African Dream Root

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post So kwi 18, 2009 9:28 pm

African Dream Root

Próbowałem, po kilkudniowej zabawie z różnymi substancjami.
Bardzo twarde orzechy razem z kumplem nawierciliśmy a następnie porąbaliśmy młotkiem, by wyjąć miąższ. Pokroiliśmy owy środek na malutkie kawałki. Zalaliśmy go wrzątkiem i odczekaliśmy jakieś 2 godziny. Potem wypicie wywaru o specyficznym smaku, pozostały miąższ można zjeść.
Zapodaliśmy byczą dawkę, o wiele za dużą.
Po pół godzinie spać się zachciało bardzo, więc poszliśmy w kimę natychmiast. Od razu powstał helikopterek znany z upojenia alkoholowego, tyle, że nie aż tak mdłościogenny.
Sny co prawda świadome nie były, jednak wystąpiły w ilości ogromnej- około 20 w jednej nocy. A potem, bez już picia tego wywaru, częstość snów wzrosła znacznie. Teraz śni mi się nawet do 5 snów, a średnio rano pamiętam 3.
Bardzo fajna rzecz, do tego czytałem, że oryginalnie paliło się też skręty z liści.
Ostatnio edytowano Pn kwi 20, 2009 9:09 pm przez tarzanno, łącznie edytowano 2 razy
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach
Avatar użytkownika

Posty: 32

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:17 pm

Lokalizacja: wies obok cieszyna

Post So kwi 18, 2009 10:57 pm

Re: African Dream Herb

no to ladnie, dzialanie potwierdzono niejako naukowo :)
mozna wiedziec skad miales ? w orzechach? pierwsze slysze :)
I, i, i Shot the Sheriff
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post N kwi 19, 2009 7:31 am

Re: African Dream Herb

Oczywiście:)
Oto link
http://www.magicznyogrod.pl/index.php?p ... Itemid=127
Co ciekawe, specyfik tak jakby odblokowuje coś w mózgu, co pozwala lepiej śnić. Po 2 miesiącach od zażycia ciągle mam dużo snów.
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): Cz maja 01, 2008 5:25 pm

Lokalizacja: Źródło

Post Pn kwi 20, 2009 9:18 am

Re: African Dream Root

A zazywasz go regularnie? Robisz jakies cwiczenia na LD?
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Post Pn kwi 20, 2009 11:12 am

Re: African Dream Root

co ci daje ten stan wielokrotnego śnienia???
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): Cz maja 01, 2008 5:25 pm

Lokalizacja: Źródło

Post Pn kwi 20, 2009 1:31 pm

Re: African Dream Root

Astrit, na chlopski rozum. LD mozesz miec tylko podczas snu, a skoro snow masz rachunkowo wiecej, to i procentowa szansa na LD jest wieksza:]
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Post Pn kwi 20, 2009 2:29 pm

Re: African Dream Root

Wszystko ładnie, pięknie, tylko nie zażywałeś African Dream Root (Silene Capensis), a African Dream Herb (Entada rheedii).

Sposób przyjęcia też wybrałeś mało ekonomiczny. Najlepsze efekty osiąga się paląc ten biały miąższ (ale nie na wszystkich działa).

(Proponowałby zmienić nazwę wątku na poprawną ;)).
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Pn kwi 20, 2009 7:13 pm

Re: African Dream Root

StaryCzłowiekIMorze- Zażyłem tylko raz, w bardzo dużej dawce. LD nie praktykuję w szczególny sposób, jedynie staram się na szybko przeanalizować rankiem sny i co ciekawsze zapamiętać.

astrit- Satysfakcję.

Archer- Jestem pewien, że zażywałem Silene Capensis. Przygotowałem się do spróbowania tego specyfiku. Przeanalizowałem dokładnie informacje na ten temat w necie i na tamtej podstawie wolałem przyjąć to w postaci płynu.
Sposób podanie twierdzisz, że wybrałem nie najlepszy, jednak skoro efekty otrzymałem takie, jak zamierzyłem mniej więcej, to czego chcieć więcej?
Nazwa wątku w związku z powyższym jest poprawna.
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach

Post Pn kwi 20, 2009 8:11 pm

Re: African Dream Root

StaryCzłowiekIMorze napisał(a):Astrit, na chlopski rozum. LD mozesz miec tylko podczas snu, a skoro snow masz rachunkowo wiecej, to i procentowa szansa na LD jest wieksza:]




staryczłowiekuzmorzem nie mam chłopskiego rozumu :lol:
a jeśli chodzi o im wiecej to wieksza szansa to nie do końca się z tym zgodze.

Archer czy uważasz ze dream root lepiej palić niż drinkować? a jak z caleą czy również można to palić bo smak to cos okropnego w drinku wiec skoro może masz jakies doswiadczenie z caleą to napisz.
african root daje możliwośc zapamiętania snów, natomiast calea daje sny z innego postrzegania często mające dużo wieksze znaczenie niz się komu wydaje ponieważ są czasami symboliczne a czasami tzw. wieszcze 8-)

Post Pn kwi 20, 2009 8:31 pm

Re: African Dream Root

Archer czy uważasz ze dream root lepiej palić niż drinkować? a jak z caleą czy również można to palić bo smak to cos okropnego w drinku wiec skoro może masz jakies doswiadczenie z caleą to napisz.


Caleę jak najbardziej można palić, na niektórych działa silniej tak przyjęta. Niestety (bynajmniej dla mnie) palona jest tak samo nieprzyjemna w smaku (dymu) jak pita. Można dodać miętowej tabaki do skręta to dym będzie znośniejszy.
A co do doświadczeń to są opisane w jednym z numerów e-zinu herbsman.pl.
Rozmowę o Silene Capensis przeniósł bym do innego wątku ;).

Archer- Jestem pewien, że zażywałem Silene Capensis.


Tak wygląda materiał zielarski (korzeń) tej rośliny:
Obrazek

Napisałeś:
Bardzo twarde orzechy razem z kumplem nawierciliśmy a następnie porąbaliśmy młotkiem, by wyjąć miąższ.


Nie używa się nasion (czy jak wolisz orzechów) Silene Capensis, które swoją drogą wyglądają tak i nie mają w środku "miąższu":
Obrazek

Ty zapewne miałeś do czynienia z tym:
Obrazek
African Dream HERB


Sposób podanie twierdzisz, że wybrałem nie najlepszy, jednak skoro efekty otrzymałem takie, jak zamierzyłem mniej więcej, to czego chcieć więcej?

Nie napisałem, że nie najlepszy tylko, że nie najbardziej ekonomiczny. Swoją drogą pewnie zdrowszy od palenia, więc w ostatecznym rozrachunku - lepszy ;).

Nazwa wątku w związku z powyższym jest poprawna.

Nie, nie jest.
Nazwa powinna brzmieć African Dream Herb.
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Pn kwi 20, 2009 9:09 pm

Re: African Dream Root

Ok, przyznaję się, było to w takim razie African Dream Herb. Wrobiono mnie w sklepie 'magicznyogród', bo zamawiałem ROOT, dostałem orzechy podpisane jako ROOT, a widocznie było to herb.
Ważne, że zadziałało:)
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): Cz maja 01, 2008 5:25 pm

Lokalizacja: Źródło

Post Pn kwi 20, 2009 9:13 pm

Re: African Dream Herb

Astrit, na chlopski rozum. LD mozesz miec tylko podczas snu, a skoro snow masz rachunkowo wiecej, to i procentowa szansa na LD jest wieksza:]


Astrit - heh...tej wypowiedzi nie powinno byc, bo Cię od A do Z zle zrozumialem:p
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Post Wt kwi 21, 2009 7:04 am

Re: African Dream Root

tarzanno napisał(a):Ok, przyznaję się, było to w takim razie African Dream Herb. Wrobiono mnie w sklepie 'magicznyogród', bo zamawiałem ROOT, dostałem orzechy podpisane jako ROOT, a widocznie było to herb.


To bardzo możliwe, czasami mają tam czystą loterię z paczkami, heh.

Ważne, że zadziałało:)


Zdecydowanie, ale polecam też silene capensis - również zadziała ;).
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): Cz maja 01, 2008 5:25 pm

Lokalizacja: Źródło

Post Cz kwi 23, 2009 12:11 pm

Re: African Dream Herb

Archer - a masz moze jakies informacje odnosnie uprawy Silen'y? (piekne imie :D). Chce zamowic sobie nasionka, ktorych sztuk 5 mieć bede - nie chce ich zmarnowac. Niestety nie moge niczego znalesc na int;/ Co mnie interesuje? Ogoly: gleba, temp., czas wzrostu, termin siewu, czy moge indorowo, czy moge outdorowo - jesli tak to jak itp itd;p

ps. Chyba zostane zielarzem z zainteresowania;d

Pozdrawiam
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Post Cz kwi 23, 2009 2:53 pm

Re: African Dream Herb

Niestety nie wiem nic konkretnego o uprawie, prócz tego, że powoli rośnie. Gdzieś pamiętam, że coś więcej czytałem (na zagranicznych forach), ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Najważniejsze jest dobrze ją wykiełkować. Wyglądają na małe, więc pewnie nie będziesz musiał niczego nacinać czy zanurzać w wodzie. Przyda się na pewno duża wilgotność. Możliwe, że będzie trzeba zapewnić różnicę temperatur między dniem, a nocą lub mogą wymagać światła do kiełkowania.
Tego się musisz niestety sam dowiedzieć, mimo, że bardzo chciałbym Ci pomóc, to nie mogę.

Dorosła roślina: Na pewno indoor w głębokiej doniczce. Temperatury od -5 do 40 stopni C (taką ma tolerancję). Zapewnij dużą wilgotność. Zbiory dopiero w drugim roku, oczywiście wiąże się to ze śmiercią rośliny.
Następna strona

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle