Złoto Bogów :)

Autorzy artykułów z zakresu parapsychologi, tu wstawiajcie swoje dzieła literackie.

Moderator: Opiekunowie

Post N maja 04, 2008 12:36 pm

Złoto Bogów :)

"David Hudson postanowił sprawdzić, jak duże dawki białego proszku złota podziałają na zdrowego człowieka - czy rzeczywiście wprowadzą go na wyższy stopień oświecenia. W eksperymencie wziął udział pewien mężczyzna (nazwisko nie zostało ujawnione). Zaczął przyjmować duże dawki jednoatomowego rodu i irydu - po 500 miligramów dziennie przez 30 dni, zgodnie z egipskim rytuałem przejścia. Po 5-6 dniach zaczął słyszeć w głowie dźwięk o wysokiej częstotliwości, który nie milkł nawet na chwilę, a który był tak potężny, że często zagłuszał inne dźwięki. (Podobno to ten dźwięk, który wschodni mistrzowie polecają znaleźć w swojej głowie podczas medytowania.) Przy czym dźwięk ten zupełnie mężczyźnie nie przeszkadzał, określał go nawet słowem „nektar”. Po 60 dniach od przyjęcia pierwszej dawki do dźwięku, coraz potężniejszego, doszły sny, objawienia i wizje. Mężczyzna twierdzi, że przychodzą do niego świetliste istoty, by go uczyć, a nawet uprawiać z nim miłość. Hudson uznał, że choć to dziwne, to nie niedorzeczne: kiedyś podobno ludzie kochali się z aniołami. Lecz to nie wszystko. Mężczyzna opowiadał, że zaczął miewać orgazmy - najpierw jeden dziennie, potem więcej, po kilkanaście. Były zupełnie poza jego kontrolą. Aż w końcu pewnego dnia poczuł, jak kolejny orgazm pojawił się w okolicach lędźwi i zaczął przesuwać się w górę poprzez kolejne czakramy, aż wreszcie wytrysnął czubkiem głowy.

To zupełnie przypomina wspominane przez nauki wschodu przebudzenie kundalini - energetycznego węża, który śpi w każdym człowieku przy czakramie korzenia, a którego obudzenie ma nam dać oświecenie.
Słynne Ryty Tybetańskie, których celem było zharmonizowanie czakramów w celu przywrócenia zdrowia i młodości, kończyły się Rytem Szóstym, seksualnym, którego odpowiednie wykonanie
miało obudzić kundalini. Jednak nieprzygotowani do oświecenia mogli nawet stracić rozum."

/cały artykuł: http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=bialy_proszek_zlota
/polecam przeczytac zalaczony plik:

http://www.biogeneza.pl/images/stories/ ... ta_-_3.pdf

/przeniesienie tematu zostawiam moderatorom :) ..pozdrawiam.

Post Wt maja 06, 2008 10:32 am

Re: Złoto Bogów :)

..w skład "białego proszku złota", kamienia filozofcznego, eliksiru życia, ognistego kamienia (shem-an-ny), wibhuti, Mifkzt lub manny.. wchodza wysokospinowe, monoatomowe platynowce (metale szlachetne) takie jak: złoto, srebro, platyna, pallad, ruten, osm.. ale jak to mozna przeczytac w temacie sam iryd i rod (glowne skladniki) daja rade przeniesc swiadomosc czlowieka na wyzsze pasma i zmienic jego cialo fizyczne w cialo swietliste (przebudzenie kundalini - oświecenie - to jest jego głownym celem i przeznaczeniem.. efektem pobocznym jest wyleczenie z wszelkich chorob np. AIDS czy rak.) - http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalin ... alini.html

"ORMUS, ORME, pierwiastki monoatomowe, pierwiastki w stanie wysokiego pobudzenia, i inne nazwy tych substancji, są dużo bardzie popularne niż obecnie nam się wydaje.
Jeżeli rozważamy żywność człowieka, to największa ich zawartość jest w owocach, szczególnie grejpfutach, winogronach, porzeczkach, poziomkach, jagodach. Ważne jednak, żeby były jedzone bez jakichkolwiek (poza ewentualnym umyciem w wodzie) przeróbek. Poza owocami, sok z "naturalnie" uprawianych marchwii, na żyznej dla nich glebie, ma jedną z najwyższych stężeń tych substancji.
Z niektórych z nich, np. soku grejpfrutów, wytrąca się sam proszek. Jeżeli zrobi się to umiejętnie, to faktycznie, jego działanie jest wyraźniej odczuwalne niż samych owoców albo ich soków.
Na Ziemi woda z Morza Martwego jest jednym z najbogatszych (pod względem procentowego stężenia) źródeł orme."

gdyby ktoś był zainteresowany tematem to gorąco polecam ten artykuł:

http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=Gwiezdny_ogien ..jest calkiem spory ale tak ciekawy i inspirujacy, ze przeczytalem go jednym tchem :) ..opisuje historie ludzkosci i poszukiwanie "złotego proszku złota - wraz ze stosowaniem" siegającą czasem do paru tysiący lat p.n.e

Post Wt wrz 23, 2008 12:45 pm

Ale bzdury, jakbyś wiedział coś stary o alchemii to byś nie pisał takich rzeczy jak np:... kamienia filozoficznego, eliksiru życia, ognistego kamienia...
Alchemia to nauka mentalna o duszy/psychice/umyśle i celowo do ludu przekazywano, iż zajmuje się ona transmutacją metali itd.
Sekret został zachowany w zamkniętych gnostyckich kręgach, a ludzie szukający bogactwa wyzyskują tylko innych i wmawiają różne świństwa byle zrobić biznes na ludzkim cierpieniu.

Jeżeli Twój przewodnik nie może transmutować Ciebie odrazu do ciała świetlistego, to jak może uczynić to martwy metal i jakiś proszek??
To jest tylko Twoja wola i Twoja praca.

Post Wt wrz 23, 2008 6:50 pm

Dokładnie krEON : ).

Post Wt wrz 23, 2008 8:05 pm

alchemia to nauka mentalna ? ..hmm to ja walne taki tekst prosto z internetu "alchemia to dziedzina wiedzy uprawiana w starożytności i średniowieczu, stawiająca sobie za cel uzyskanie kamienia filozoficznego" ..tak bedzie wygladala nasza dyskusja na ten temat ? (nie wiem skad masz takie informacje ale chetnie poczytam :D) ..wracajac do reszty twojej wypowiedzi.. nazw jest wiele bo wiele bylo epok w dziajach ludzkosci, wiec nie wiem czego sie nazewnictwa czepiasz.. moze temat cie przerasta i twoje ego broni sie, odrazu wszystko negujac i nabijajac malo wnoszacego posta.. (pewnie nawet nie zdolales przeczytac odnosnikow do konca) ..gdybys poswiecil troche czasu na przeczytanie tematu.. nie z gory nalozonymi uprzedzeniami to moze cos by do ciebie przemowilo.. (chodz uwierz mi, nie taki byl cel mojego tematu-wkoncu masz prawo wyrazac swoje opinie) ..no ale jezeli ty argumantujesz swoja wypowiedz znajomoscia alchemi to ja sie usuwam w cien haha.. masz ja na studiach, czy wiesz o niej tyle ile zdolales przeczytac w internecie :mrgreen: ? ..no ale nie to jest tutaj wazne-wkoncu tyle prawd ile ludzi. Jezeli interesujesz sie gnostyckimi kregami :D to prosze bardzo.. przed kolejnym postem przeczytaj do koca ten artykul.. wtedy ewentualna dyskusja nabierze sensu.. pozdro peace.
http://wolne-media.h2.pl/?p=1740
http://wolne-media.h2.pl/?p=1741
http://wolne-media.h2.pl/?p=1742

Post Wt wrz 23, 2008 10:39 pm

Alchemia jest nauką mentalną polega m.in. na destylacji ciał jednostki ludzkiej w celu oddzielnej pracy na każdym z nich... To tyle, co mogę powiedzieć, a jeśli kiedyś tak faktycznie będziesz interesował się alchemią dla siebie i bliskich to pomyśl o przystąpieniu np. do różokrzyża, albo złotego różokrzyża. To jedne z dostępniejszych ugrupowań gnostyckich w Polsce i posiadają bardzo kompetentną wiedzę na temat alchemii, tego czym jest, a czym nie jest i jak ją stosować.

Definicja "alchemia to dziedzina wiedzy uprawiana w starożytności i średniowieczu, stawiająca sobie za cel uzyskanie kamienia filozoficznego" jest z pewnością i pozostanie ściemą pod publikę, a miała na celu uchronić prawdziwą wiedzę przed niegotowymi do jej przyjęcia ludźmi.
Alchemia jest nauką hermetyczną i taką pewnie jeszcze długo będzie.

Zresztą jak najbardziej masz prawo do własnego zdania i bardzo mnie cieszy, że starasz się poszerzać wiedzę m.in. do tego co przedstawiłeś w artach. Moim subiektywnym zdaniem specyfiki są dobre dla doświadczenia, że coś jeszcze jest w zasięgu naszych możliwości i percepcji. Jeśli mają jednak stanowić podstawę naszego rozwoju, to jest to z mojego punktu widzenia niebezpieczne i efekt może okazać się zupełnie przeciwny.

Pozdrawiam serdecznie, bez odbioru.

Post Pn wrz 05, 2011 7:52 pm

Czy ktoś z was miał jakąś przygodę związaną z braniem ormusów? Jeśli tak to proszę powiedzieć jakie stosowaliście. Ja testowałem na sobie etherium gold i etherium black, a także miałem przyjemność sprawdzić ormusa zrobionego z rutenu.

Powrót do Artykuły