Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:03 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy to było OBE?
PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 7:27 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 39
Miejscowość: Pyskowice
No więc. Nie działały na mnie wszelkie metody 4+1 czy inne. A dzisiaj? Takie coś dziwnego. Położyłem się grubo po północy. Przyszedłem po robocie, siadłem na kompa, poczytałem książkę Darka. i koło 0:50 zasnąłem. Obudziła mnie siostra mojej dziewczyny o 6:50, oddawała mi rzeczy które zostawiłem u Marty (swojej dziewczyny) po ostatnim weekendzie. No to pomyślałem, że pójdę za radą Sugiera i będę się przebudzał tak przez 40 - 50 min. TAK też zrobiłem (sorki Darku, że tak po nazwisku). Za radą draq położyłem się w pozycji, w której zazwyczaj zasypiam... Na początku starałem się z muzyką synchronizującą półkule. Ale denerwowały mnie słuchawki. Więc zdjąłem je. Potem szarpał mną brak poduszki. Niewygodnie było. Więc zaciągnąłem kołdrę z innego wyra i położyłem swoją głowę na niej.I zacząłem się relaksować, stukałem palcem wskazującym - jak opisywał to Darek. Ale po chwili przestałem i padłem w sen. Śniło mi się, że siedzę na jakimś dużym rynku, gdzie na środku stoi budynek z filarami. Siedzę, a za mną mój kumpel Aczer, próbuje mnie wyrwać na Piwo. Nagle nieśmiałym krokiem podchodzi do mnie moja dziewczyna i daje mi rozkładany na cztery strony świata zeszyt z wypisanymi uczuciami jakie do mnie żywi...Czułem że jemu się to nie podoba.... Zdziwiłem się, że moja dziewczyna nie usiadła z nami, ale gdzieś dalej, jak by po prostu była nieśmiała i podrywała mnie :DZerwałem się i poszedłem do niej. Wtedy zorientowałem się, że to sen.Miałem chwilowe LD bo, dziewczyna zaczynała uciekać, a ja chciałem ją dogonić, wtedy znowu czarna pustaka przed oczyma jak przed zaśnięciem. Ale nie minęło parę sekund i następny sen. Rzeczywistość WORMS 3D :DDo pewnego momentu. Nagle słyszę w uszach dźwięk takie bzyczenie w uszach, i podnoszę głowę, unosiłem się bo zacząłem o tym myśleć. Zobaczyłem pokój, ale był jak pod wodą falisty, nie wyraźny i pełen kolorów. Chyba wszystkie odcienie tęczy widziałem jak się mieniły. Jak od benzyny odbija się światło. Niestety stan ten trwał może 4 sek. może mniej. Zdążyłem tyle zobaczyć i wróciłem. Czy to było OOBE? Może dalej śniłem? :(POMOCY!

Zapomniałem dodać, że to wyjść kosztowało mnie ponad godzinę roboty z umysłem :DAle jak to Darek napisał w swojej książce. "Aby osiągnąć OBE nie musisz NIC robić!" :)Dzięki Darku, i draq to dzięki wam wszystkim..... Teraz jestem bardziej umocniony w tym i będę dożył uparcie do stanu obe...

Edit: To nie gadu-gadu, staramy się nie używać w tytule tematu tylu emotek. I wielokropków.

_________________
Doświadczenia poza ciałem: 05

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy to było OBE?
PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 3:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 11:23 am
Posty: 10
Być może to z tym podnoszeniem się było zaczątkiem OBE, wiem że sam miałem 2 razy coś dosyć podobnego (najpierw sen, pod koniec którego zaczaiłem że to sen, chwilowe LD, a potem uczucie unoszenia, potem się budziłem)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Aktywne formularze • darmowe programy • Chromvital • wynajem długoterminowy • Materiały budowlane • Pozycjonowanie • Sprzedaż mieszkań Lublin • hale przenośne • www.simpleart.pl • nowe technologie • warsaw • Mieszkania Szczecin • Oryginalne prezenty • Nieruchomości Warszawa • F1 Filmiki
phpBB SEO