Wizje Jackowskiego

Wszystkie ankiety jakie przeprowadzono na forum znajdują się tutaj. Oddając swój głos na którąś z ankiet, pomagasz oraz decydujesz o swojej przyszłości.

Moderator: Opiekunowie

Post Pt mar 13, 2009 6:37 pm

Re: Wizje Jackowskiego

jarekhuna napisał(a):A moim - to wszystko musi się kiedyś skończyć i zapanuje CBM :)

niech mnie ktoś wreszcie oświeci co to jest ot całe CBM, proszę.
kiedyś sobie wydumałem rozwinięcie CBM jako Central Brain Masacre, jednak to nie za wiele tłumaczy ;P
no to skoro się już za offtopowanie wziąłem to się zapytam jeszcze o jedno: cerdobelonku drogi, skąd się twój nick wziął na świecie?
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Pt mar 13, 2009 7:46 pm

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:32 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post So mar 14, 2009 12:18 am

cerdobelon mi się kojarzy cosik z kurdebele ;)

Czy świat pieprznie ? Jasne ze pieprznie i tym bardziej na niektórych dlatego robią wrażenie opowiastki dobranocne Jackowskiego który wykorzystuje zręcznie ten fakt....Ale nie pieprznie w tym roku 8-) Ale kto wie może jeszcze za naszego żywota...Jeśli życie na ziemie ma sens i jest coś więcej niż tylko ta rzeczywistość to rasa ludzka nie zginie.... jeśli w fizyczności tego świata jest sens od setek tysięcy lat to raczej taki sens będzie przez następne lata chyba że ktoś tam na górze ma kaprys ;) Swoją drogą ciekawe co Bóg robił w czasie średniowiecza :)

Post So mar 14, 2009 12:24 am

grał z diabełkiem w pokera o dusze ludzkie :) i miał słabą passę

Post So mar 14, 2009 9:42 am

cerdobelon napisał(a):Dawno temu uzywalem go jak i wielu innych do okreslania rzeczy. Czasami cos mnie najdzie i tak sobie wymyslam. A co chcesz zebym ci tez cos wymyslil?hehe
dawaj. co tylko wymyślisz śmiało wezme na klatę :)
Nothing napisał(a):cerdobelon mi się kojarzy cosik z kurdebele ;)
hehe dobre :lol:
Nothing napisał(a):Ale nie pieprznie w tym roku 8-) Ale kto wie może jeszcze za naszego żywota...Jeśli życie na ziemie ma sens i jest coś więcej niż tylko ta rzeczywistość to rasa ludzka nie zginie....
po co to odwlekać. koniec świata mniał być już tyle razy, kiedyś musi nastać. zburzenie systemu strachu i smutku, przemiana ludzkości ... czemuż nie.
roku 2012: wiedz iż czekamy.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu

Post So mar 14, 2009 11:57 am

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:33 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post So mar 14, 2009 1:04 pm

Dreamcather napisał(a):
cerdobelon napisał(a):Dawno temu uzywalem go jak i wielu innych do okreslania rzeczy. Czasami cos mnie najdzie i tak sobie wymyslam. A co chcesz zebym ci tez cos wymyslil?hehe
dawaj. co tylko wymyślisz śmiało wezme na klatę :)

no i gdzie ten specjalny dodatek? ;P

Post So mar 14, 2009 1:13 pm

Ludzie, bez przesady. Nie ma sensu przejmować się żadnymi przepowiedniami. Warto jednak obserwować jakie z nich i czyje już się sprawdziły, choćby ze względów praktycznych.
Jeśli Krzysztof Jackowski przewidział obecny kryzys ekonomiczny zanim on nastąpił, to w jakimś stopniu jego wizje można uznać za wiarygodne.
Jeśli ten sam człowiek twierdzi, że będzie ciąg dalszy kryzysu, że pogłębi się on zancznie bardziej, niż jest teraz i to już niedługo, to można tu na tyle zaufać, żeby się do tego kryzysu już teraz jakoś przygotować. Nie wpadać w panikę, tylko np. zrezygnować z planowanych większych wydatków, jeśli nie są one konieczne na dziś. Może się okazać, że pieniądze będą nam bardziej potrzebne za kilka miesiący, niż teraz i pozwolą przetrwać trudniejsze czasy.
To jest praktyczne podejście do kreowania własnej rzeczywistości, a nie do przewidywania przyszłości, która przecież nie istnieje (istnieje kreacja). Zawsze może się wszystko zmienić, to zależy tylko od nas, czy będziemy robić cokolwiek, działać, aby było lepiej, czy poczekamy na spełnienie się wizji, o której ktoś nam powiedział.
Wizje są tylko stanem przyszłości na dziś i zawsze można go zmienić.

Post N mar 15, 2009 9:22 am

jarekhuna napisał(a):Ludzie, bez przesady. Nie ma sensu przejmować się żadnymi przepowiedniami. Warto jednak obserwować jakie z nich i czyje już się sprawdziły, choćby ze względów praktycznych.
Jeśli Krzysztof Jackowski przewidział obecny kryzys ekonomiczny zanim on nastąpił, to w jakimś stopniu jego wizje można uznać za wiarygodne.
Jeśli ten sam człowiek twierdzi, że będzie ciąg dalszy kryzysu, że pogłębi się on zancznie bardziej, niż jest teraz i to już niedługo, to można tu na tyle zaufać, żeby się do tego kryzysu już teraz jakoś przygotować. Nie wpadać w panikę, tylko np. zrezygnować z planowanych większych wydatków, jeśli nie są one konieczne na dziś. Może się okazać, że pieniądze będą nam bardziej potrzebne za kilka miesiący, niż teraz i pozwolą przetrwać trudniejsze czasy.
To jest praktyczne podejście do kreowania własnej rzeczywistości, a nie do przewidywania przyszłości, która przecież nie istnieje (istnieje kreacja). Zawsze może się wszystko zmienić, to zależy tylko od nas, czy będziemy robić cokolwiek, działać, aby było lepiej, czy poczekamy na spełnienie się wizji, o której ktoś nam powiedział.
Wizje są tylko stanem przyszłości na dziś i zawsze można go zmienić.

Chciałem powiedzieć tak samo:), jak się wie co może stać sie w przyszłości to można ją jeszcze zmienić w swoim życiu, Jackowski mówił że nie bardzo mu się podobają takie texty że nie można ludzi straszyć, jak już to nie można ludzi fałszywie straszyć! On sam mówi że teraz jakieś 8 miesięcy przed kryzysem :,, czeka nas bankructwo świata...'' ekonomiści go wyśmiali a teraz pisał o nim The Times najpopularniejsze gazety i wogóle dzięki tej przepowiedni stał się niezwykle popularny. Jak się zna chociaż częściowo przyszłość, to można ją zmienić, to można porównać do filmu ,,Powrót do przyszłości'' goście byli w przyszłości widzieli siebie itd wrócili do swojego czasu i zmienili bieg historii, tak samo jest z jasnowidzeniem, Jackowski mówił że ,,Nasza historia jest już zapisana ale można wyrwać ze środka kartki jakąś stronę czy rozdział i zmienić go jak się wie co będzie sie działo dalej w przód ponieważ dowiedział się o następnych rozdziałach od kolegi i nie podobają mu się te rozdziały to chcę je zmienić dopóki trzyma jeszcze książkę w ręku'' Jak się wie już o tej drugiej fali kryzysu to nie warto brać teraz na kredyt przygotować sie oszczędzać itd.

Post Wt mar 17, 2009 8:26 am

Ja to zawsze mówię, że przyszłość jest zapisana ołówkiem i zgadzam się z przedmówcamia - jarekhuna i nasaspace.
Dobrze jest się przygotować. Jak to mówią - dmuchać na zimne.

Post N kwi 19, 2009 11:22 pm

oby to było krakanie czarnego kruka

Post Śr wrz 02, 2009 10:30 pm

Przypominam temat dla zainteresowanych, bo oto nadszedł już przewidziany dużo wczesniej czas, kiedy to wg jasnowidza K. Jackowskiego powinno nastąpić pogłębienie kryzysu ekonomicznego. Nie wpadajcie w panikę, ale obserwować warto co się będzie działo - od teraz do końca roku.
A to teksty, na które trafiłem w internecie:

------------------------------------------------------------

Kryzysowy wstrząs wtórny

Kryzys jeszcze się nie skończył. W sektor finansowy uderzy druga jego fala. Szkody poniosą nawet te banki, które do tej pory radziły sobie nieźle - prorokuje Josef Ackermann, prezes Deutsche Banku. Czy polska gospodarka zdoła wyjść z niego obronną ręką? Szef Deutsche Banku porównuje kryzys do serii trzęsień ziemi, których epicentra znajdują się w różnych miejscach. Źródłem nowej fali problemów ma być lawinowo rosnąca skala niespłacanych pożyczek. One - przestrzega Ackermann - bardzo opóźnią ożywienie gospodarcze.

http://e-prawnik.pl/przeglad-prasy/kryz ... zas-wtorny

------------------------------------------------------------

Kolejne ostrzeżenia przed wtórnym kryzysem

Nouriel Roubini ostrzega, że skutkiem zakończenia programów stymulacji wzrostu gospodarczego może być pojawienie się drugiego dna recesji. Roubini, który stał się sławny dzięki trafnej prognozie nadejścia globalnego kryzysu zapowiada teraz, że dno obecnego kryzysu globalna gospodarka osiągnie w drugim półroczu tego roku. Podkreślił, że w przypadku USA, Wielkiej Brytanii i kilku innych europejskich gospodarek „formalnie" recesja nie zakończy się do końca obecnego roku. Stanie się tak natomiast w przypadku Chin, Francji, Niemiec, Australii i Japonii.

http://e-prawnik.pl/przeglad-prasy/kole ... m-kryzysem

Post Cz wrz 03, 2009 8:46 am

w wizjach mówiło się iż przed "drugim dnem" wydawać się będzie iż wychodzić będzie świat z dołka. i rzeczywiście polska chwali się tak nieczęstymi obecnie wzrostem gospodarczym, u Niemców pojawiły sie pierwsze jaskółki poprawy sytuacji ...

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Wt wrz 15, 2009 8:40 pm

Staremu się już w czubie boruje. Oglądałem kiedyś film o nim. Robi mentalki i gada ze zmarłymi, aż się trzęsie z podniecania swojej cudowności.
Przy tej energii jaka w to wkłada to nie dziwie się, ze ma sukcesy.
Ale pieprzy chłopina o tej wojnie jak najęty.
Ilez to się już nasłuchałem w życiu o katastrofach. Nie czytałem waszych komentarzy, ale się dziwie, ze komentujecie takie brednie, jak byście nigdy astralu nie widzieli.
Trupa w krzakach odnaleźć, to nie to samo co wojnę wypatrzeć, której nie ma.
Postaram się mu zrobić jakiś odlot, zobaczymy co będzie wtedy mówił.
Stawiam na gwałtowne ataki kosmiczne astralnych żyraf na 2013, po naszym zwycięstwie w piłkę w 2012.
Dopisek.
Przed zaśnięciem posłuchałem Jackowskiego. Fajnie mówił.
Potem w nocy miałem za swoje. Śniły mi się same obrzydliwe warianty przyszłości. To właśnie jest niebezpieczne. Jest groźniejsze niż zdrowy rozsadek.. Nabyte fobie roznosimy po znajomych i maltretujemy nimi nasze śpiące ciała, aż się sprawdzi.
cialka.net

Post Śr wrz 16, 2009 9:26 am

Zbigniew ma rację, chodzi mu zapewne o prawo przyciągania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ankiety