mojego pokoju, ale trochę zniekształconego. Jest w nim ciemno a mam wrażenie jakbym go obserwował przez jakiś noktowizor :?Dosyć niewyraźny obraz. Kiedy się pojawił cały czas zastanawiałem się jak to możliwe, że coś widzę, skoro czuję, że moje oczy są zamknięte! Ucisk na stopie zacieśnia się i czuję lekkie drganie, jakbym zaczął wychodzić. W tym momencie do głowy mi wpada masa myśli o demonach, opętaniu, że nie wrócę, poruszam ciałem no i się budzę :(Wiem, że chodzi tu o mój strach, którego jeszcze nie mogę się pozbyć, byłem na siebie wkurzony za to, ale będę dalej próbował. I jeszcze jedna ciekawostka.. ta istota nie odeszła od razu, cały czas mnie dotykała po nodze, bardzo delikatnie, czułem, że jeszcze tu jest...

Wtedy mi się przypomniało doświadczenie z poprzedniej próby OOBE, dosyć podobnej, ale z tą różnicą, że istota chwyciła mnie za stopę bardzo gwałtownie i dosłownie w ułamku sekundy wyszarpała. Przestraszyłem się tak bardzo, że od razu wróciłem i powiedziałem w myślach, żeby następnym razem zrobiła to delikatniej... i zrobiła :)

Natomiast nie odczuwam prawie wcale wibracji czy paraliżu w trakcie wyjścia, o których dużo ludzi pisze. Z tymi wibracjami to mam tak, że potrafię je w sobie wywołać prawie na zawołanie, jak się choćby na moment zrelaksuję i o nich pomyślę. Często wtedy mną mocno rzuca i jest to raczej nieprzyjemne, ale nie bolesne. Pojawiają się też w pierwszym etapie medytacji, ale już bardzo lekkie. W trakcie wychodzenia jestem tylko mocno świadomy swojego zrelaksowanego, uśpionego ciała. To przykuwa najbardziej moją uwagę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ciągną za stopę :]
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 9:19 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 46
Kurde, ja teraz siedzę na forum katolickim, "w ramach rozrywki", naczytałem się jak to oni wszędzie widzą demony, diabła, nic im nie potrzebne itp., masakra. Normalnie jestem wdzięczny za inteligencję i że nie mam ciasnego umysłu.



Pomyśl sobie kurde tak: już cie wyszarpali raz i wróciłeś. Wszystko jest spoko. Już się kontaktowałeś, wyciągają cię, powoli, już kawałek byłeś, to czemu masz nie wrócić?

Czytałeś coś R.Monroe? Ja po przełknięciu trylogii, mam przekonanie że codziennie wychodzę z ciała jak śpię, tylko tego nie pamiętam. No i całemu zastępowi istot zależy żebym wrócił do ciała.


A z tymi demonami... Nie wiem, zastanów się, czemu chcesz wychodzić, pocieszę cię że Harry Potter to też dzieło Szatana, jak muzyka rockowa i techno, a jeszcze medytujesz, to masz już nagrabione. Ale się nie przejmuj, ja już mam rezerwację w piekle, paru znajomych też, więc nie będzie wcale najgorzej :).
Zwyczajnie, zastanów się jak to jest z tymi demonami, i wyrób sobie swoje zdanie, możesz poczytać Monroe czy Sugiera FAQ.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ciągną za stopę :]
PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 9:26 am 
Offline

Dołączenie: Śro Sty 21, 2009 3:43 pm
Posty: 2
Czytałem, czytałem. Ja nie wierzę w te wszystkie bajki o demonach, a tym bardziej nie jestem katolikiem, żeby w to wierzyć, może nie wyraziłem się jasno. Po prostu w taki sposób przejawia się u mnie lęk przed wyjściem. Nagle wpada mi tysiąc myśli do głowy, w które nie wierzę, a które jakoś mnie hamują przed kolejnym krokiem :|No a też czytałem, że po tamtej stronie to o czym myślę może się zamanifestować, więc właśnie tego się boję.. spotkania złowrogich istot, o których myślę przed wyjściem (a mam bujną wyobraźnię). W każdym razie w moim przypadku to pewnie kwestia czasu zanim się oswoję z lękiem i zacznę go kontrolować ;)Wiem, że muszę się koncentrować na tym co mnie może dobrego spotkać po drugiej stronie, ale to nie zawsze mi wychodzi, strach bierze górę...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ciągną za stopę :]
PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 5:48 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 46
Ok, ja mogę mieć trochę inną logikę, bo rozmawiam sobie ostatnio o OBE na katolickim forum :).

Po prostu, myśl o tym że demonów nie ma, że nie ma żadnych złowrogich istot, śmiej się z tych myśli. Śmiech każdego "demona" załatwi. Jak jak już słyszę "bo cie demon opęta", to od razu w głowie "okultyzm, mhroczne siły, homeopatia, SZATAN" i nie da rady, uśmiech od razu na twarz. Sama idea "wszędzie diabły, demony i radiesteci" wydaje mi się śmieszna.

Jak cie ciągnie za nogę powolutku, i jest miła, to cie przecież nie zostawi na pastwę demonów. :)Pomyśl sobie na trzeźwo o OBE, po pewnym czasie oswoisz się z myślą że już kawałek byłeś poza ciałem, i nie ma się co przejmować.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ciągną za stopę :]
PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 9:27 am 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 30, 2009 9:11 pm
Posty: 104
Miejscowość: Obywatel Wszechświata
rzetelny artykuł apropo kogo można napotkać po "drugiej stronie"
http://www.astraldynamics.pl/artykul-169,,.html

_________________
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], gefcia oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO