Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek


Autorzy artykułów z zakresu parapsychologi, tu wstawiajcie swoje dzieła literackie.

Moderator: Opiekunowie

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post Pn maja 31, 2010 12:49 pm

Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

Jeszcze nie tak dawno chwaliliśmy Unię Europejską za to, że daje nam dotacje i wspomaga naszą gospodarkę, dziś docieramy do argumentów z których jasno wynika, że to nie dotacje lecz jałmużna. Zobaczmy ile w naszym kraju mamy zagranicznych sklepów z zagranicznym towarem i sobie prze skanujcie ile mniej więcej rocznie Polacy wydają na sprzęty zagraniczne. Według naszych rozległych obliczeń jest to kilka bilionów złotych rocznie, dzięki którym to pieniędzmi utrzymujemy między innymi pracowników firm zagranicznych czyli tamtejszy rynek pracy, a w zamian nie stwarzanie konkurencji produkcyjnej co roku otrzymujemy tzw. "Dotacje Unijne". Teraz każdy z nas może sobie przeliczyć ile wydajemy, a ile otrzymujemy i samemu zobaczyć jak się jest wykorzystywanym we własnym kraju jakim jest Polska. Media wykreowały sytuacje pięknej unii która daje nam coś za nic, a prawda jest taka że rżną nas ile wlezie, poprzez zbywaniu u nas nadwyżek produkcyjnych aby firmy którymi zarządzają mas ekonomiści mogły owocnie się rozwijać nie dając szans na rozwijanie się nowym mniejszym firmom produkcyjnym. Dowodem na wyżej postawione poglądy są m.in. zamknięte kopalnie, upadłe stocznie, huty szkła i żelaza gdzie wyprzedano monopol krajowy, upadająca kolej, a także przemysł rolno spożywczy. W kraju po wejściu do Unii Europejskiej o ponad 1500% wzrosła ilość zachorowań na raka dzięki modyfikowanej żywności jaką można kupić już prawie w każdym sklepie, hipermarkecie, centrach handlowych. Narazie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy na tyle poważnie, aż do momentu gdy straci dobytek całego życia - bowiem Polak jest zawsze mądry po szkodzie i szuka zrozumienia łącząc się w bólu z innymi. Pewnie dlatego Polska nadal widnieje na mapach świata i jest nie zapomnianym narodem, który w chwilach cierpienia łączy się.
Statystycznie po wniesieniu waluty €uro podatek wzrośnie do nawet 35-40% tak jak to jest już zrobione prawie w każdym Państwie Unii Europejskiej. Czy wyobrażacie sobie że 40% z wypłaty idzie na rząd? Niestety ale tak przewiduje prawo unijne i tylko kwestią czasu jest kiedy i my aż tyle będziemy oddawać elicie imperium europejskiego.


http://efakta.w.interia.pl/

Traktat zdrady, kłamstwa i zniewolenia :

http://www.youtube.com/watch?v=siNxseyihUI
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 54

Dołączył(a): So cze 20, 2009 9:50 am

Post Pn maja 31, 2010 3:07 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

Krótko przed wejściem do Unii, u mnie na czacie, rozmawialiśmy co zyskamy. Było sporo "ochów i achów", jak to będzie cudownie. Będzie praca dla młodych kończących szkoły, młodzi będą mieli dostęp do tanich mieszkań. Mydlono nam oczy świetlaną przyszłością nie tylko dla młodych ale i dla seniorów.
Jest jedna naczelna zasada, że jeśli coś chcesz, musisz za to zapłacić. Pokazywano nam korzyści, jakie będziemy czerpać, tylko jakoś nikt nie podejmował tematu bankrutujących polskich zakładów, małych firm rodzinnych. Nikt nie przejmował się, że nasza gospodarka jest rozwalana, że ludzie zarabiają coraz mniej przy zwiększonym wysiłku, że rośnie bezrobocie, chociaż na papierze ono malało, bo całe rzesze ludzi traciło prawo do zasiłków.

