Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - OOBE czy SEN ??

OOBE czy SEN ??

Doświadczenie które trudno jest ci zidentyfikować i zamieścić w odpowiednim dziale, jest czymś zupełnie nowym i unikatowym. Najważniejsze, by takich doświadczeń było jak najwięcej wtedy z pewnością odkryjemy coś nowego i fascynującego.

Moderator: Opiekunowie

Post So lip 30, 2011 9:38 am

OOBE czy SEN ??

Całę 2 tyg. próbowałem dzień w dzień, myślę jeden dzień odpocznę od prób i z piątku na sobotę będzie ok, zwłaszcza że tydzień temu już prawie wyszedłem zapadając się w łóżko :), strach miał wielkie oczy i nie wyszło.
Wracając do tematu, zrobiłem jak pomyślałem wstaje około 4:20, jak zwykle komp muzyka i czytanie onetu :).
Przyszła godzina ponownego pójścia spać. Fazuje fazuje, około 2 H i nic słyszę wszytko jak żona w drugim pokoju się szykuje do LABU.
Myślę kur.... znowu w dupę człowiek się męczy wstaje i nic z tego nie ma.
Byłem tak zły, że poprztykałem się z żoną przed wyjazdem :).

było coś po 7 rano, kota wyprawiłem na dwór żona pojechała, myślę próbuję.
położyłem się na brzuchu po 5 min myślę tak nie da rady, później na wznak, bo przecież na wznak już prawie wyszedłem :)
leże leże leże, myślę wielkie G z tego będzie przewróciłem się na lewy bok, po paru min. straciłem świadomość po czym słyszę że ktoś pisze na komunikatorze z forum obeforum.pl :) słyszę że przychodzą wiadomości ale słyszę pisk w uchu jakby ktoś mi gwizdał na gwizdku. No nic myślę że muszę zobaczyć kto pisze do mnie, ale muszę wyjść z łóżka, ale to mi nie szło straszny opór, wychodzę jakby przez plecy ale czuje się jakbym wychodził ze smoły kilka prób i wkońcu strasznie zmęczony spadłem z wyrka. W pokoju nie zmieniło się nic poza ławą która stoi zawsze w dużym pokoju, patrze na kompa pisze dwóch ludzi z forum ale myślę skoro wyszedłem z ciała to popatrzę na łóżko czy jest moje ciało --- nie było :/
Nie wyraźnie widzę pocieram dłonią o dywanik wyostrzyło się, robię test czy jestem w realu czy nie wkładam palce w ścianę, nie wchodzą myślę kuźwa real. słyszę coś w dużym pokoju, pewnie żona wróciła z Labu to pójdę ją przeprosić za wnerwianie się na nią.:)
Wchodzę do d. pokoju na podłodze rozścielone koce w kocach kobieta myślałem że to żona ale włosy miała koloru świetlistego blond, widzę jak się cieszy z czegoś może bardziej uśmiecha, nagle widzę 2 psy mowie do niej przecież my nie mamy dwóch psów!!!!!! szok z powodu psów był tak duży że się obudziłem :/

Proszę napiszcie co to było.
dziwne jest to:
1) ciała śpiącego nie widziałęm
2) test na real nic nie dał
3) wyostrzenie widzenia dało rade z dywanikiem
4) uczucie wychodzenia z pleców strasznie mnie zmęczyło- jakbym wychodził ze smoły strasznie się natrudziłem :)

Nie wiem co to było czy to sen czy może moje pierwsze OOBE.

Sorki za rozpisanie się ale jestem tak podjarany, nie chciałem niczego pominąć, z góry dzięki za wypowiedzi.

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post So lip 30, 2011 7:13 pm

Re: OOBE czy SEN ??

To jest jedno z tych doświadczeń które trudno sklasyfikować, ale nawet jeśli nie wiesz jak go sklasyfikować to fajne uczucie czegoś doświadczyć prawda ? :D

Sklasyfikował bym to jako świadomy sen.

Test rzeczywistości nic nie dał, bo pewni zrobiłeś go byle jak, od niechcenia :) , jeśli trenujesz testy rzeczywistości w ciągu dnia to przykładaj się do nich, rób je z pełnym zaangażowaniem, bo inaczej podczas snu też zrobisz test na odwal się i potem jest jak jest :)
Test realności musi być zrobiony z pełną chęcią/intencją inaczej Twoja wiara że to jest świat fizyczny będzie silniejsza i test realności potrafi wtedy nawalić.

Ta smoła to zazwyczaj są nagromadzone przez lata negatywne emocje, osłabienie to też normalne, to jak w matrixie, "bolą cie oczy bo jeszcze nigdy ich nie używałeś"

Masz już 1sze doświadczenie i to jest bezcenne spróbuj dodać do niego jakieś nowe.

Powodzenia.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post So lip 30, 2011 7:30 pm

Ka dzieki poraz kolejny za wypowiedź :)
Co do doświadczenia to jest dla mnie bez cenne.
Co do testu realności, myślałem że po prostu się go robi bez żadnych szczególnych przygotowań w realu.
Jeżeli jest to do wyćwiczenia to powiedz co mam robić albo zasugeruj lepiej :) jako starszy doświadczeniami obemaniak :)

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post N lip 31, 2011 7:12 pm

Test realności(TR) na początku najlepiej robić najczęściej jak się tylko da w trakcie codziennych zajęć, najłatwiej chyba próbować włożyć rękę w podłogę lub ścianę, ale trzeba to robić z pełnym przekonaniem :)

Jak się jest już bardziej doświadczonym to wystarczy patrzeć na ręce.

Zawsze mnie ogarnia taka wesołość jak wraca temat testu rzeczywistości.
Przypomina mi się wtedy moje zdarzenie, gdy usilnie chciałem mieć świadome sny i bardzo często aczkolwiek rutynowo wykonywałem TRy.

Szedłem sobie wtedy po schodach w moim domu i przypomniałem sobie że warto by test wykonać znowu, podszedłem do ściany i tak jak zawsze spróbowałem wpakować w nią rękę. Ku mojemu totalnemu zaskoczeniu ręka mi w ścianę wpadła a ja się tak wystraszyłem że od razu się obudziłem :)
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Powrót do Poza schemat