Ostatnia wizyta: Pon Maj 05, 2008 3:31 pm Obecny czas: Pon Maj 05, 2008 3:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy można podróżować astralnie kilka razy dziennie?
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:31 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 139
Miejscowość: Warszawa
TAK. Można wychodzić kilkanaście razy, wszystko zależy od Ciebie i Twojego zapału oraz determinacji. Często wyjścia z ciała układają się w następujące po sobie serie. Wówczas wychodzisz tyle razy ile tylko zdołasz, wykorzystując dobrą falę, dobry moment. Odbijasz bez przerwy, aż do chwili całkowitego wyczerpania synchronizacji umysłu, która właśnie była Ci dana. Gdy tylko uda Ci się wyjść, nie spoczywaj na laurach, opanuj entuzjazm i wyjdź ponownie. Nie wiadomo kiedy bedziesz miał drugą okazję. Nie poruszając ciałem odbij do Poza z powrotem! A zobaczysz, że co kolejne odbicie-wyjście staje się dłuższe, głębsze, dalsze, lepiej dostrojone. Częstym błędem średniozaawansowanych OBE Nautów jest powrót do ciała już po pierwszym wyjściu. Moje dalekie podróże, często nie są pierwszym wyjściem danego poranka, lecz kolejnym. Z regóły trzecim, czwartym. W nich jestem bardziej "odczepiony" od ciała i tym samym lepiej dostrojony do Poza. To przede wszystkim one są największym złotym runem OBE Nauty... Dobre, głębokie, zajebiste dostrojenia...

DS.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
cellulit • Prace Magisterskie • linki sponsorowane • Bank pożyczki • Opisy Pionowe • Redukcja kosztów • Praca Łódź • Piłka Nożna Live • skup złomu • Obrazy • nowości filmowe • wycieczki ukraina • legowiska dla psów • zadania z chemii • Objawy ciąży
phpBB SEO