Co zyskaliśmy:
- sterowanie polską gospodarką zostało przeniesione do UE,
- sklepy pełne tandetnych towarów,
- skażoną chemią czy wręcz zmodyfikowaną genetycznie żywność,
- za ogromny wysiłek ludzki jałmużnę a nie zarobek,
- podporządkowanie światowej ekonomii skierowanej na wyzysk a nie na dbałość o człowieka, czy podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina,
- dwoje rodziców nie jest w stanie utrzymać rodziny bez zaciągania kredytów
Szacunkowo (nie potwierdzone) około 70% polaków żyje na granicy ubóstwa. Mamy pełno firm z kapitałem zagranicznym korzystających z ulg podatkowych, które zyski wywożą do swoich krajów.
- młodzi kończą szkoły i nie mogą znaleźć pracy,
- wzrosła przestępczość wśród młodzieży,
- płacimy podatki od zarobków, od żywności, od.... (wpisz odpowiednie) etc., w rękach zostaje nam ok. 20% tego, co wypracujemy w ciągu miesiąca.

Co straciliśmy.
- prawo do samostanowienia,
- zdrową, naturalną żywność,
- prawo do godnego traktowania,
- miejsca pracy,
- psychiczną stabilność.

Nie wszystko złoto co się świeci. Radosny entuzjazm zrobił nam psikusa i nie miejmy pretensji, że z jednego zniewolenia, które zostało nam narzucone za wyzwolenie spod okupacji, wpadliśmy w następne zniewolenie, tylko że już na własną prośbę.
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pn maja 31, 2010 5:40 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

W Niemczech jęczą ludzie na pomoc dla Grecji.U nich litr mleka kosztuje 3 euro.

Mowia, ze za diabla nie oddadzą pożyczki. Podatki wkrótce się zmienia w Niemczech i cala masa rzeczy pójdzie w diabeł, pojawiły się już propozycje zmian,
Mowi się również, ze potem przyjdzie nędza w Hiszpanie i Portugalii i inflacja wzrośnie może i do 40%.
Pytaja się ludzie na ulicy sami siebie. Dlaczego się nie wycofujemy z euro, przecież płacimy najwięcej, jak jelenie.
Podatki płaca ludzie procentowo od dochodów.
40 % dla tych bogatych, tym z reszty starczy jeszcze na słoneczne plaże świata.
Inny powiedział , ze za to dobrze idą niemieckie czołgi. Te kupują Turcy a od nich Grecy, bo wychodzi tak taniej.
cialka.net
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 54

Dołączył(a): So cze 20, 2009 9:50 am

Post Pn maja 31, 2010 7:30 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

Bierzemy lekką ręką, bo się NALEŻY, ale mało kogo zastanawia, skąd weźmiemy na spłatę pozaciąganych długów na poczet długów :-)
Przechodząc na walutę unijną "zyskamy" tyle samo, co zyskali demokratyczni Niemcy - biedak będzie miał większy przeciąg w kieszeniach, a zamożniejszy zbytnio może tego nie odczuje.
Na dzień dzisiejszy polska buta dostała po pazurach - najpierw Smoleńsk, teraz powódź. Nie pomogą afirmacje, ni inne diabły iwany, by się wykaraskać z tego matrixu. Nas Morfeus na pewno szukał nie będzie, nie mamy na imię Neo :-)

Przed nami jeszcze wybory, zobaczymy jak się popiszemy teraz.
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post Pn maja 31, 2010 9:35 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

wybory nic nie zmienią, bo to ewidentna ściema, żeby lud myślał, że ma kontrolę. Szkoda gadać. Kogo interesuje ten temat to znajdzie na necie sporo materiałów, które to dokumentują, ale przemilcza się takie rzeczy w TV. Media to problem, bo kształtują masowe myślenie dla utrzymania tego systemowego cyrku , no ale niestety głupi ludzie wszystko łykną, co im wmówi TV. Jackowski przepowiada upadek UE - oby jak najszybciej do tego doszło.

MSA

Post Wt cze 01, 2010 1:39 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%podatek

Spokojnie, długo UE nie pociągnie :D.

Aby Zusy pobankrutowały, cyrk się załamał, i przejdziemy do normalności - wreszcie będzie można zacząć XXI wiek.

Post Śr sty 05, 2011 8:34 pm

Re: Prawda na temat dotacji które niby dostajemy z UE+40%pod

Widze,ze temat malo interesujacy,a kryzys tuz,tuz i to b.powazny.Nie ja prorokuje tylko pan.Jackowski.

Powrót do Artykuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO