MTJ - definicja skrótu. Zacznijmy od podstaw :-)

Czułeś ten wiatr za swoimi plecami który pchał Cię w określonym kierunku, do doświadczenia które dało Ci coś do myślenia czy do konkretnego celu jaki sobie postanowiłeś i od samego początku miałeś przeczucie, że to właśnie twoja totalna jaźń.

Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 309

Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 5:12 pm

Lokalizacja: OBE-Maniakowo

Post Pt lut 22, 2008 10:47 pm

MTJ - definicja skrótu. Zacznijmy od podstaw :-)

Czym w ogóle jest skrót MTJ? Co on oznacza? Poniżej najbardziej przybliżona definicja:

MTJ- Moja Totalna Jaźń, umowna nazwa w postaci akronimu nadana wyższej, niezmiernie trudnej do zdefiniowania istocie, która jest świadomym, odrębnym "ja" na wyższym poziomie ewolucji, na poziomie, na którym następuje połączenie świadomości odrębnych istot wchodzących w jej skład, a zarazem nazwa ta odnosi się do przedstawiciela tej zbiorowej jaźni. Przejawia wszelkie z możliwych pozytywnych cech. Odbierana jest jako ktoś bardzo znajomy o zamazanej identyfikacji, promieniujący ciepłem i przyjaźnią. Posiada wiedzę i doświadczenie daleko przewyższającą stan rozwoju obserwatora. W pierwszych etapach podróży poza ciałem może być mylnie odbierana jako bóg, zwłaszcza gdy przyjmie postać światła energii bezwarunkowej miłości.

Formy, w jakich najczęściej jest postrzegany przez człowieka:

-kula lub wirujący krążek białego światła.
-wielka postać o nieustalonej płci i miłującym spojrzeniu, w której pierwiastek żeński i męski jest w idealnej równowadze i pod idealną samokontrolą.
-uczucie zaplecionej na nadgarstku obserwatora wielkiej dłoni, gotowej nieść pomoc.
-ciepły wiatr zza pleców jako energia napędowa do osiągnięcia celu.
-przyjazna postać stojąca z tyłu.
-niewidzialna, ciepła istota o znajomych wibracjach.
-głos w głowie oznajmujący esencjonalny i niezmiernie trafny komunikat.
- napływ pozasłownego zrozumienia, wiedzy i miłości, dzięki któremu odkrywany jest prawdziwy sens zdarzeń.
-i inne.

Inne jej synonimy to: inspek, wyższe ja, dysk, ja-tam, centrum, niefizyczny przyjaciel, opiekun, patron, anioł, super-przyjaciel, światłość, bóg lub inna z nazw zaczerpnięta z palety pozytywnych archetypów.

DS
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 109

Dołączył(a): N lut 24, 2008 2:06 pm

Post N lut 24, 2008 2:58 pm

Re: MTJ - definicja skrótu. Zacznijmy od podstaw :-)

OBE Maniak napisał(a):Czym w ogóle jest skrót MTJ? Co on oznacza? Poniżej najbardziej przybliżona definicja:

MTJ- Moja Totalna Jaźń, umowna nazwa w postaci akronimu nadana wyższej, niezmiernie trudnej do zdefiniowania istocie, która jest świadomym, odrębnym "ja" na wyższym poziomie ewolucji, na poziomie, na którym następuje połączenie świadomości odrębnych istot wchodzących w jej skład, a zarazem nazwa ta odnosi się do przedstawiciela tej zbiorowej jaźni. Przejawia wszelkie z możliwych pozytywnych cech. Odbierana jest jako ktoś bardzo znajomy o zamazanej identyfikacji, promieniujący ciepłem i przyjaźnią. Posiada wiedzę i doświadczenie daleko przewyższającą stan rozwoju obserwatora. W pierwszych etapach podróży poza ciałem może być mylnie odbierana jako bóg, zwłaszcza gdy przyjmie postać światła energii bezwarunkowej miłości.


Nie chcę niczego krytykować w tej wypowiedzi, a jedynie dopytać się i przekonać się, czy dobrze to wszystko rozumiem.

Np. Piszesz, że MTJ jest również przedstawiciel zbiorowej jaźni i że MTJ jest na wyższym poziomie niż poszczególne istoty wchodzące w jego skład. A nie uważasz, że to jest trochę tak, że MTJ jest jak biblioteka doświadczeń, a jego struktura przypomina nieco państwo. Jest prezydent-przedstawiciel, pomocnicy i pełno różnych istot, które pełnią różne role w obrębie tej zbiorowości. Bo mnie się wydaje, że ten punkt łączenia różnych wcieleń to po prostu taka biblioteka wspomnień każdego poszczególnego wcielenia. A jako biblioteka nie jest osobowa i trudno mówić, że coś nieosobowego jest na wyższym poziomie ewolucyjnym. Natomiast osobowe są poszczególne wcielenia. I one pełnią różne role i zbierają, porządkują i systematyzują różne doświadczenia. Każdy jeden ma dostęp do banku danych wszystkich innych. I każdy z jaźni może pomóc innemu. Ale nie wydaje mi się, żeby istniała pojedyncza większa istota, która posiada cechy pozostałych. No bo zawsze kiedy spotykałem się z MTJ, to jednak widziałem się z poszczególnym przedstawicielem jaźni, albo z kilkoma przedstawicielami. Nigdy nie widziałem istoty zbudowanej ze wszystkich innych wcieleń. Dlatego myślę, że poszczególne części mnie mogą być co prawda bardziej doświadczone, ale nie ma nikogo kto byłby na wyższym poziomie ewolucyjnym od poszczególnych części składowych. Nie wiem czy jestem wystarczająco jasno rozumiany, ale temat jest dość trudny. Mógłbyś to jakoś wyjaśnić?

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 494

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:28 pm

Post Śr lut 27, 2008 10:32 am

Re: MTJ - definicja skrótu. Zacznijmy od podstaw :-)

Hej Darek. Mnie ciekawi twoja przygoda z kulkami.Opisz ja prosze dokladnie.Jak sie tam dostales i jaki stan postrzegania ci towarzyszyl.Co z wladzami umyslowymi.I nie wymiguj sie ,ze tego sie nie opisze.
cialka.net

Powrót do Doświadczenia z MTJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle