Ostatnia wizyta: Pią Wrz 12, 2008 6:35 am Obecny czas: Pią Wrz 12, 2008 6:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy byłem blisko??
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 4:31 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 10
Witam wszystkich jestem początkowy w OOBE dowiedziałem się o tym od kolegi z klasy z początku mu niewierzyłem ale jak mi zaczoł opowiadać o Dareku Suiger to zaczołem mu wierzyć. Odrazu jak wruciłem do domu zaczołem czytać techniki Darka i zobaczyłem jego autowywiad. Postanowiłem sprubować wiec połozyłem się w łużku i się opręzyłem zaczołem wolać w myślach "prosze istoty wszysze pomuszcie mi wyjśc z ciała chce być wolny!!!" następnie zaczołem liczyć od 0 - 100 i potem znów krzyczałem w myslach potem liczyłem o 0 -100 i myslałem ze jem melona az w koncu poczułem wibracje w niektórych częsciach ciała czułem sie sparalizowany i ciepło w klace piersiowej a najleprze było to ze moja prawa reka stała sie niesamowicie leka czułem jak by sie powoli unosiła do góry. Ale niestety moje siostra weszła do pokoju i mi przeszkodziła. Mam pytanie do tych którzy wyszyli z ciała czy byłem blisko wejscia do astralu??
Z góry dziękuję i przepraszam za błedy ortograficzne które znajdziecie niestety jestem dysgrafikiem
POAZDRAWIAM

Edit by Werewolf: Jeśli posiadasz jakąś dysfunkcję, zawsze możesz poprosić o sprawdzenie błędów Worda.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy byłem blisko??
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 5:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 31, 2008 9:03 am
Posty: 28
Miejscowość: Cmentarz
no jak już miałeś objawy typu paraliż czy wibracje,to byłeś bardzo blisko :)
przecież wiadomo że z paraliżu łatwo przejść do oobe(lub ld),z głębokiego transu też(to to samo co paraliż?)

_________________
Grób-miejsce pochówku zmarłego,"Kwiaty na grobie wroga pachną upajająco."
"Wieko trumny, od strony użytkownika, nie jest ozdobne."
"cmentarz-miejsce gdzie umarli powstają z grobów"
http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1482


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy byłem blisko??
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 9:45 am 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 10
Acha dziękuje bardzo ;). Ale wtedy miałęm tylko wibracje rąk . A dzisaj miałem wibracje całego ciała czułem sie tak jakby ktoś mną począsał. Ale niestety trwało to tylko 30 sekund i potem mineło. I mam do ciebie jeszcze jedno pytanie co robic dalej jak juz mam wibracje to co mam robic aby wejsć w OOBE??
POZDRAWIAM ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy byłem blisko??
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 6:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 270
Miejscowość: Łódź/MŁ
Pando - poczytaj, mnóstwo o tym porad na forum.

Przede wszystkim, spróbuj wyobrazić sobie że się unosisz.

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy." - Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy byłem blisko??
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 5:23 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 10
Dobrze Werewolf napewno skorzystam z twojej rady;)

Dziękuję i pozdrawaim;P


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
meble biurowe Kraków • teksty • interpretacje-orzeczenia.pl • Proojektowanie stron Warszawa • Kartki imieninowe • herbata owocowa • Pozycjonowanie Stron • kredyty • tonery laserowe • Euro 2008 • mieszkanie toruń • Darmowe dzwonki mp3 • Opisy GG • Olympus • śmieszne filmiki
phpBB SEO