Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - Gaja

Gaja

Doświadczenie które trudno jest ci zidentyfikować i zamieścić w odpowiednim dziale, jest czymś zupełnie nowym i unikatowym. Najważniejsze, by takich doświadczeń było jak najwięcej wtedy z pewnością odkryjemy coś nowego i fascynującego.

Moderator: Opiekunowie

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Pt lip 15, 2011 7:53 pm

Gaja

Bzdurne legendy, podania ludowe i bajki szamanistyczne donosiły że ziemia nazywa się Gaja i występuje czasem jako przechadzająca się kobieta.

Śniłem sobie nieświadomie, byłem sobie taką kulką światła obok mnie było jeszcze kilka takich kulek, nagle wśród kulek wokół mnie zapanowało wielkie ożywienie. Gaja idzie! Gaja tutaj zaraz będzie! I wszystkie te kulki z takim wielkim uwielbieniem, radością i szacunkiem zaczęły wyczekiwać... Ja tam jak zwykle sceptyczny i niedoinformowany pytam telepatycznie co to jest ta Gaja? Oni mi wszyscy odpowiadają że piękna, że troskliwa, że opiekuńcza, sam zaraz zobaczysz!

No i faktycznie za moment pojawia się kobieta, ciepła, opiekuńcza, piękna i podchodzi do każdego z nas i jakby pogłaskała każdą kulkę po głowie i poszła sobie dalej :D

Gaja wyglądała jak kobieta, nie potrafię jednak jej wyglądu opisać, bo bardziej skupiłem się na jej energetyce, była dużo większa niż wszystkie kulki światła i całkiem inaczej zbudowana.

Nie mniej jednak jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem :) dodam też że jestem zaskoczony tym iż ta planeta którą uważam za brzydką, okrutną i brutalną, której dzieci zajmują się głownie mordowaniem siebie na wzajem ma tak delikatną i piękną świadomość.

Powoli też zaczynam widzieć że te wszystkie bzdurne legendy i bajki mają w sobie więcej prawdy niż wszystkie nasze poważne religie i nauki razem wzięte, i pomnożone przez tysiąc ;)
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Pn lip 25, 2011 10:48 am

Re: Gaja

Szanowny Ka.

Nooo... naprawdę... przepiękny sen... Pogratulować. takich snów można pozazdrościć. Więc uważasz, że ta istota mogła być naprawdę tą legendarną Gają z szamańskich legend... Tym bardziej gratuluję spotkania z żywym mitem w którego istnienie sam nawet wątpiłeś. Domyslam się, że teraz zmienileś zdanie, co do jej realności, prawdziwości i uwierzyleś w jej istnienie.
Pozostaje mi tylko życzyć Ci abyś się stawał z każdym dniem bardziej godnym nazywać jej Synem, naśladowcą, czy jak tam wolisz to nazwać, i Twoja dusza stawała się coraz bardziej świetlista a w życiu na jawie abyś był synem światła, stroniącym od przemocy, fałszu i zbrodni...

Z wyrazami szacunku-

egzorcysta

Powrót do Poza schemat