Witam :)

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post So lut 20, 2010 5:49 pm

Witam :)

Hej wszystkim:)
Mam na Imie Agata,am 24 wiosenki, tematem OBE/LD interesuję sie od...no już ładnych pare lat :)
Mam nadzieję, ze znajdę tu wiele pozytecznych porad oraz inspiracji do rozwijania się :)

Post So lut 20, 2010 10:52 pm

Re: Witam :)

Cześć! witaj na forum :D

Post N lut 21, 2010 8:39 pm

Nie wiem czemu tego nie zrobiłam wczesniej, ale, o zgrozo, niekulturalnie nie napisałam niczego na dobra sprawe o sobie ;)
Naprawię to:
- poza OOBE/LD interesuję się jeszcze, troszkę, kryptozoologią, przekazami chanellingowymi (Kasjopejanie, Księgi Setha)
- ukonczylam studia jezykowe: jezyk angielski, ale poza angielskim pasjonuje mnie takze jezyk japonski a co za tym idzie lubię mangę/anime :)
- muzyka, od zawsze, mam generalnie strasznie rozwinieta wyobraźnię i muzyka działa na nią niesamowicie, a gdyby ktos chcial zapytac jaka muzyka, no cóż może nie dla kazdego bedzie ona wiazała się z jakimkolwiek aspektem wyobrazni ;) ale od kiedy pamietam uwielbiam ciezkie brzmienia, melodic death metal, metalcore, metal symfoniczny :)
- no i wielką moją pasją, choc od bardzo laickiej strony, są zwierzęta, koty i psy - uwielbiam je! :) (mam dwa pieski i kotka)

No :) hehe :)

Post N lut 21, 2010 9:04 pm

kryptozoo? zwierzątka, ezo i Japonia*? kotku, czy wyjdziesz za mnie? :)

*mam coś ze 2 DVD filmów studia Ghibli, jak co mogę podesłać pocztą :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post N lut 21, 2010 11:19 pm

Witam na forum :)

Możesz jeszcze opisać swoje doświadczenia z LD\OOBE? (czysta ciekawość)
Powodzenia w dalekich podróżach
Ostatnio edytowano Śr kwi 28, 2010 2:49 pm przez michalh, łącznie edytowano 1 raz

Post Pn lut 22, 2010 12:18 pm

opisane w pasie startowym ;) przy okazji prosze o sugestie :)

Post Śr lut 24, 2010 2:04 am

Witaj:)

Powrót do Archwium Powitań