Ostatnia wizyta: Wto Maj 13, 2008 4:06 am Obecny czas: Wto Maj 13, 2008 4:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:34 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 04, 2008 5:17 pm
Posty: 48
Moje pierwsze świadome wyjście było spontaniczne .Wiedziałem czym jest OBE,m.in. z książki Darka,ale zostawiłem temat na "potem" .
Zawsze uważałem i uważam nadal,że skoro jesteśmy w ciele fizycznym,to skupić się należy na tym świecie,bo nie jesteśmy tu bez powodu...Bardziej zatem interesowałem się medytacją,która wrzuca cię w TERAZ .Poza tym powoduje tak pożądane skutki jak spokój,naturalność,rozluznienie itd.itp..W medytacji uzyskujesz wgląd i zrozumienie,dzięki czemu odkrywasz to czym/kim jesteś.
Jeśli u mnie "ubocznym " skutkiem medytacji było OBE (z czego się bardzo cieszę :)),to chciałem zwrócić,na to uwagę początkującym.Zamiast katować się różnymi dzwiękami,technikami i innymi cudami,spróbujcie odłożyć to na bok i zająć się medytacją,relaksacją (ktoś już o tym pięknie napisał w innym wątku,ale nie umiem tego teraz znalezć).Albo róbcie to równolegle...
Po prostu trzeba próbować różnych rzeczy ,ale nie wolno zapominać o "wyczyszczeniu",wyciszeniu się,a medytacja na pewno Ci w tym pomoże.Gwarantuję wam ,że OBE przyjdzie o wiele łatwiej.
Pozdrawiam i życzę udanych lotów !

_________________
...Rodząc się , płakałem...
...Umierając , będę się śmiał...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 9:53 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 230
Miejscowość: złota kula nad światami
Popieram! Zdecydowanie popieram! U mnie OOBE też było efektem medytacji...! Wyciszenie, praca nad sobą, rozwiązaywanie problemów z przeszłości - czyli wszystkiego co więzi nasze emocje, wypływa w myślach, wpływa na teraźniejszość (łatwo zaobserwować obserwując siebie w dziennej świadomości)... Oczyszczanie przeszłości (czyli ciała astralnego i mentalnego) plus stany wyciszenia, przesuwania fazy w realu skutkuje OOBE!

Świadomość sama naturalnie fazuje w nocy jak w medytacji...

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 11:07 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 108
Heh, chciałem napisać takiego samego posta jak ty Nagualita, choć ty zrobiłas to znacznie lepiej odemnie :*. Po 2 miesiacach codziennej medytacji w dzień osiągnąłem pierwsze obe sponatanicznie. Medytajca zwiększa samoświadomość, którą podróżujemy poza. Trzeba sobie uzmyslowic ze umiemy opuszczać ciało, ale nie robimy zawsze tego swiadomie :). Wystarczy codziennie sie wyciszyć pare minutek, by zwiększyć częstotliwość jasnych snow, spontanicznych wyjsc :). Pozdrawiam.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 11:27 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 237
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Mogę jedynie potwierdzić, bo żeście już wszystko napisali. I jak napisał Draq, a ja znam z autopsji - kilka minut wyciszenia i łatwiej o LD czy nawet wyjście.

p.s. Nagualita zawsze umie wszystko ładnie opisać.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 4:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 04, 2008 4:45 pm
Posty: 16
Noo.. to jest mysl, zamiast godziny dziennie cwiczeń z Monroe i Hemi Sync zafunduje sobie medytacje, kto wie..

Tak bardzo, bardzo chcialabym juz pofrunąć.. ach :)

_________________
Chcieć to móc.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:36 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 108
Natihoney, pamiętaj że musisz podejść do tego luzacko. Nie spinaj się na myśl o obe. Pierwsze świadome wyjście miałem, gdy w ogóle nie mialem takiego zamiaru, a poprostu sie zrelaksowałem :). Gdy "proby" obe staną się dla Ciebie meczące, to odpuść sobie a zamiast tego poprostu sie relaksuj i przeżywaj ten stan świadomie. Pozdrawiam :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 4:17 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 12:30 pm
Posty: 45
Miejscowość: Ukta
No... fakt, medytacja to chyba najskuteczniejsza metoda. Nie używałam jej tylko "jakieś cudeńka" i... miałam obe tylko 3 razy. Hehe


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 4:40 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 04, 2008 4:45 pm
Posty: 16
dzieki Draq, rzeczywiscie powiem CI ze ostatnio nie wiem czemu i nie wiem po co jakies cisnienie sobie narzucilam..

musze wychillowac :)

_________________
Chcieć to móc.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 2:18 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 04, 2008 5:17 pm
Posty: 48
Nie chciałbym,aby ten temat zniknął gdzieś na końcu pasa startowego więc wbijam tego posta żeby temat był na pierwszej stronie...Uważam go za bardzo ważny :roll:
Proszę nie potraktować go jako spam :roll:
Pozdrawiam :!::)

_________________
...Rodząc się , płakałem...
...Umierając , będę się śmiał...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE uboczny efekt medytacji ?
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:30 pm
Posty: 28
rising power masz racje ,wyjąłeś mi słowa z ust , popieram w 100 % niezapominajmy o życiu fizycznym i wyciągajmy z przeżyc wnioski ,skupiajmy sie na "tu i teraz" w życiu fizycznym ,to taka ciagła medytacja , kontrola myśli ,sama medytacja jako wyciszenie procentuje tu i tam( jak zaczynam wyciszac kontrolować myśli czuje jakby ktoś wyczyscił mi gały i oblał mózg zimną woda mam niesamowita przejrzystośc obserwacji wszystkiego wokół)
medytacja to podstawa

_________________
KAMIL ;)
PEACE AND LOVE


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Opisy na GG • Nowe filmy • domy z drewna • systemy crm • ares download • Ogłoszenia • Hostel w Warszawie • krs • Zakłady bukmacherskie • Forex • Bezsenność • zdjęcia reklamowe • skup złomu • Cytaty • gry rajdowe
phpBB SEO