AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH


Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz paź 04, 2012 6:52 pm

AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

ARCHIWUM, wklejajac tego linka u siebie na blogu, udostepnisz znajomym sluchanie audycji u ciebie.
<iframe src="http://radio.paranormalium.pl/archiwum_player/index.php?aud=12" width="400" height="200" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
OD paru miesiecy prowadze audycje radiowe na calkowo w Radiu PAranormalium, sporo ich sie juz nazbieralo, Wklejam wiec zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych.

W ta niedziele 7.10.2012 gosci Cassiel na antenie paranormalnego radia. Opowiada o wlasnych przygodach poza cialem jak i 500 swiadomych snach, w ktorych spotykal niezwykle istoty. Opowiada rowniez o mentalnych egzorcyzmach, o ich przeprowadzaniu i uwalnianiu smutnych dusz. Wspaniale relacionuje podroze niefizyczne poza cialem, opisujac niefizyczne swiaty. Jego 3 audycje maja po 30 minut i beda sie ciagnac przez 3 tygodnie. Zapraszam, to juz w ta niedziele pierwsza audycja Cassiela o 20:30 na

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=player

15 audycji mozna sciagac na
http://chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje ... ia*c5*82em
Ostatnio edytowano Wt paź 09, 2012 11:41 pm przez Zbyszek, łącznie edytowano 2 razy
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pn paź 08, 2012 1:10 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Hopsa , coraz ciekawiej z tymi światami równoległymi. Nagralem 3 godziny opowiadania Tamissy , którą jakaś kula, która przytwierdziła się jej do pleców zaciągnęła na inną planetę i wsadziła w ciało ufoludka. Spedziła 2 tygodnie na innej planecie, jako ufolek spotykając różne cywilizacje od szarakow po srebrzystaków i najstarszych kosmicznie jajowatych bielasów, pierwszych siewców życia, bedąc samemu różowo-zielonkowcem ze średnio skośnymi oczyma.. Opowiada o codzienności i troskach ufolio bedąc na dziwny sposób jedną z nich a raczej jednym z nich…
Za 4 tgodnie na radiu paranormalnym.

Jest cos wesolego w tej drugiej stronie jak i tych wszystkich rodzjow istot we wszechswiecie. TA druga strona wymusza w ewolucji zmiany w okreslony sposob na budowie czaszek i dzieje sie tak, iz najstarsze ufole swiata nie dysponuja w swoim umysle niczym wiecej niz niefizyczne plany zawieraja same w sobie. Znaczy to rowniez, iz jesli ktos z nas przekroczy kurtyne wlasnego ciala fizycznego moze stac sie takim samym hrabia jak najwiekszy z najwiekszych ufoli.
Po opowiesci tej dziewczyny co pohulala na obcej planecie, zastanawialem sie jakie wlasciwosci umyslu odrozniaja czlowieka od ufola. Ona wspominala o szczegolnym akcie umyslowym,- rozpoznawania (prawdy) przez ufoli, o ich zdolnosci rozumienia w sobie zagadnien sama koncentracja na zagadnieniu, tak jak czlowiek w niefizycznych planach, tyle ze oni moga na luzie zatrzymac wlasne wnioski a czlowiek je gubi po powrocie do ciala, bo banka za mala. Ludzie to zwykle cieniasy.

Rozmowy poza ciałem. Oobe, LD i inne zjawiska paranormalne.
Od paru miesięcy prowadzona jest audycja o zjawiskach paranormalnych. Zapraszam do nich ludzi, którzy przeżyli coś niezwykłego, podróżując poza ciałem, odwiedzając niefizyczne plany, niedostępne dla większości ludzi. Opowiadają oni o spotkaniach z duchami jak i nieznanymi istotami podróżującymi wzdłuż i szerz wszechświata. Sprawozdania takie większość przyjmuje z przymrożeniem oka i tez taka postawę proponuje każdemu przyjąć, słuchając moich audycji. Na ile brać poważnie nasze opowieści, na to pytanie każdy sam winien sobie odpowiedzieć.
Jeżeli ktoś pragnie się podzielić ze spostrzeżeniami, tego zapraszam serdecznie.
Poza tym zapraszam wszystkich chętnych do przejrzenia kroniki wspólnych eksperymentów, które znajdziecie na moim blogu. Jest tam tysiąc zapisanych stron , świadczących o realności omawianych w audycji zjawisk. Poruszane są w nich najistotniejsze zjawiska , na jakie natrafiliśmy ćwicząc w grupach niefizyczne wojaże.
W przyszłości spiszę własne wnioski, udostępniając w skrócie nasze przygody.
Zanim to jednak nastąpi zapraszam do archiwum:

Przedstawiam państwo kilkadziesiąt eksperymentów, przeprowadzonych na rożnych forach obe. Brały w nich udział młodsi jak i starsi ludzie, pełni zapału, pragnąc rozświetlić „cienie” naszej rzeczywistość. Tysiące stron tekstów, poruszają nierozpoznawalne dla nas ciągle plany duchowe człowieka, jego psychikę i relacje jakie miedzy nami wszystkimi zachodzą.
Teksty te, nie stanowią jednolitej całości. Powstawały przez 3 lata, we wspólnych ćwiczeniach, eksploracji niefizycznych światów. Posłużą one nam kiedyś do napisania wielu książek, inspirując wielu odważnych poszukiwaczy.
Zanim to jednak nastąpi, upłynie zapewne sporo czasu. Teraz jedynie możecie Państwo przejrzeć te notatki, przyglądając się naszej pasji i ocenić nasz wkład pracy.
Dużo jest tego, mnóstwo spontanicznych tekstów, mogących zniechęcić czytelnika wewnętrznymi opisami stanów swiadomosci. Pośród naszych wniosków skrywają się, co rusz wspaniale wypowiedzi, wyśmienitych podróżników, samozwańczych badaczy stanów swiadomosci. Nie godząc się z nasza interpretacja poruszanych zjawisk, warto jednak zwrócić na nie uwagę. Może się wtedy coś w nas zdarzyć, coś co zmieni nasze przekonania, gdy wystarczająco się na nich skoncentrujemy.
Osoby biorące udział w eksperymentach, sami dołączali do grupy. Zgłaszali się zainteresowani z rożnych miejsc świata. Przychodzili i odchodził, zostawiając swój wkład, spisane szczerze uwagi. inicjatywa nasza wydaje mi się niezwykła, by tyle ludzi, o podobnych zainteresowaniach zjednoczyło się we wspólnych działaniach. Sporo z nas, zajętych codziennymi obowiązkami, znalazło wolny czas, by wspólnie testować możliwości wspólnego śnienia. Za to im serdecznie dziękuje, za ten poświęcony czas i wspólny wysiłek i jakiego dokonaliśmy, nie zwracając uwagi na ironiczne zaczepki, ze tak się nie da,- ze jesteśmy szaleńcami.

http://cialka.net/kategoria/eksperymenty
cialka.net

RAB

Avatar użytkownika

Posty: 44

Dołączył(a): N mar 22, 2009 4:30 pm

Pochwały: 1

Post Pn paź 08, 2012 2:07 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

mogę dostać namiary na te rozmowę z Tamissa bo coś nie mogę znaleźć;/

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pn paź 08, 2012 4:20 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Tamissia bedzie dopiero za miesiac, jako kolejne czekaja sluchaczy 2 audycje z Cassielem, moze jeszcze Daniel bedzie wczesniej.
Rysujemy z Tamissa portrety ufoli i statki kosmiczne, bedzie wiec jednoczesnie wernisaz rysunkow kosmicznych . Troche wiec potrwa.
Jesli jest ktos chetny na nagrania i czuje blusa to zapraszam. Winno byc z jajem i na wesolo;))
cialka.net
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Pn paź 08, 2012 7:51 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Ooo Zbychu widzę, że coś skrobnął. Fajnie, że jesteście aktywni.
Pozdrawiam :)

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Wt paź 09, 2012 10:05 am

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Zapomniałem hasła do Forum. Parę razy odnawiałem ale ciągle mi umykało z pamięci. Na szczęście Śniący założył mi takie które już siedzi na amen.
Przetaczając się przez fora zatraciłem chęć pisania. Ciągle myślałem ze znajdę czas, by się poduczyć wychwycić kluczowe zagadnienia filozofii, przyczyny naszych bolączek, ale się poddałem , nie znajdując motywacji na tak heroiczny akt poznania. Wycofałem się z pisania, nie mogąc sprostać wymaganiom natrętnym sceptykom. Teraz znalazłem inna formę wypowiedzi, nagrywania ludzi trafionych paranormalnym. Nie silimy się na wyjaśnienia rozsądnie świata a opowiadamy własne przeżycia. Łatwiejsze to od żmudnego zbierania myśli ludzkiej i próby wyjaśniania sensu świata i takie tam.
Audycje będą prezentacja mizia fiziu, ludzi którym się chce opowiadać, przetraconych przecziuciowcow, którym hula pod czupryna. W przyszłości zbiorę nasze wnioski i spisze coś od rzeczy. Borykam się teraz z życiem i niezrealizowanymi pragnieniami, wiec odłożyłem pisaninę na kiedyś, gdy w niebie mi nagadają, iż czas na to. Gdy usłyszę!!!
Chłopie weź się w garść i otwórz wreszcie gębę i staraj się bo obciach i bełkot.
Jak ktoś chętny na niesamowite opowieści w radiu, to proszę dać znać.
Pozdro badacze.

WIECZNIE DARMOWE ARCHIWUM AUDYCJI

http://radio.paranormalium.pl/index.php ... nfo&aud=12

NOBLE O OOBE. WEBINAR.

