Ostatnia wizyta: Pią Wrz 11, 2009 2:57 am Obecny czas: Pią Wrz 11, 2009 2:57 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Śro Lis 26, 2008 7:48 pm 
darek wogole pisał ze tą białą strefe luszu miał juz za szczeliną. choc ja jzu saw nie wiem bo psiałjednoczesnie ze obszar ktory jest w miesjcu gdzie jest szczelina jest zrobiony z mgły modeliny , a jednozzesnie opsiujac strefe luszu
wymiernia kolory ktore wymienial wczesniej w tej mgle modelinie. i wogole raz jak psial o lsuzu to mowil ze lusz cos tam tworzyl i tak samo pisał o tej mgle moedlinie. i caly problem ze on o luszu pisal ze ejst za szeliną. i wogole t ta jego szczelina to nie most tylko jakis wodospad


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 6:53 pm 
Ale o co z tym chodzi, co to znaczy "Strefa Luszu" ? Pierwszy raz spotykam się z takim terminem.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 1:56 pm 
taka białą strefa co jest w niej ciepło ze to podobno koncowka astrala a za tą strefą jest mental. co jak w nią wchodzisz to jest coraz bielej i cieplej a na poczatku to wogole zazwyczaj jest ona tak jakby była ona zawieszona na niebie albo jakby walsciwie twrozyłą niebo i ogrzewała ziemie bo jzu wtedy czuc cieplo juz nie mowiac o tym ze wszystko jest tak oswietlone fajnie na biało.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 8:33 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Lusz (u Monroe) - to CBM (u Moena) - czyli Czysta Bezwarunkowa Miłość - to strefa czystej bezwarunkowej miłości.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 4:01 pm 
to dlaczego Darek pisał ze był w tej strefie i za tą strefą są kolejne miejsca do odwiedzenia? nie no w sumie moze byc to strefa gdzie jest jakas energia milosci ale ona nie musi byc wysylana przez kogos tylko jest raczej stała.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 9:07 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Monroe przez wiele lat nie mógł znieść promieniowania destylowanego luszu (osłaniał go inspek, do niego docierał tylko odblask), dopiero pod koniec życia walnął pod Emiter po specjalnych zmianach w energetyce, jakie mu zafundowali niefizyczni :). Wygląda na to, że Darka też tam zaciągnęli. Skoncentrowany lusz trudno znieść poza ciałem.

Przeczytaj sobie trylogię Monroe'a to może trochę Ci się rozjaśni.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:36 am 
ja też tam byłem. raz nawet czułem jakbym sie w tym rozpuszczał i sie przestraszyłem. co jest za tą strefą?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 12:56 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
i na pewno nie jest to biały pokój czy inne miejsce na biało, choć biel wskazuje na wyższą fazę...

idź dalej zamiast szukać atrakcyjnych etykietek

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 1:23 pm 
tzn u mnie jest tak ze ta biel wisi nade mną. Powiedzmy jestem w jakims lesie i las jest oswietlony na biało , jest duzo bieli i jest cieplo. Darek pisał ze jest to przestep do strefy luszu - keidy wlasnie masz wrazenie jakby bylo poludnie i czujesz takie cieplo. Pisze ze im wiecej jest bieli i im bardziej jest cieplo (proporcjonalnie im wiecej bieli tym bardziej gorąco) to jest sie blizej strefy luszu. Nawet jezeli jak mam cos takiego jak ten ktory pisal o bialym pokoju(podobny rodzaj fazy) to Darek i tak napisał ze ten biały pokoj co widziala tamta osoba mial zwazek ze strefa luszu nie pamietam tylko czy to był przedwstep czy moze juz ta strefa.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 5:22 pm 
Czyli za "białym pokojem" są dalsze (że tak się wyrażę) "światy" ? Dalsze wymiary ? I jakoś nie mogę pojąć jak można opuszczać następne "ciała".. to w końcu ile mam tych "dusz" ?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 7:50 pm 
nie wiem wkoncu co z tym luszem. nie wiem czy jak widze nad soba biel czy wogole jak jest mnostwo bieli wszedzie to to jest park czy moze jestem dalej


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 3:44 pm 
BLISKO STREFY LUSZU
"(...)gdy wylądujesz w Poza, jest jasno i odnosisz wrażenie, jakby było południe, wiedz,
że „wstrzeliłeś się” na daleką częstotliwość, Jak oprócz tego nagle poczujesz, że w plecki
przygrzewa Cię słońce, autentycznie czuć ciepło, jakbyś się opalał miej świadomość, że ze
swoją fazą zaleciałeś bardzo daleko, jesteś tuż obok strefy Luszu (Świetlno-Cieplnej).
Wówczas łatwiej przyjdzie Ci latanie, wykonywanie CELÓW, realizacja marzeń i nie zdziw
się, że po powrocie do ciała za oknem będzie noc.."
Powyższa inf. zaczerpnięta ze strony http://www.obemaniak.pl D. Sugiera. Często doświadczam
poza ciałem takiego klimatu Świetlno-Cieplnego. Choćby dziś po 4-krotnym odbiciu od CF.
Za każdym razem to samo wyskakuje przez okno, zawisam w powietrzu na wysokości ok
70m.(mieszkam w wysokim bloku) i co jest przyjemne? - nie tylko same bezproblemowe
unoszenie się na tak dużej wysokości ale i uczucie wolności, lekkości lecz co najważniejsze
czuje jak bym zarazem pływał w oceanie energetycznym, jestem dookoła obmywany
promieniami słonecznymi, które dają niespotykane przyjemne ładujące ciepło,
intensywność tego doznania jest czasem tak mocna aż się nie chce stamtąd wracać.


Podobne do moich doświadczeń


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 3:40 pm 
Ok temat można zamknąć. Już wszystkiego się dowiedziałem.






Mod: Ale może inni będą kiedyś chcieli coś dodać, więc zostanie otwarty...


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO