Dream ciau

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Pt sty 01, 2010 3:46 pm

Dream ciau

I stało się. Nadeszła magiczna liczba 666. Może jest to liczba Bestii ja jednak wolę wersję iż jest to amerykański syrop na kaszelek.
Minęło blisko 3 lata moich zainteresowań oobe (moje przywitanie: post5537.html#p5537) i jak do tej pory nic w tej sprawie nie osiągnąłem, choć jeśli bym się postarał i wykazał choć minimalne samozaparcie pewno by się udało. dlatego postanowiłem nie udzielać się już na forum, i tak by to nic nie wniosło. Wpadał będę pewno po staremu, ale już tylko jako obserwator.
Życzę wszystkim abyśmy już w niedalekiej przyszłości żyli w szczęśliwym kraju ciesząc się nie skrępowaną wolnością, która czeka na odkrycie w nas samych.
Może kiedyś wrócę. Na razie mówię: do zobaczenia. :)
Ostatnio edytowano Pt sty 01, 2010 6:12 pm przez Dreamcather, łącznie edytowano 1 raz
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Pt sty 01, 2010 4:37 pm

Re: Dream ciau

Dreamcather ,sporo wniosłeś do tego forum i sporą masz wiedzę....szkoda,że odchodzisz :( noo ale jeżeli taka Twoja wola nie mogę Cie zatrzymywać.Wpadaj,odwiedzaj i pisz co się dzieje i jakie postępy.
Jakkolwiek wszystkiego co najlepsze i powodzenia we wszystkim.

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pt sty 01, 2010 6:00 pm

Dreamcatcher wytrwałości życzę w dążeniu do celu, tak czy inaczej powodzenia i nie żegnam się :)

Post N sty 03, 2010 1:15 am

hahaha kochany Dream - to musisz napisac jeszcze dwa posty, abys doszedl do 666 :)

Post N sty 03, 2010 2:04 am

dreamcather jestem tu tez od juz sporego czasu(pod innymi nickami) , szkoda zrywac z tym , powinnismy sie wszyscy spotkac na jakims zlocie , moze na tym w tym roku a nie to konczyc wszystko.

Post N sty 03, 2010 10:20 am

oo 2 posty mnie zjadło. czyli admin jednak coś zadziałał. ale tego ostatniego posta zachowam na specjalną okazję.
drogi dzeisonie, przecież ja tu cały czas będę. nie będę tylko pisał (chyba że admin znów coś zadziała albo pomyślę o jakiejś alterosobowości <w co wątpię>). ale cały czas będę. w końcu choć by dlatego iż zobowiązałem się udzielać w stowarzyszeniu i dlatego iż zwykła ciekawość mi nie da.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post N sty 03, 2010 5:52 pm

To trzeba będzie zagadać ze Śniącym i będzie Ci 2 posty dziennie kasował...... :D

Opiekun

Post Cz sty 07, 2010 12:23 pm

Dreamcather, kruszynko ;) jesteś tu niezbędny, więc nie pisz bzdur, że się wycofujesz, bo przyjdę w nocy i wytargam za uszy!!

pozdrawiam
Rona ;)
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Powrót do Archwium Powitań