Opowiada Robert o swoim zainteresowaniu do oobe. Opowiada o swoich podrozach, o rozwijaniu wlasnej techniki opuszczania ciala.

http://www.oobe.pl/kurs/Webinar001

FILMIK O MALOWANIU ROZYCZEK FARBAMI OLEJNYMI

http://youtu.be/YDZtxZ-ji7A

ARCHIWUM, wklejajac tego linka u siebie na blogu, udostepnisz znajomym sluchanie audycji u ciebie.
<iframe src="http://radio.paranormalium.pl/archiwum_player/index.php?aud=12" width="400" height="200" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N paź 14, 2012 5:28 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Dzisiajesza audycja Casiela odbedzie sie o 19:25 .
Audycje portalu Infra
19:05 - 19:20
Prowadzi: Portal INFRA

http://radio.paranormalium.pl/index.php ... nfo&aud=12

Rozmowy poza ciałem - LD, OOBE i inne zjawiska parapsychiczne
19:25 - 20:00
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Zbyszek Mrugała

Czat INFRY - rozmowa z Januszem Zagórskim (na żywo)
20:00 - 22:00
Prowadzi: Portal INFRA
Chcesz wziąć udział w czacie? Wejdź tutaj:
http://spikeria.pl/room/infra_czat/
Można również zadawać pytania i komentować drogą SMS-ową pod nr 798 178 747

Ambientowy Wieczór - audycja muzyczna
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N paź 21, 2012 11:33 am

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Dzisiaj w niedziele leci 3 audycja Casiela, najciekawsza odbedzie sie o 20:30 . 21.10.2012,
MNiej filozofowania a wiecej opisow przygod. Za tydzien bedzie mowid DAniel a po nim wielka niespodzianka, ale nie powiem ci.
E spoko to nie Darek, ale bedzie cos ekstra, z pewna kobietka z jajem.

http://radio.paranormalium.pl/
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pt lis 02, 2012 8:28 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

AUDYCJA NIEDZIELNA PORTALU INFRA, 02.11.2012

W ta niedziele o 20:30 Ewa opowiada o swoich przygodach w obe. Interesująca niezwykle jest jej przygoda poza cialem, gdy postrzegła jak świadomość nienarodzonego dziecka wsysalna się w jej ciało fizyczne po sznurze astralnym. W czasie hipnozy mówiła nieznanym jej językiem, doszukując się śladów przedostatniej reinkarnacji w jej obecnym życiu. Mnóstwo interesujących przygód oczekuje słuchacza. Jest to początek spotkań z Ewa, która za tydzień relacjonuje swój pobyt na obcej planecie. W obe, tajemniczy kula zawlekła ja obca planetę. Stala się jednym z ufoli, podróżując w statku kosmicznym po całym wszechświecie:)) Ewa nakreśli wygląd 5 ras galaktycznych istot, opisując ich zachowanie i rocznice miedzy nimi a człowiekiem. Milej zabawy:))
cialka.net

RAB

Avatar użytkownika

Posty: 44

Dołączył(a): N mar 22, 2009 4:30 pm

Pochwały: 1

Post Wt lis 06, 2012 2:06 am

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

A co z Tamissą?

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post So lis 10, 2012 7:39 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Tamissa to wlasciwie EVA; HI; HI; JUTRO W NIEDZIELE LECI O UFOLACH;

Dla przypomnienia w NIEDZIELE o 20:30 Ewa opowiada i swoim pobycie na obcej planecie, urlop 2 tygodniowy u ufoli, A tutaj rysunek Ewy jednego z kolegow w pracy
http://cialka.net/wp-content/uploads/20 ... FO-EWY.jpg


i cos mojej produkcji - wydrapany bogater antyczny, slady reinkarnacji :)

http://youtu.be/6Q8i2r4lTJQ
cialka.net

RAB

Avatar użytkownika

Posty: 44

Dołączył(a): N mar 22, 2009 4:30 pm

Pochwały: 1

Post Wt lis 13, 2012 12:55 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Fajny ten wywiad z Ewą. Ehhh jakby tak dostała jakiś nowy wzór z fizyki, czy inną cenną wiedzę to by dopiero był dowód na prawdziwość OBE:).

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz lis 22, 2012 10:12 am

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Przez kolejne 2 niedziele Jarek Bzoma opowiada o swojej technice opuszczania ciała i metodzie penetracji tajemnic świata w czasie zwykłych snów . Pełen dowcipu, ujawnia swoja metodę , opisując tajemne umysłu. Autor 6 książek, do ściągnięcia z chomika

http://chomikuj.pl/ibnbaya
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz lis 29, 2012 10:41 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

W ta niedziele o 20:30 kolejna audycja z Jarkiem . Tym razem dociska gazu jeszcze bardziej, pedzac jak gwiazdor w przestworzach, dobrze wyszlo, pozdro dzialacze
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N gru 09, 2012 4:59 pm

Re: AUDYCJE RADIOWE O CIALKACH

Dzisiejsza audycja: Ewa opowiada po raz 3 swoje przygody na innej planecie, wnioski i spostrzezenia
cialka.net
Następna strona

Powrót do Ciałka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO