Ostatnia wizyta: Nie Maj 18, 2008 4:31 pm Obecny czas: Nie Maj 18, 2008 4:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 8:42 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 26
Wiem znowu ten temat ale ja nie wiem :)wchodzę w paraliż zero wibracji niczego czuje ze nogi ręce i głowa są oddzielone ale tyłek w ciele ;)siadam próbuje sie wydostać na Hama w końcu klęknąłem i wyszedłem otwieram oczka widzę pokój po którym chodzę nie wiem ale nie czułem ze to cos specjalnego było jakoś zwyczajnie patrzę sie na łóżko i widzę ciało ale nie swoje tylko brata po chwili zobaczyłem obok sióstr poczułem ze cos jest nie tak zacząłem sie bać i postanowiłem sie obudzić i sie obudziłem ;)ale to było jakieś inne niż LD a po drugie nigdy sie nie bałem w LD a tu poczułem strach na sama myśl o tym ze cos jest nie tam i niemożliwą chęcią powrotu.

_________________
Exorcysta :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 12:18 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 124
Gdy CI powiem że to było obe, to zmieni to coś? Doświadczenie pozostanie takie same a nazwa pozostanie tylko nazwą. Prawdopodobnie miałeś słabe doznania, ponieważ wyszedłeś na "hama" jak to określiłeś : ). Do wyjścia wykorzystałeś ciało astralne, które niesie ze sobą rożne doznania, strach itp. Postaraj się wyjsc relaksujac nie tylko ciało, ale także umysł :). Zafunduj sobie porządny relaks a wibracje same przyjdą i Cie wywali poza. Wyjście to nie tylko wyjście. TO ze dokonałeś eksterioryzacji, to nie znaczy, ze będziesz miał takie same możliwości jak inni oneironauci którzy opisywali swoje "kosmiczne" podróże. Wszystko ogranicza sie do napiecia jakie sam niepotrzebnie wywołujesz i zmęczenia organizmu, który potrzebuje energi. Pozdrawiam.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 3:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 26
No cóż ma :Dchodzi o motywacje :Djeśli sie cos udało można to juz tylko powtarzać i ćwiczyć a jeśli nie można to tylko próbować :)No cóż to było inne niż LD ale brakowało normalnych zjawisk towarzyszących temu :Dwiec nie wiem Chce tylko wiedzieć czy to jest normalne ? czy to może było LD prawdziwsze niż inne dotychczas ?

Ps. jak mówiłem wszystko było jakieś takie normalne zwyczajne jakbym normalnie wstał z łóżka gdyby nie to ze czułem jak wstawałem mimo ze moje ciało było w paraliżu i zamiast siebie na łóżku widziałem brata i siostrę .

Ech no nie wiem :/

_________________
Exorcysta :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 6:05 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 124
A czego oczekiwałeś?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:33 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 26
Od 4 lat z przerwami :DOobe ale jak narazie LD to mój świat i innego nie znam ;)osiągam w nim jak dla mnie dobre wyniki po 6 faz co noc ( tak jak nie ćwiczyłem od pół roku tak teraz mam już LD prawie codziennie ) ale z obe sobie nie radze i nie wiem dlaczego co źle robie ? Darek powiedział ze wystarczy świadomie usnąć .A co ja robie co noc ? .Czy cos ze mną nie tak ?

_________________
Exorcysta :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:56 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 124
Możesz wychodzić 10 razy co noc przez 20 lat. To co osiągasz to jest obe. Jest wiele płaszczyzn do których możemy trafić. Będziesz tak długo przebywał na tym znajomym Ci planie, aż sie w nim zrealizujesz i opuscisz ciało którym go eksplorujesz :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Oobe czy LD :D
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 1:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 26
Ale jedynie gdzie doszedłem to pełna kreacja mojego umysłu nic poza tym :(ale chce osiągnąć cos więcej cos co juz nie będzie tylko wytworem mojej wyobraźni :/

PS. chodź moje LD stały sie jakieś dziwnie wyraźne a jak sie popatrzyłem na ręce zaczęły znikać ale nic nie było takie jak w rzeczywistości tylko przypominało rzeczywistość np. pora dnia dobra ale zamiast na polu być słońce padało widziałem ludzi których tam nie było i nie mogło być co tam jeszcze acha nie mogłem przenikać przez ściany itd. :/ musiałem np. otworzyć okno żeby przez nie przejść
.
PSS. Wychodzę jak w obe ale bez wibracji i tak dalej (paraliż przekręcenie się na bok i spadam z łóżka ale nie fizycznie) potem otwieram oczka i jestem w tym dziwnym świecie świadomość bardzooo duża tak jakbym w ogóle jej nie stracił .

Mam mętlik w głowie .

Edit:

Psss. Mam prośbe mógłby mi ktoś opisać OOBE ale na jakieś płytkiej przy ciele fazie bo wiem ze niektórzy nie maja wibracji itd. tylko porostu wychodzą czy zawsze sie budzi nad ciałem i sie go widzi skoro tak trudno sie dostroić do świata fizycznego to może ja porostu jestem w astralu w swoim ospuo ?

_________________
Exorcysta :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
pobieranie z wrzuty • Kredyt gotówkowy • Pozycjonowanie Kraków • Bielizna • ubranka dziecięce • moja klasa • projekty domów • Pionowe Opisy • Spiderman • Tapety na pulpit • The Cooler • Drzwi przesuwne • SVR • Laboratorium • Projektowanie stron
phpBB SEO