Ostatnia wizyta: Wto Kwi 22, 2008 6:40 pm Obecny czas: Wto Kwi 22, 2008 6:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowe zmysły astralne
PostWysłany: Śro Kwi 16, 2008 9:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 16, 2008 7:32 am
Posty: 6
Hi, zabrzmi to dziwnie, ale podczas dłuższych relaksacji , takich w których całkowicie zatracam poczucie ciała fizycznego, zaczynam dostrzegać nowy zmysł niefizyczny, jest to coś co mogę nazwać czucie, wydaje mi się że jest to czucie mojego ciała fizycznego ,ale nie jestem pewien , coś jak wędzony kurczak, hehe, ale poważnie to pewnie każdy odczuwa jakoś inaczej w astralu , ciekawe czy więcej zmysłów się pojawia.
pozdrawiam Robert


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowe zmysły astralne
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:40 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 05, 2008 9:40 am
Posty: 37
Chociaż nie jestem zaawansowanym obelotnikiem, również doświadczyłem poszerzenia percepcji zmysłowej.

Ponadto zaobserwowałem, że kiedy jestem w poza, świadomość jest jakby szersza, niekiedy odnajduje w niej rzeczy/ myśli, o których nie wiedziałem.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowe zmysły astralne
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 11:44 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 192
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Np.zmysł, dzięki któremu wiem, gdzie znajduje się dana rzecz, przedmiot i mniej więcej jak daleko od tego jest, choć wzroku może nie być wogóle, albo można widzieć przedmioty w innym miejscu i wiem, że wcale nie ma ich tam gdzie je widze. Występuje to przy widzeniu 360 stopni, kiedy obrazy się mieszają. Owe czucie, które nie jest czuciem zwyczajnym jak dotyk, raczej żadko się u mnie pojawia - tak żadko jak żadko bywam w świecie fizycznym.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowe zmysły astralne
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 12:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 16, 2008 7:32 am
Posty: 6
Kolejnym "dziwnym" zjawiskiem jakie obserwuje podczas relaksacji to mentalne poruszanie członkami, np wyobrażam sobie że moje nogi rozciągają się jak do szpagatu, ale do pewnego momentu, a jak chcę bardziej to w końcu ruszę fizyczną ręką , ciekawe jak to przezwyciężyć , czy za bardzo chcę czy jakieś inne diabelstwo,

pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Nowe zmysły astralne
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 1:17 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 192
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Bandzior - myślę, że owy ruch wynika z tego, iż ciało f. nie spoczywa w paraliżu, zatem myśl w końcu zaczyna działać na c.f. i dlatego iż druga myśl, żeby owym ciałem nie poruszyć jest zbyt słaba. Dlatego właśnie jest potrzebny paraliż, który pomaga tej drugiej myśli nie poruszyć ciałem fizycznym.
Mam nadzieję, że nie pogmatwałam.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO