Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 1:23 pm Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 1:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 6:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 54
Miejscowość: Kielce
Ja jestem za powstaniem partii! Zawsze marzyłam o tym, żeby być posłanką. Myślę, żeby nazwać ją "Polska Partia OBEManiaków". Odprawimy jakiś rytuał, żeby wejść do sejmu... Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę miny dziennikarzy:D

Nie zgodzę się z wami, co do tego, żeby nie głosować - nie głosując tez głosujecie, ponieważ pozwalacie na to, aby wybrali za was inni.

A dopalaczami się nie przejmujcie tak bardzo. Marihuana niby jest nielegalna, ale wiele osób ją bierze.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 5:38 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 503
Miejscowość: Sanok
uwaga informacja niepotwierdzona:
z tego co słyszałem ustawa nie przeszła, zioła są legalne, ale te wszystkie tablety i bzp nie, co dla nas stanowi niemały pozytyw.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 7:37 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
czyli w końcu co zdelegalizowali tylko sklep DOPALACZE ? Bo tylko w sklepach z tej filii kupowało się na legalu tablety z tego co mi się wydaje :?W sumie zioła z salvią na czele też mieli na składzie......


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 1:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 503
Miejscowość: Sanok
całą ta afera z delegalizacją była wojną z dopalaczami i w nie miała tylko uderzyć. jak widać dopalacze mają się dobrze.
Dreamcather napisał(a):
uwaga informacja niepotwierdzona:
z tego co słyszałem ustawa nie przeszła, zioła są legalne, ale te wszystkie tablety i bzp nie, co dla nas stanowi niemały pozytyw.

znowóż z innego źródła słyszałem iż ustawa przeszła w senacie i czeka na podpis prezydenta. może jak będę mniał jakieś konkretniejsze info to napiszę.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 8:38 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
prezydent veta raczej nie zgłosi ;)miło by było gdyby chociaż zioła zostały.... ale co do ziół sami sobie ludzie biedy narobili...dopóki nikt o tym nie gadał nie było problemu..później czytałem na co drugim forum posty małolatów" ale miałem halucynacje po salvii" albo " bardzo chciałbym tego spróbować to cudowne że te NARKOTYKI są legalne "....kilka osób za dużo się o tym dowiedziało ,media zrobiły nagonkę konserwatywne społeczeństwo jest oburzone a z rządu ktoś na tym zyskuje poprawieniem swojego wizerunku medialnego.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 9:08 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 38
to co się dzieje to zwykłe chamstwo no ale trudno

Wiecie może gdzie można dostać sadzonki/nasiona Calea Zacaechichi ? szukałem w wielu, wielu miejscach i nic, najświeższą ofertę sprzedaży z 2007 udało mi się znaleźć :P. Tylko suszone liście są i nic więcej ale z tego raczej nic nie wyrośnie :D. Kurde żeby chociaż jedno ziarenko zdobyć :), może ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż?

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 9:15 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
no właśnie Dream Herbu nigdzie już nie ma ale African Dream Roots jest a ma podobne efekty poszukaj tego.....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2009 11:47 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 38
Nawet mam 2 ziarenka African Dream Root :)ale mi chodzi o to żeby to sobie w doniczce rosło, żeby się roślinką opiekować ;), a ten African to ma ziarenka większe od kasztana :Dchyba do trzymania w domu się nie nadaje :(

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:57 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 106
Miejscowość: Źródło
a propo dopalaczy: NADAL DZIALAJA! skad wiem? bo jestem stalym klientem :p Bylem w zeszlym tygodniu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:17 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
oczywiście ze działają :Dale nie wiadomo jak długo.....

Jak ktoś w swoim mieście nie ma stacjonarnego sklepiku z dopalaczami to zawsze pozostaje sklep www który działa jak najbardziej :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 5:38 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 503
Miejscowość: Sanok
na wojnie z dopalaczami stracą głównie zwykli ludzie. dopalacze zawsze się jakoś dostosują.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 7:07 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
już się dostosowują widać zmiany na stronie.... Wszystko się zaczęło przez to że za dużo małolatów się dorwało do tego....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 5:46 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 503
Miejscowość: Sanok
Dreamcather napisał(a):
(...)
znowóż z innego źródła słyszałem iż ustawa przeszła w senacie i czeka na podpis prezydenta. może jak będę mniał jakieś konkretniejsze info to napiszę.
posprawdzałem, senat poprawił tylko łacińską nazwę niebieskiego lotosu i posłał ustawę dalej. na Kaczyńskiego nie mamy co liczyć więc już praktycznie przepadło. chyba iż się zrzucimy na jakiegoś dobrego adwokata co tą całą nowelizację do unii zaskarży (w końcu z jej prawem jest to niezgodne). albo jakiś mały donosik?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 7:23 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
co do unii chyba masz racje że to niezgodne ale nie znam się na tym.... tak czy inaczej znowu będą się z Polski śmiać :D

Jak weszliśmy do unii te kilka lat temu to wymyśliłem żeby podać kościół do sądu jako organizacje powodującą manipulacje , wywołującą nienawiść , nietolerancję oraz źle oddziałującą na relacje między ludzkie.... :D:twisted:wiem w tym kraju taki pomysł to samobójstwo no ale jakoś mi ta wizja nie przeszkadzała :mrgreen:

99% tych którzy zakazują tych roślin , nigdy nawet nie zadali sobie trudu dowiedzenia się co to jest dokładnie... Robią to z dwóch powodów ..pierwszy popisać się przed konserwatywnym społeczeństwem czym zwiększają swoje szanse na utrzymanie się na stołkach drugi utrzymać za wszelką cenę jednostki buntownicze w rysach konwencji jaka była do tej pory...wiadomo jednostka stosująca się tylko i wyłącznie do wiedzy jaką nam podaje kościół , rząd i inne instytucje państwowe jest idealnie zmanipulowaną więc jest "dobrym obywatelem" My nie żyjemy w wolnym kraju tylko w kraju który mydli oczy iluzją rzekomej wolności....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: delegalizacja wspomagaczy
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:17 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
6 kwietnia bodajże została podpisana ustawa

z magicznego ogrodu znikną w związku z tym:

- Argyrea nervosa
- Banisteriopsis caapi
- Calea zacatechichi (Dreamherb)
- Leonotis leonurus (Wild dagga)
- Mitragyna speciosa (Kratom)
- Nymphaea careulea (Blue lotos)
- Peganum harmala
- Piper methysticum (Kava kava)
- Salvia divinorum

współczuję etnobotanikom, mistykom, posłom, sobie i wszystkim

dum dum dudum..

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO