Ostatnia wizyta: Pią Wrz 19, 2008 4:44 pm Obecny czas: Pią Wrz 19, 2008 4:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 7:47 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 20
To jasne, ale chce Was zapytac do czego Wam sluzy OBE? Do czego je wykorzystujecie, w jakich celach? Ludzie z odp: "do podgladania lasek" odpadaja;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 8:26 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 41
Kojaze przynajmniej jedna doswiadczona osobe na tym forum oraz samego Darka Sugiera, ktorzy wypowiadali sie, ze realizowali swoje fantazje seksualne, wiec nie wiem do czego pijesz.

Nie kazdy przeciez podczas oobe odkrywa tajemnice wszechswiata i podrozuje po innych swiatach i wymiarach. Kazdy ma tam jakies swoje cele i nie nalezy chyba rozgraniczac na te wzniosle (dobre) i bardziej przyziemne (zle).

Takie jest moje zdanie ;)

POZDRO


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 7:30 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 9:47 am
Posty: 76
Miejscowość: z księżyca :)
Wzniosłe -dobre, przyziemnie - złe. To troszkę trąca religijnym (katolickim??) podziałem świata. Jesteśmy jednością duch - ciało. W zdrowym ciele zdrowy duch.... Zyjemy w materialnym świecie, musimy dbać o swoje ciało na równi z duchem. Wszystko jest ważne, istotne i dobre. Medytacja z wieczora jak i zjedzenie śniadania z rana :)

_________________
Nie boję się bogów, lecz tych którzy pragną mówić w ich imieniu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:20 am 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 58
Miejscowość: Częstochowa
...do odnalezienia sensu......


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 8:43 am 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 41
R32 napisał(a):
Wzniosłe -dobre, przyziemnie - złe. To troszkę trąca religijnym (katolickim??) podziałem świata.


Zauwaz, ze ja to po prostu nazwalem po imieniu. Tak jak ja to odebralem czytajac slowa autora. Z religia nie mam nic wspolnego, wiec nie posadzaj mnie o jakiekolwiek wzorowanie sie na niej.

Chodzilo mi o to, ze rzuca sie w oczy zdanie 'do podgladania panienek, nawet nie odpisujcie'. Wychodzi na to, ze to jest zle, szczeniackie i wogole nie 'obowe' prawda? 8-)

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 10:06 am 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 20
ohoho ale dysputa sie rozpoczela:] a mi chodzi tylko o przedstawienie waszych mozliwosci, that's all. Moze podam przyklad: jakis chlopak napisal tu na forum, ze uzywa OBE do nauki ang, czy poprawy kondycji fiz. O takie przyklady mi chodzi. A to czy jest to zle czy dobre to co napiszecie, nie mnie osadzac, niemniej ten tekst o "podgladaniu" < mysle ze prawie kazdy facet bez wzgledu na jego "doroslosc" skozystalby z takiej okazji wiec o takie "oczywiste" posty nie prosze;) cos bardziej konstruktywnego. Ja nie moge powiedziec co bym robil, bo mam za duzo mysli i co wazniejsze 0 wyjsc na koncie;) ale jesli mam juz cos wymyslec to napewno: nauka ang. ,gry na gitarce, latanie, i dlugie rozmowy z MTJ jesli bedzie chcial rozmawiac lol;)

Pozdrawiam serdecznie

Stary człowiek i Morze


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 10:26 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 9:47 am
Posty: 76
Miejscowość: z księżyca :)
Nie mam doświadczeń z obe ale takie rzeczy które opisujesz to w LD. Nauka, latanie, gra na gitarze. Tak naprawdę możesz wszystko zrobić co ci tylko przyjdzie do głowy.

_________________
Nie boję się bogów, lecz tych którzy pragną mówić w ich imieniu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest pozyteczne?
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:14 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 270
Miejscowość: Łódź/MŁ
po-co-obe-t553.html

Istnieje już temat o tym, bardzo podobny, jeśli nie taki sam. Pozdrawiam.

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy." - Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Tworzenie Stron www Łódź • Kalkulator BMI • yerba • Śmieszne filmiki • Mp3 • Noclegi Niechorze • Panele • pokrycia dachowe • Nero • Lublin • Kobieta, zdrowie, uroda • kredyty • Sounds • Gadu Gadu • audyt stron www
phpBB SEO