Ostatnia wizyta: Pon Kwi 21, 2008 12:56 pm Obecny czas: Pon Kwi 21, 2008 12:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: 2 pytania
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 1:43 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 11:55 pm
Posty: 10
Miejscowość: Tychy
Witam mam kilka pytań odnośnie obe:

1:Czy jeżeli człowiek ma wade wzroku to w poza też ma wade wzroku ? :)
2:Mam pewien problem gdyż jakoś miesiąc temu potrafiłem dojść do wibracji które otwierały mi drogę do dalszych podróży ale od jakiegoś czasu poprostu trace motywacje tzn zasypiam..bo gdy juz czuję jak mam ciało drętwe i tak jakbym miał ręce wykręcone w drugą strone to nagle trace świadomność. Naprawdę się staram i tu sie pytam was przyjaciele macie jakieś sprawdzone sposoby na zachowanie świadomośćy gdy jesteśmy naprawdę zmęczeni,bo to liczenie mnie naprawdę nudzi.. ; ] i przez to zasypiam :)

Z Góry wam dziękuje i pozdrawiam Bless :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 3:18 pm 
Offline
Administrator

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 73
Miejscowość: Piaseczno
1: Zły wzrok to tylko anomalie naszego fizycznego ciała, nie maja prawa przenieść się poza nie! W astralu możesz widzieć tak jak sobie tylko zażyczysz i tylko twoje myślowe ograniczenia mogą spowodować że wzrok będzie podobny do tego z realu. Musisz przełamać schematy, wykroczyć poza nie, wtedy będziesz widział idealnie w astralu jak i w realu!

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 7:37 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 72
To jak dostrzegasz w poza zależy od szyszynki. Powiem to w taki sposób: podczas snu energia zamiast do oczu fizycznych idzie do niefizycznego 3 oka. Korzystają z tej samej energii, która może nieść ze sobą informacje z widzenia fizycznymi oczami.
Czesto patrząc w astralu widzimy jak w fizycznym świecie, ale tylko dlatego ze się przyzwyczailiśmy do takiego patrzenia. Dam przykład, rzeczy ktore nie są często postrzegane przez człowieka:
-widzenie aury
-widzenie 360 stopni wokol siebie równoczesnie
-widzenie przez sciany
-dostrzeganie innych kolorow
itp.
Jeśli masz dobrą koncentracje, to będziesz w obe widział 2 razy lepiej. Działa to tez na odwrot, poprzez widzenie astralne mozna poprawić fizyczny wzrok i jest wiele naturalnych metod na jego ulepszenie :).
Jeśli chcesz ćwiczyć utrzymanie świadomości, to lepiej to robić nad ranem niz w nocy, bądź po przebudzeniu, naprawde. Wtedy szybciej zobaczysz efekty i w nocy bedziesz mogl siwadomie wejsc w sen.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 4:25 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 294
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Wasyl pyta:
Cytuj:
1:Czy jeżeli człowiek ma wade wzroku to w poza też ma wade wzroku ? :)

OBE Maniak odpowiada:
Nie. W poza nie ma wad i ułomności. Niekiedy zdarza się, że przyzwyczajony człowiek do danej cech swojego ciała, dajmy na to tzw. ułomnej, przeniesie ją na chwilę na pierwszy, najpłytszy plan ospuo, jednak ułomność szybko pryska, gdy tylko pomyślimy by jej nie było i pragniemy widzieć, czy też chodzić normalnie. Bo dajmy na to, że ktoś całe życie jest na wózku. Jest do tego stanu przyzwyczajony, dla niego to chleb powszedni, więc taki człowiek jak wyjdzie z ciała to być może na początku swoich wojaży ocknie się w poza siedząc na wózku, dajmy na to robiąc zakupy prze z neta, ale gdy tylko uzmysłowi sobie, że to poza, że tu rządzą inne prawa, czyli odzyska pełną świadomość, to wstanie niczym uzdrowiony własną myślną, która w astralu jest podstawową siłą sprawczą.
Analogicznie może być z wadą wzroku. Jesteś w poza, masz na sobie okulary, odzyskujesz świadomość, ściągasz je i cyk dobrze widzisz. Jedno jest pewne, na wyższych planach, np. rozświetlonym i jasnym ospuo, czy też w samym parku, każda tzw. wada pryska automatycznie. Jakbyś wskakiwał w inne, przynależne to harmonijnej krainy ciało, gdzie wszystko jest jak należy i wg ogólnie przyjętego przez ludzkość dobrego wzorca.
Zobrazuję Ci to na swoim przykładzie:
Zawsze, ale to jest na prawdę standard: gdy tylko wyfazuję się do parku mam ciało 18latka. Młode, piękne, wysportowane ciało, coś ale hipisowskie dziny, długie kręcone włosy, że muszę je sobie nieraz poprawiać z czoła, na nogach buty zamszowe "cielaki" idealnie pasujące do całości, koszulka w "gazety", świeża opalenizna itp. Jak widać w parku wyglądam wg. swojego, głęboko zakorzenionego idealnego wzorca w którym się dobrze czuję i fajnie się komponuje z parkiem. A jak wyglądam w realu? Mam 33lat, w zimie blady jak ściana, włosy krótkie od 20rż, teraz sobie dopiero troszkę zapuściłem by coś zmienić i się nie nudzić sobie.
Podsumowując:
W poza nie ma wad, wszystko jest jak należy.
DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 5:14 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 294
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Wasyl rzuca drugie pytanie na śniadanie:
Cytuj:
2:Mam pewien problem gdyż jakoś miesiąc temu potrafiłem dojść do wibracji które otwierały mi drogę do dalszych podróży ale od jakiegoś czasu poprostu trace motywacje tzn zasypiam..bo gdy juz czuję jak mam ciało drętwe i tak jakbym miał ręce wykręcone w drugą strone to nagle trace świadomność. Naprawdę się staram i tu sie pytam was przyjaciele macie jakieś sprawdzone sposoby na zachowanie świadomośćy gdy jesteśmy naprawdę zmęczeni,bo to liczenie mnie naprawdę nudzi.. ; ] i przez to zasypiam :)

OBE Maniak stara się odpowiedzieć wyczerpująco. Co z tego wyniknie? Śledźmy na bieżąco:
Zacznijmy od tego, że wibracje nie są koniecznym preludium do eksterioryzacji. Można wyjść bez wibracji. Dajmy na to poprzez wyjście pośrednie, tzn uzyskanie tzw Ld-ka, jak i sam stan wibracji po pewnym czasie może ewoluować i zaniknąć, co nie oznacza że coś jest nie tak. Monroe, jak już stał się dość biegły w eskapadach, wibracji nie miał, tylko coś co nazwał szybkim przełączaniem. Pewnie do Boba, Ci jeszcze daleko, choć kto wie. Nie należy sobie wyznaczać granic.
Domyślam się, że po prostu martwisz się chwilowym zastojem, bo wibracje stanowiły dla Ciebie furtkę do poza. Co zrobić by utrzymać świadomość i nie zasnąć gdy sen morzy, a odliczanie na wspak się znudziło. Oto kilka propozycji:

1.przyjmij pozycję ciała bardziej czujną, może być nawet lekko niewygodna. Dajmy na to wykrzyw stopę i w czasie fazowanie zamiast na odliczaniu, skup się na niej.
2.możesz, ja tak ostatnio robię, wychodzić w pozycji półsiedzącej. Wówczas obie stopy spoczywają podeszwami na podłożu, a po 10min zaczynają „pażyć” co nie daje za chorobę zasnąć, a gdy tylko faza się wyostrza samoczynnie z racji nie wygody prostują się, oczywiście już w astralu, gdzie i ja już jestem.
3.masz OBE-Dźwięki? Podgłośnij je trochę, tak by lekko przeszkadzały w zaśnięciu. Nie masz ich. Są już do ściągnięcia za free.
4.jak łapie Cię notoryczny śpiuch i morzą Morfeusza ręce, mów co chwilę, tak co 10...15s:
„Jestem świadomy, pamiętam” Gdy znudziła Ci się mantra zmień ją na inną równie mocną:
„Światło na mnie”.
5.być może jesteś troszkę przemęczony. A co byś powiedział, jak byś dodał do snu przeznaczonego na nocny wypoczynek, bo domyślam się, że obeujesz metodą 4+1, pół godziny, lub 40min snu. Może potrzebujesz tego?
6.co jeszcze, by śpiuch i znużenie pokonać? Może kawusia, albo yerba, tudzież zeń-szeń?
7.a może potrzebujesz parę dni wolnego. Porządnie przespać noc nie jedną, by wskoczyć na stare tory OBE-Vojadżera.

DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 8:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:04 pm
Posty: 36
Miejscowość: Gdynia/Toruń
1. pytanie może też dotyczyć kończyn. Czy ktoś pozbawiony nóg, będzie je miał w szeroko pojętym astralu? Tak samo jak ze wzrokiem. Co ciekawe zdarzają się przypadki tzn. kończyn fantomów, kiedy to po straceniu ręki, czy nogi człowiek dalej ją odczuwa. Każdy na pewno kiedyś o tym słyszał. Oto jak potężna jest siła naszych przyzwyczajeń, wzorków które nam wpajano ze wszech stron. Przekonałem się o tym, gdy próbowałem włączyć światło po wyjściu (kiedyś naczytałem się, że to niemożliwe).

Inna sprawa mnie ciekawi. Pomyślałem o tym wczoraj, gdy mijałem na ulicy kobietę z zespołem downa. Czy taka osoba jest w pełni sprawna... hm, duchowo? Czy po wyjściu zyskuje sprawność umysłową? Wiem jaka będzie odpowiedź.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 12:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:05 pm
Posty: 8
no,ale jak np.w realu mam wadę wzroku,noszę okulary,w nocy wychodzę z ciała,wszystko widzę idealnie,to czy jak wrócę do ciała,to w realu także będę dobrze widział,i okulary mi już nie będą potrzebne?
czy wystarczy raz wyjść z ciała,żeby się pozbyć wady wzroku?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 1:10 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 79
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
Eeee raczej nie... bo wada wzroku jest w ciele fizycznym, w astralnym nie(astralne ciało też może mieć wady?). To znaczy, że będąc w ciele fizycznym masz tą wadę wzroku, będą w astralnym nie, gdyż w astralu odbierasz rzeczywistość nie oczami, tylko innymi zmysłami;p

I raczej nie da się tego dobrego widzenia przenieść na ciało fizyczne. Są jednak bardzo rzadkie przypadki ingerowania w astralu na rl...ale to jest jak na razie nie do końca zbadane i ja ci o tym nic nie powiem, bo sam nie wiem....

Pozdrófka:*

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 7:13 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 72
Cytuj:
Eeee raczej nie... bo wada wzroku jest w ciele fizycznym, w astralnym nie(astralne ciało też może mieć wady?). To znaczy, że będąc w ciele fizycznym masz tą wadę wzroku, będą w astralnym nie, gdyż w astralu odbierasz rzeczywistość nie oczami, tylko innymi zmysłami;p

I raczej nie da się tego dobrego widzenia przenieść na ciało fizyczne. Są jednak bardzo rzadkie przypadki ingerowania w astralu na rl...ale to jest jak na razie nie do końca zbadane i ja ci o tym nic nie powiem, bo sam nie wiem....

Pozdrófka:*

Ależ nie jest to niemożliwe.. :).Ciało energetyczne bardzo mocno wpływa na fizyczne, będąc w nim jeżeli uznasz ze to wszystko jest rzeczywistością, raniąc się w poza, możesz się obudzić z raną. Mialem takie przypadki i ostatni był wczoraj. Raz się obudziłem i gdy poszedłem pod prysznic, to zauważyłem 2 symetryczne blizny które mam do teraz na kolanach, w tym samym miejscu na jednym i na drugim kolanie.
Cytuj:
bo wada wzroku jest w ciele fizycznym

Dużo wad, nawet wada słuchu jest wynikiem psychiki :). Okulary nie leczą naszego wzroku i są jak wózek inwalidzki dla osoby ze zwichniętą nogą, którą można wyleczyć. Gdybyś nie miał świadomości, to byś nie widział mimo iż widzenie odbywa się za pośrednictwem fizycznych oczu. Psychika jest jak filtr, który obniża jakość odbioru mimo sprawnych oczu. Często jeżeli osoba ma wrażliwe ego i nie chce słuchać negatywnych opini o niej, to sie programuje, przez co faktycznie słabiej słyszy, po jakimś czasie zaczynają się zmiany w fizycznym ciele :). Nie mowie ze odrazu po pierwszym obe obudzimy się jak nowo narodzeni z pakietem odnowionych organów :D. Jednak można dokonać samoleczenia poprzez systematyczne ćwiczenia. Takie eksperymenty robie na mojej mamie która też wychodzi :D.


Ostatnio edytowany przez draq, Nie Mar 16, 2008 12:15 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 8:28 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 190
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Draqu - opisz to w jakimś dziale, jako osobny temat, bo to interesujące. Zastanawiam się właśnie jak można wpłynąć na swoje ciało i innych by ich leczyć i siebie, będąc w Poza.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 8:58 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:05 pm
Posty: 8
z tego co wiem(słyszałem),to można się wyleczyć z niektórych chorób(wszystkich?)
na wiele sposobów
niekoniecznie chyba musi być to OOBE
no a jak np.mam wadę postawy,to czy dzięki OOBE mogę się jej pozbyć
i będę chodził wyprostowany
szczerze mówiąc bardzo mnie ciekawi to uzdrawianie


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 7:55 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 14
Miejscowość: Wrocław
draq napisał(a):
raniąc się w poza, możesz się obudzić z raną.

A jeśli takowa rana będzie śmiertelna? Więc chyba jednak można się zabić w astralu?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 11:55 pm
Posty: 10
Miejscowość: Tychy
Wydaję mi się że chodziło tutaj o to że raniąc sie w poza,obudzisz się i będziesz czuł tą ranę przez jakiś czas,ona się niepojawi na twoim ciele bo to chyba niemożliwe. (chociaż po tym co wyczytałem tutaj wydaję mi się że wszystko jest możliwe) Dobrze myślę? :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:34 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 190
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Kurcze, chyba będę musiała przeprowadzić na sobie ryzykowny eksperyment. Jak będę w Poza to sobie wbije nóż w rękę albo nie wiem, bo kurcze jakoś nie wierzę w rany po przebudzeniu. I właśnie sobie pomyślałam, że to wiara czyni cuda, a nie sama czynność. Zrobię sobie stygmaty :o:lol:Aż mnie ogłoszą świętą.
Wybaczcie - sakrazm nie był skierowany do was, moi drodzy. Ja tylko tak mam z natury.
Zresztą sami możecie sprawdzić, czy zadawanie w Poza ran działa czy nie. Założyabym tak owy tamat w Organizacji badań, ale nie wiem, czy ktoś jest na tyle odważny :twisted:i zainteresowany.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 2 pytania
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:13 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 190
Miejscowość: złota kula nad światami
Wydaje mi się, że do zmian fizycznych potrzebne jest oobe eteryczne, tym najgęstszym ciałem, do jakiego stopnia zmiany dokonane na ciele eterycznym odbiją się na fizycznym - nie wiem...

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO