Elo :D

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt mar 29, 2011 8:00 am

Elo :D

Nazywam się Ola (Alessandra Alora, to moje internetowe pseudo :D). Mam 15 lat i mieszkam w Warszawie (lewy brzeg Wisły). Interesuję się magią, astronomią, astrologią oraz innymi stanami świadomości. Dotychczas w tym roku naliczyłam 72 LD i 0 OBE :oops: , ale będę próbować dalej.
Dodatkowo jestem półtoraroczną (1,5 roczną) czarownicą (nie macie się czego bać, nalezę do tych dobrych ;) ) i mam problemy ze snami (albo jakieś dziwne sny mi się śnią, albo, że ktoś mnie morduje nożem). Ale o tym potem... Teraz (mamy 29 marca 2011r) chodzę do 2 klasy gimnazjum o profilu matematycznym. Jestem osobą bez nałogów (mam nadzieje, że czekolada się nie liczy) cieszącą się życiem. Jako czarownica jestem silnie związana ze swoim zodiakalnym żywiołem ziemią, przez co nabrałam (i nadal nabieram) coraz większego szacunku do natury. Jeśli w przyszłości będę architektem, stworze nowy styl w budownictwie (art-eco). Będzie i modnie i ekologicznie :D . Co tam jeszcze mogę wam powiedzieć? Nie wiem. Możecie się mnie pytać o wszystko co wam przyjdzie do głowy, a ja postaram się na Wasze pytania odpowiedzieć. Pozdrawiam, Ola/Alessa

Post Wt maja 03, 2011 3:44 pm

Re: Elo :D

Huberto954 poprosił mnie, abym opisała moje przeżycia i metodę jaką stosuję w LD... Tak więc odpowiadam...

Jak chcę mieć LD stosuję (przed snem) medytację a potem wizualizację... To jest moja metoda i nie wiem czy na innych się sprawdzi... Pamiętam wiele swoich przygód w LD, ale jedno było najwspanialsze... Latałam... ciężko trochę to opisać, bo wrażenia były cudowne... Po prostu robiłam to na co miałam ochotę... Tyle pamiętam, bo skupiałam się na emocjach...
Pozdrawiam

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pt maja 13, 2011 5:00 pm

Re: Elo :D

Pozdrawiam :D

Powrót do Archwium Powitań