Ostatnia wizyta: Pon Maj 19, 2008 1:00 am Obecny czas: Pon Maj 19, 2008 1:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Energia w OOBE
PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 9:15 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 06, 2008 10:02 am
Posty: 10
Hello,
pytanie do doswiadczonych oobenautow, a wlasciwie dwa;
- czy bedac w oobe widzicie energie? Mam tu na mysli takie zjawiska jak aury ludzi i przedmiotow, energetyczne "nici" laczace rozne rzeczy itp.
- czy przebywajac dlugo w astralu doswiadczyliscie czegos takiego jak wyczerpywanie sie, spadek waszej wlasnej energii? I co sie wowczas dzialo?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 12:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 8:06 am
Posty: 8
Widziałem aury będąc w poza, ale to dlatego że chciałem je widzieć. Co tracenia energii to następuje spłycenie fazy i powrót do ciała.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 7:30 am 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 12
a ja mam pytanie w innej kwestii. Jak wszyscy ktorzy wyszli mowia, gdy poznajemy naszego MTJ czuc wibracje milosci itp itd. Moje pytanie jest takie: Czy w swiecie fizycznym mozna odebrac/wyslac tego typu wibracje? Jest mozliwe to odczuc?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 12:13 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 245
Miejscowość: złota kula nad światami
StaryCzłowiek: Jasne, oczywiście! A nawet więcej! Spróbuj to zobaczysz... Gdzieś napisałam tekst o pomocy w dostrajaniu się do MTJa w realu. Jak chcesz to wyszukam.

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 3:42 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 12
bylbym wdzieczny:]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 4:55 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 06, 2008 10:02 am
Posty: 10
Ja jednak wrocilbym do pytan z pierwszego posta :arrow:zadalem je, bo posrednio dotycza tego, co sie dzieje po smierci. Ciekaw jestem jak wowczas dziala "gospodarka energetyczna" i czy jest w stanie utrzymac delikwenta czy tez musi sie on pod cos podlaczyc.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 9:15 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 104
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Według mnie pytanie jest troche nie na miejscu. Czy ktoś z nas umarł żeby powiedzieć jak jest po śmierci?
Możemy jedynie przypuszczać pewne sprawy, oczywiście wychodzimy z ciała, ale jak łatwo zauważyć każdy opisuje wyjścia inaczej, więc nie sądze zeby ktos jednoznacznie potrafił odpowiedzieć: co sie dzieje z nami po śmierci? a co dopiero o "gospodarce energetycznej" w "zaświatach". Radze przemyśleć najpierw pytanie.

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 11:07 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 06, 2008 10:02 am
Posty: 10
jerry napisał(a):
Według mnie pytanie jest troche nie na miejscu. Czy ktoś z nas umarł żeby powiedzieć jak jest po śmierci?
Możemy jedynie przypuszczać pewne sprawy, oczywiście wychodzimy z ciała, ale jak łatwo zauważyć każdy opisuje wyjścia inaczej, więc nie sądze zeby ktos jednoznacznie potrafił odpowiedzieć: co sie dzieje z nami po śmierci? a co dopiero o "gospodarce energetycznej" w "zaświatach". Radze przemyśleć najpierw pytanie.


Zgodzilbym sie, gdyby nie to, ze jednak sie o sprawach posmiertnych pisze i robia to zywi :ochocby Moen. Ale ja wcale nie oczekuje ze ktos mi tu stresci co jest potem. Pytam doswiadczonych oobenautow co sie dzieje z ich energia i sadze, ze ma to zwiazek z posmiertnymi losami duszy czy czegos tam co zostaje. Taka roznica.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 1:07 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 104
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Energia jest we wszystkim co nas otacza, zarówno w świecie fizycznym jak i astralnym. Każda materia ma w sobie energie, która jest niezbędna do życia, można ją pobierać od innych przedmiotów, ludzi, zwierząt, roslin, planet itp itd.
W astralu wszystko jest żywą energią. Energie można ciągle ładować, jednak nieraz dochodzi do wyczerpania, wtedy ciało takie musi zrobić sobie przerwe i udać się na odpoczynek. Wtedy energia sama jest uzupełniana.

Jeśli chcesz otrzymać dokładniejszą odpowiedź, sprecyzuj pytanie.

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 10:39 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 06, 2008 10:02 am
Posty: 10
jerry napisał(a):
Energie można ciągle ładować, jednak nieraz dochodzi do wyczerpania, wtedy ciało takie musi zrobić sobie przerwe i udać się na odpoczynek. Wtedy energia sama jest uzupełniana.


O, widzisz, i to jest dla mnie cenna informacja, moje wyjscia byly za krotkie zeby sledzic doplyw paliwa :D
I zaraz pojawia sie pytanie - jak ladowac? Jakie sa zrodla energii w astralu?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Energia w OOBE
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 12:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 104
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Wiesz temat ktory poruszyles jest obszerny i bardzo ciekawy.
Hmmm jak ładować energie. Jest wiele sposobów ale jednym z nich jest po prostu poproszenie Opiekunów o pomoc - energie.
Innym który dziala w kazdym wymiarze, czy to fizycznym czy astralnym jest metoda wizualizacji (czyli wyobrażania sobie), że fale energii z danego źródła wędrują do ciebie, rozlewają się po całym ciele (od środka), trafiają do kazdej części, kazdej komórki. Źródłem energii jest wszystko co nas otacza - dokladnie wszystko. Moze nim byc roslina, byt żyjący, zwierze, planety, gwiazdy - cala materia ktora jest wokół nas.
Innym sposobem jest wyobrazenie sobie że powietrze któro wdychasz jest też energią. Gdy robisz wdech czujesz jak ciepła, dobra energia trafia do płuc a z tamtąd rozlewa się po calym ciele. Przy wydechu wyobrazasz sobie ze pozbywasz sie złej, niezdrowej energii.

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Biuro Rachunkowe • dlugopisy reklamowe • Drzwi drewniane • Jak spodobać się dziewczynie? • paintball w warszawie • Bank kredyty hipoteczne • nasza klasa • Ogrzewanie kominkowe • Kursy komputerowe • aktualności religijne • Forum Bielsko • przeprowadzki warszawa • Domki w górach • Bielizna • Nowości filmowe c
phpBB SEO