2012

Wszystkie ankiety jakie przeprowadzono na forum znajdują się tutaj. Oddając swój głos na którąś z ankiet, pomagasz oraz decydujesz o swojej przyszłości.

Moderator: Opiekunowie

Co sie stanie lub nie w 2012 roku.

Uderzy w nas Nibiru/Planeta X
2
1%
Przejdziemy do 4 gestosci
19
10%
Udamy sie na wyzszy wymiar swiadomosci (wyniesiemy sie z SF do...)
12
6%
Bedzie wielka wojna swiatowa (III)
4
2%
Kontakt z UFO
4
2%
Cos z piramidami i projektem cheops
3
2%
Przebiegunowanie ziemii
22
11%
wielki potop fale tsunami etc.
1
1%
mozliwe kilka z powyzszych
38
20%
Nic sie nie stanie i to wszystko bujdy :]
87
45%

Liczba głosów : 192

Post Pt maja 09, 2008 4:19 pm

2012

Hej :]

Wiec niemoglem sie powstrzymac zeby nie zrobiic ankiety na ten temat :]

Mozna zaznaczyc tylko jedna wedlug Ciebie najbardziej prawdopodobna oppcje :]

Pozdrowienia :]

EDIT:

Chcialem dodac ze kolejnosc opcji przypadkowa , tak jak mi do glowy przyszlo :]

Post Pt maja 09, 2008 4:44 pm

Re: 2012

pierwszy! :P zaznaczyłem, że kilka z powyższych
jest więcej niz pewne, że coś się stanie.. zginą miliony, oby nie miliardy ludzi. Ale nie cała ludzkość. Po tym wszystkim będzie już tylko lepiej.
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post Pt maja 09, 2008 6:22 pm

To za cztery lata!!! Co się może stać za cztery lata??? Nic... Będzie to samo, podobnie jak minęły inne przepowiednie bez echa, również milenium...
pozdrawiam

Post Pt maja 09, 2008 8:33 pm

Jedyne co może się zdarzyć to przebiegunowywanie a to dlatego że wejdziemy w nową erę i tyle :D ..chyba XD
Ale co na pewno się stanie- pojawią się nowe rzeczy w technice, być może i latające samochody XD

Post So maja 10, 2008 3:15 pm

A ja zaznaczyłam ostatnie, moim skromnym zdaniem nic się nie stanie ;)
Byłabym jedynie za zmianą myślenia ludzi o pewnych rzeczach ale wiadomo,że jest to niemozliwe w przeciągu kilku latdo osiagnięcia.
Jednak WSZYSTKO zalezy od nas , kto ogladał film The Secret ten wie.Prawo przyciągania się kłania :)

Post So maja 10, 2008 4:05 pm

Post So maja 10, 2008 7:21 pm

Wszystko jest możliwe ;p
Jedni sądzą ze nibiru się zbliża, inni mówią i piszą o kataklizmie i przebiegunowaniu. Powstają różne projekty (CHEOPS,KAMELOT itp..).
Ale nawet przebiegunowanie nie może nastżpic z dnia na dzień.
Moim zdaniem nic..zupełnie nic się nie stanie
za wyjatkiem tego ze czlowiek jescze bradziej zniszczy srodowisko w ktorym zyje.

znasz coś takiego jak "ą, ę, ż, ó..." itp? Albo duże litery i kropki na końcu zdania??

poprawione /jerry/

Post Wt maja 13, 2008 8:36 pm

A ja uważam że udamy sie na wyzszy wymiar świadomości, na ziemie przybędą obce cywilizacje .

Post Wt maja 13, 2008 8:48 pm

Naukowcy zapowiedzieli przebiegunowanie Ziemi.
Widziałem już parę programów na National Geographic oraz Discovery.

Post Wt maja 13, 2008 10:35 pm

Naukowcy zapowiedzieli przebiegunowanie Ziemi.
Widziałem już parę programów na National Geographic oraz Discovery

ta..P.Geryl wszystko dokladnie opisal w swojej ksiazce "Proroctwo oriona na rok 2012"
choc mi sie jakos w to wierzyc nie chce ksiazka warta przeczytania
Geryl doskonale,pieknie w niej opisal historie Atlantydy i Egiptu

Post Śr maja 14, 2008 9:08 am

heh niemożliwe...a dla tych którzy nie doświadczają oobe , oobe jest możliwe..NIE! to też zwykle bujdy dla nich... oczywiście nigdy nie należy czegoś za pewniak przyjmować ale jeśli się zaznacza w ankiecie własne zdanie na ten temat to powinno się najpierw sporo poczytać i dopiero wtedy wydać werdykt a nie od razu nie bo to nie możliwe... Ja sporo czytałem i uważam że raczej nic się nie stanie gwałtownego ale bardzo dużo czynników z rezonansem Schumanna między innymi wskazuje na to że jednak coś się dzieje...zresztą teraz juz jest przeludnienie ziemi a do 2030 ma nas być koło 9 - 10 miliardów jak twierdza naukowcy a ze teraz już ludzie wyczerpują 75% zapasów pożywienia i surowców ziemi świadczy o tym ze długo nie pożyjemy.... technologia jest za słaba by coś już zmienić chyba że masowy holokaust :D i tutaj można postawić pytanie.... czy już tak szybko jak za 4 lata coś tak wielkiego nastąpi czy za powiedzmy 15... tak czy inaczej raczej za naszego życia ... nie jestem pewny że co kolwiek się stanie w 2012 ale za mojego życia o ile wcześniej nie stanie się dla kogoś padliną na pewno będe świadkiem czegoś większego...

Post Śr maja 14, 2008 12:23 pm

Dzisiaj NASA ma zwolac specjalna konferencje o godfzinie

1 p.m. EDT, Wednesday, May 14

maja ujawnic obiekt poszukiwan od ponad 50 lat....

ciekawe oco chodzi :]

tutaj mozna posluchac:

http://www.nasa.gov/news/media/newsaudio/index.html

i cytat ze strony:

"NASA has scheduled a media teleconference to announce the discovery of an object in our Galaxy astronomers have been hunting for more than 50 years."

Hm... :d

Post Śr maja 14, 2008 12:46 pm

9-10 miliardów...no przydałby się holokauścik... :D
Nie no żartuję oczywiście. Myślę, że powinni zrobić to, co (jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi) w Japonii. Ograniczenia prokreacji i już. Problemik chociaż w jakiejś części z głowy, a nie...Chińczycy to nas zaleją!
Wiem, że to głupio brzmi, ale każdy chce żyć, a takie ograniczenia wprowadziłyby ład i porządek :mrgreen:
Hehehehee...ale głupoty gadam cio?
Już wiem - 5 miliardów ludzi wysłać na księżyc!! :mrgreen: hehehe to by dopiero jaja były...
A wiecie, że już sprzedają działki na księżycu? :lol:

Post Śr maja 14, 2008 4:03 pm

co sie martwimy przecież śmierć nie istnieje :D

Post Cz maja 15, 2008 4:38 pm

Co sie może stać przez 4 lata ? :D a co sie może stać przez 10 :D Bo mamy teraz 10 razy więcej kataklizmów niż 10 lat temu a to ciągle przyspiesza :D jakieś ale ? :lol:
Następna strona

Powrót do Ankiety