OBE Maniak - Darek Sugier

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post So mar 08, 2008 6:13 pm

Re: OBE Maniak - Darek Sugier

...jejku... nie wiem co powiedzieć, języka w gębie mi zabrakło. Tak zwyczajnie rzec tylko "cześć wszystkim"? Coś muszę wyskrobać bardziej wzniosłego i patetycznego. No to może wierszyk wklepie:

Jest takie miejsce w rozległym necie
Gdzie wszystkim się dobrze wiedzie
Gdzie każdy każdemu przyjacielem i kolego
Gdzie wszystko konstruktywne i kreatywne
Ciepłe, przyjazne, otwarte i wzniosłe
Klika się tu bez końca w promieniach słońca

DS

WITAM WSZYSTKICH NA NOWYM, JASNYM GRUNCIE :D :D :D
-----------------------edit------------------

powyższy post, w innej formie, gdyż niestety jest już on nie do odtworzenia, widniał na początku tematu jako pierwszy i założycielem niniejszego wątku byłem ja, czyli OBE Maniak - Darek Sugier, ale niestety po ostatnich włamaniach post został skasowany przez agresora-włamywacza. Doprawdy, termopilska walka nie z wiatrakami, syzyfowa i nierówna...
Dlaczego anonimowość w sieci budzi u co niektórych demony?

Post So mar 08, 2008 8:33 pm

Eh ja to mam refleks... Witaj i dzięki za wszystko, najbardziej za auto-wywiad :D zaraziłeś mnie. "..ale tak bardzo chciałem wyjść, że ocipiałem, normalnie ocipiałem.."ten fragment najlepiej oddaje to jak się teraz czuje :D (fragment auto-wywiadu jakby co ;p), w ogóle kiedy opowiadałeś o swoich przeżyciach tak emocjonalnie, z serca, to czułem jakbym był w tych miejscach które opisywałeś, jakbym już je dobrze znał.

Dzięki za wszystko ;) Pozdrawiam
Temet nosce.

Post Pt kwi 04, 2008 8:22 pm

Cześć Darku mam nadzieje ze ok jest. Jesteś zajebisty tyle dl;a ludzi zrobileś że ehh.:) Pozdrawiam i dzięki za wszytsko.

Post Pt kwi 04, 2008 11:09 pm

Ja również chciałabym sie przywitać. Marze o odkryciu prawdziwej siebie.. a zatem dzięki za pomoc w pierwszych krokach :)

(AWF górą;))

Post So kwi 05, 2008 10:42 am

Darku, ty zapoczątkowałeś moją wiarę w siebie - jesteś the best ;)

Post So kwi 05, 2008 10:46 pm

No to wraz ze wszystkimi: kocham Cię:)

Post Cz kwi 10, 2008 8:25 pm

Monroe? Eee, jakiś tam biznesmen zza Oceanu nie ma to jak polski obemaniak z krwi i kości!
Chłopie ciągniesz za sobą tłumy. Tobie zawdzięczam chęć do wstawania o 3 rano, i do niekomfortowego spania na szkolnej ławce (;
W końcu uwierzyłem że musi się udać. Dzięki brachu.
ps. Spotkanie w Puławach było zajebiste. Dzięki za fotke (; pozdr

Post Cz kwi 10, 2008 8:40 pm

Dziękuję Ci bardzo Darku za to że jesteś i napisałeś swoją książkę która zainspirowała mnie cholernie!! Żeby Ci się dobrze żyło!!

Post Cz kwi 10, 2008 9:45 pm

Witam Cię Darku. :D Dzięki tobie i twojej książce wiele się nauczyłem za co Ci bardzo dziękuje. Jesteś wspaniałym człowiekiem.

Dzięki za wszystko co dla nas OBEmaniaków robisz! :)

Post Pn lip 07, 2008 7:38 pm

siema wszystkim!

wpadłem tylko na chwilkę by dać info, że u mnie wszystko ok - jak najbardziej - pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło i kurczę lecę dalej. gdzie? - a do roboty. mam jej zawał w realu. stąd moja nieobecność na forum i w ogóle w necie. tyram od świtu do zmierzchu i czasu mam jak na lekarstwo. takie życie. tak prawda.

poczułem silną potrzebę by zajrzeć i napisać parę słów, bo może, to tak nie ładnie, że parę tygodni się nic nie odzywałem, ale naprawdę nie mogłem. nie byłem w stanie.

nie lubię się tłumaczyć, jednak wiem z maili, że być może kogoś mogłem swą nieobecnością w necie zmartwić, ale mówię, że wszystko ok, po prostu robota, multum pracy i tyle.

pozdrawiam z tego miejsca wszystkich raz jeszcze. życzę fajnych i udanych wakacji, urlopów, wakacyjnych miłości odwzajemnionych, udanego seksu, dobrego jedzonka, a przede wszystkim: łatwej i niewymuszonej fazy.

LOVE & FREEDOM

DS

ps:
piszę w swym profilu wątku powitań, by bajzlu zbytnio nie czynić na Naszym, jakże ukochanym FORUM, a jednocześnie dać info tubalne.

"praca czyni wolnym" - naprawdę coś w tym jest

hasło człeka pracy:
"ciało zmęczone, umysł nie - faza sam udaje się!"

Post Pn lip 07, 2008 7:47 pm

No bywa, bywa, że dużo roboty. Wpadaj czasem jednak bo nudno bez Ciebie ;)

Post Śr lip 23, 2008 2:46 pm

ale chyba,nie będziesz miał zawsze tyle roboty w realu,co nie?przecież biedaczysko się wykończy przez to :D
myślę że nadejdzie taki czas że częściej będziesz zaglądał na forum,kiedy to będzie?nie wiem,niemniej moim skromnym zdaniem jeszcze będzie tak że będziesz zaglądał tutaj częściej :)
ciekawy jestem co to za robota w realu,że masz tak mało czasu :)
ale masz chyba czas doświadczać oobe?

Post So wrz 06, 2008 3:33 pm

Powstań walcz maszeruj z nami
Do zobaczenia pod Termopilami

- Darek Sugier

Post Wt wrz 09, 2008 8:26 am

tak
nie
nie wiem

* nie potrzebne skreślić

:- )
:- |
:- (

** potrzebne wybrać

DS

Post Wt wrz 09, 2008 8:38 pm

"Myślisz, że powinieneś stać się oświeconym. Daruj sobie, już nim jesteś.
Myślisz, że musisz podążać jakąś ścieżką, żeby dotrzeć do celu...Nie męcz się, nie ma żadnych ścieżek.

Myślisz, że oświecenie jest celem. Odpuść sobie, nie ma żadnego celu...
Myślisz, że powinieneś zmienić siebie i świat, żeby uczynić go bardziej znośnym. Wyluzuj, nie masz niczego do zrobienia...

Myślisz, że znajdziesz Boga w Indiach czy Tybecie... Nie ma dokąd zmierzać... Świadomość jest wszędzie, i taka sama.
Myślisz, że twoja osobista historia ma jakieś znaczenie... Wszystkie są takie same, niezależnie od tego, jak przebiegały.

Myślisz, że twoja historia jest prawdziwa... W żadnej mierze, to tylko iluzja, to tylko sen...
Myślisz, że panujesz nad swoim życiem…
Żart, jesteś tylko marionetką w rękach Źródła.

Myślisz, że masz wolną wolę i dokonujesz wyborów… Nic z tego, jest tylko przeznaczenie, stopniowo odsłaniające swoje oblicze.
Myślisz, że masz jakiś wrogów w świecie… Mylisz się, oni, jak i wszystko inne, to tylko Źródło.

Myślisz, że jest jakaś tajemna formuła pozwalająca znaleźć Boga… Zrelaksuj się, nie musisz nikogo szukać, już jesteś u siebie.
Myślisz, że Bóg życzy sobie podniesienia poziomu świadomości na planecie. Dobre sobie, to tylko Źródło bawi się w granicach stworzonych przez siebie ograniczeń.

Myślisz, że Bóg uczynił ciebie odpowiedzialnym za twoje postępki… Nie zawracaj sobie tym głowy, nie ma czegoś takiego jak karma.
Zabawiasz się osądami, radujesz ocenami, lubujesz w porównaniach. Zamęczasz preferencjami. Zatrzymaj się wreszcie, wszystko jest dokładnie takie, jakie być powinno.

Chcesz być kimś ważnym i szanowanym. Daj spokój, po prostu bądź.
Boisz się śmierci jako najbardziej tragicznego wydarzenia twego życia. Odwagi, śmierć jest końcem ograniczeń…

Masz nadzieję na lepsze życie następnym razem… Jaźń nie inkarnuje. Jest tylko Źródło, Ja Jestem.

Żałujesz przeszłości, zamartwiasz się teraźniejszością, lękasz się przyszłości…
Przebudź się! Jesteś nieskończonym Źródłem, bawiącym się swoim snem.
Podniecają cię wszelkie spiskowe teorie. Nie ma żadnego spisku, to tylko Źródło bawi się ze sobą.

Myślisz, że twoje życie ma jakiś cel… Nie ma indywidualnego Ja mającego cel. Jest tylko Źródło. Ono cie powołało i nigdy nie poznasz celu przez swój, siłą rzeczy, ograniczony umysł."

A tak mawiał mędrzec z Bombaju:
"Ostateczną odpowiedzią jest:

NIE MA NICZEGO
TO TYLKO ŻART
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archwium Powitań