Ostatnia wizyta: Sob Wrz 20, 2008 6:40 am Obecny czas: Sob Wrz 20, 2008 6:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy toMyWybieramy sobie rodzicowPrzed przyjsciem na ziemie?
PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 4:06 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 301
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Np. poczucie humoru - ponoć nigdzie we wszechświecie nie ma takiego hahaha.
Real jest tak samo iluzją jak astral. Ziemia to obóz przetrwania. Są łatwiejsze światy, ale właśnie tutaj emocje są najintensywniejsze, są jak narkotyki, uzależniają dusze.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy toMyWybieramy sobie rodzicowPrzed przyjsciem na ziemie?
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 6:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 2:06 pm
Posty: 101
Ściągnąłem sobie te książki dr Newtona o których wspomniałaś. Śmiechowe i chociaż dlatego warto je przeczytać. Odniosłem wrażenie, że autor opisuje zwyczaje świata duchowego, podobnie jak narrator filmów z cyklu: z kamerą wśród zwierząt, albo z kamerą wśród dzikich. Rozbawiło mnie to,ale fajnie się czyta. Tylko jedno co mnie zastanawia, to to, że jest tam sporo rzeczy sprzecznych z Moenem i Monroe'm. Np. nie ma czegoś takiego jak piekła terytoriów przekonań, tylko dusza odchodzi w odosobnienie. Nie ma czegoś takiego jak dysk, tylko luźne skupiska "zaprzyjaźnionych" dusz. Właśnie dlatego ani OOBE, ani LD, ani Mentalka, ani Regresing nie są dla mnie wiarygodne. Zawsze między takimi metodami istnieją spore rozbieżności w opisach. Nawet Robert Bruce opisuje co innego niż Robert Monroe, chociaż używają identycznej metody.

Dlatego na wszystkie pytania dotyczące życia po śmierci mówię: nie wiem. Dlatego uważam, że co jest po śmierci, zobaczę jak umrę. Dziwi mnie, że z taką łatwością i pewnością niektórzy na forum wypowiadają się o takich sprawach. Nawet jeśli dostaliście jakąś inspirację na ten temat, to i tak przeważnie różni się ona znacząco w stosunku do inspiracji, jakie otrzymały setki innych ezoteryków.

Żeby nie było off-topicu powiem, że nie wiem czy wybieramy rodziców, czy nie.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy toMyWybieramy sobie rodzicowPrzed przyjsciem na ziemie?
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 7:04 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 301
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Diego - dlatego warto dużo czytać, żeby pozna różne punkty widzenia. Ale czytając i doświadczając należy wybierać tylko punkty wspólne dla wielu autorów - czyli jeśli coś sie powtarza to jest prawdopodobieństwo, że jest bliższe prawdzie niż to co się nie powtarza. Czasem trzeba zauważyć, że każdy opisuje to samo innymi słowami, przez co inaczej może to wszytko wyglądać.

Jak umrzemy to się przekonamy hahahahaha.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Pozycjonowanie • Reprezentacja • stiuk • Z patelnią przez świat • doładowanie konta • gry java • zadania z chemii • Baza wierszy • Smutne Opisy • Bielizna • Drinkujemy • wpaster • Hotel Poznań • architektury • Perfumy, kosmetyki, perfumeria
phpBB SEO