Ekipa z wrocławia


Wszystkie spotkania z pod znaku OBE Forum, organizowane indywidualnie przez uczestników forum oraz wspólnie z zespołem forum.

Moderator: Opiekunowie

Post N cze 07, 2009 9:34 pm

Ekipa z wrocławia

Powróciłam z zaświatów zagranicowych, wyrywam się z kleszczy systemowych, wracam na boskie polskie ziemie i odświeżam OBE-jakże-warte zainteresowania tematy hehe :D

Ludzie!! Kto jest z Wroclawia ?? Zróbmy jakieś spotkanie!

Post N cze 07, 2009 9:53 pm

Re: Ekipa z wrocławia

Bardzo chętnie ale w wakacje, bo teraz nauki po uszy.

Post N cze 07, 2009 9:56 pm

Re: Ekipa z wrocławia

ja jestem :) jakby co pisz pw

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post So sie 13, 2011 9:40 am

Re: Ekipa z wrocławia

Hej ludziska , będę teraz we Wrocławiu, zapraszam na spotkanie pod pręgierzem, ale za tydzień, w sobotę 20.08 jakoś o 17 godz.na piwo. Kto ma siły i ochotę tego zapraszam. Porozmawiamy sobie o rozterkach świata i jak nam jeżdżą po grzbietach sceptycy a i może ktoś przypadkowo jeszcze wyjdzie z ciała podchmielony. Znaczy w przyszła sobota, o jakiejś 17 godzinie na rynku. Chętni na wypad juz byli:
Pomarancza i Roman.
pozdro
cialka.net

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post Wt sie 16, 2011 9:03 pm

Re: Ekipa z wrocławia

Zbychu, ale według Powella, tego od ciałek niefizycznych, alkohol ma destrukcyjny wpływ na ciało astralne.

Owa "tkanina" może ulec zniszczeniu z kilku przyczyn:
1. Poważny wstrząs doznany przez ciało astralne, np. nagłe przerażenie, może rozerwać ten delikatny twór i doprowadzić do pomieszania zmysłów. Ten sam efekt może spowodować straszliwy wybuch gniewu, jak również każde inne, równie silne uczucie o złym charakterze, powodujące rodzaj wybuchu w ciele astralnym.
2. Używanie alkoholu i narkotyków z tytoniem włącznie, ponieważ te substancje zawierają składnik, który po rozpadzie ulatnia się i przechodzi częściowo ze sfery fizycznej do astralnej. Nawet herbata i kawa zawierają ten sam składnik, chociaż w nieporównywalnie mniejszych ilościach i dopiero nadużywanie tych napojów przez dłuższy czas może wywołać podobne skutki.
Składniki te przepływają przez czakry w odwrotnym od normalnego kierunku, a czyniąc to stale, co pewien czas poważnie ranią, a następnie niszczą delikatną tkaninę. Sam proces zniszczenia bądź uszkodzenia może dokonać się w dwojaki sposób, zależnie od typu osoby oraz proporcji składników jej ciała eterycznego oraz astralnego.
U pewnego typu osób pęd ulatniającej się materii spala tkaninę i w ten sposób otwiera dostęp szkodliwym wpływom i niepożądanym siłom. Ludzie dotknięci w ten sposób popadają w delirium tremens, ulegają opętaniu lub pomieszaniu zmysłów.
U osób drugiego typu przez tkaninę przepływają lotne składniki, powodujące stwardnienie atomów, w następstwie czego ich pulsowanie zostaje w znacznym stopniu zahamowane i spętane, same atomy zaś zostają pozbawione tego specjalnego rodzaju prany, który łączy je z tkaniną. Powoduje to swoiste skostnienie tkaniny, wskutek czego następuje mały przepływ nadmiaru siły z jednej sfery do drugiej. Efektem jest ogólne osłabienie i przytępienie zdolności umysłowych, a w następstwie tego pojawia się wulgarny materializm, brutalność i zezwierzęcenie, zanik wszelkich subtelniejszych uczuć oraz utrata panowania nad sobą. Twierdzi się, że do tego typu ludzi bardzo często należą nałogowi palacze

Powrót do Zloty, zjazdy i spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO