Pozdrawiam kazdego z osobna i wszystkich razem :)

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr gru 02, 2009 4:35 pm

Pozdrawiam kazdego z osobna i wszystkich razem :)

Przywedrowalam tutaj, bo poszukiwalam doswiadczen podobnych do tych, ktore mnie sie przydarzyly i nie wiedzialam, czy to normalne czy jakies anomalie.

W realu jestem programistka RPG, PHP i takie tam. Posiadam wlasna domene i server - to tak jakby ktos potrzebowal troche miejsca w eterze :)

Mysle, ze na poczatek to starczy :)

Usciski
ELLI

Post Śr gru 02, 2009 5:23 pm

Re: Pozdrawiam kazdego z osobna i wszystkich razem :)

witaj KOCHANIE :)

miło nam Cię tu widzieć. napisz coś więcej o sobie, szczególnie o twych specjalnych zdolnościach dzięki którym trafiłaś właśnie tu.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Śr gru 02, 2009 9:38 pm

No nie wiem, czy to sa specjalne zdolnosci, ale przysparzaly mi na poczatku wiele zmartwien, bo nie wiedzialam co jest grane :)

1. Cos mna zatrzeslo, albo raczej brutalnie zabujalo i..... znalazlam sie pod sufitem. Bylam tak lekka, ze w zaden sposob nie moglam przejsc do przedpokoju bo ta dziura na drzwi byla za gleboko i nie moglam sie do niej znizyc. Na siiile, po scianie, trzymalam sie kazdego okrucha, udalo mi sie przejsc do przedpokoju :)

Nie mialam jednak pojecia, jak mam wrocic do ciala, bylam tak lekka, a ono lezalo tam daaaaaleeeeekooooo na dole, takie dretwe, bez czucia.
Wystraszylam sie nie lada... i w tym momencie poczulam koniuszki palcow u stop, to tak jakby ptak ladowal na wodzie. Reszta wydarzyla sie bardzo szybko, jak fala morska. Poczulam czubek glowy i bylam juz soba.

2. Jak ide spac to, tak prawie przed zasnieciem, mam trzaski w glowie podobne do tych jak sie dwa druty pod napieciem zlaczy.
Na poczatku myslalam, ze to cos neurologicznego, ale teraz przyzwyczailam sie do tego.

3. To taki delikatny masaz, jakby ktos precyzyjnie malowal kola lub sprezyne na mojej skorze.......... a moze pod skora :?

4. To takie uczucie jakby cos podlaczylo mnie pod prad. Nic nie boli, ale wykreca cialo, nie mam czucia. To jest oczywiscie subiektywne odczucie, bo logicznie rzecz pojmujac musze lezec plasko.

i jeszcze inne, ale to duzo pisania.

Pozdrawiam serdecznie
ELLI

Post Cz gru 03, 2009 5:09 pm

spontaniczne OOBE ... tak to są specjalne zdolności. teraz tylko dużo Kochanie ćwicz a będziesz miała daleeekie loty :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Pt gru 04, 2009 1:22 pm

no to poprosze tylko o wskazowki jaki training i ile godzin :)

MSA

Post N gru 06, 2009 10:16 pm

Musisz stać na jednej nodze z rękami wyciągniętymi ku górze i mruczeć "Oooooobeeeee" przez 2h dziennie :)
Jest tego trochę na forum, generalnie słynna metoda 4+1, ale w twoim przypadku wystarczy tylko troszkę "pokombinować" żeby tak szybko nie zasnąć i obe gotowe.

A tak przy okazji i całkiem nawiasem to witam na forum ;)

Post Wt gru 08, 2009 8:03 pm

Musisz stać na jednej nodze z rękami wyciągniętymi ku górze i mruczeć "Oooooobeeeee" przez 2h dziennie

hahaha,

to robilam jak mialam 1 roczek :)

Powrót do Archwium Powitań