Zabawa z rotą/luszem


Co takiego stworzyłeś w świecie wykreowanym przez siebie lub swoją podświadomość, była to sytuacja śmieszna, przerażająca, dająca Ci do myślenia czy może zupełnie inna.

Moderator: Opiekunowie

Post Cz mar 13, 2008 3:33 pm

Zabawa z rotą/luszem

to tak. idę po pijaku spać ;)
odzyskuje świadomość we śnie
Faza w miarę dobra
jestem na mojej klatce schodowej. schodzę w dół. Patrze widzę białą kule światła unosi sie jakieś metr ode mnie na wysokości mojej głowy.... myślę sobie co to qrwa jest ??? Co by z tym zrobić i tu wpadły mi 3 pomysły do głowy pobawić sie tym czymś [TC] zjeść , wtulić w siebie.

wziąłem to do ręki znacznie się zmniejszyło do rozmiarów mojej dłoni. Nadal sie unosiło w powietrzu ale pomiędzy moimi rękami. pulsowało jak galaretkę którą sie lekko poruszy. TC [to coś] zaczęło zmieniać swoje kolory..... mieniło sie wszystkimi kolorami tęczy - taki mix kolorów. Pomyślałem że można by to nadmuchać jak balon .... wyobraziłem sobie że to są moje płuca i kiedy oddychałem TC zaczęło rosnąć i sie deformować. ponadto zmieniło kolor na biało szary. myślę ojoj bo pęknie. Nadszedł czas na opcje numer dwa. no i zjadłem TC. Faza sie urwała od tego momentu pamięć szwankuje.... Pamiętam tylko wybuch uczuć - radość, ciekawość euforia....

Po paru konsultacjach , już wiem że to była rota ;) czy tam lusz zwal to jak zwał.
Proponuję przeprowadzić eksperyment w którym dzielimy rotę na dwa lub x czynników. probujemy ją zniekształcić przez działanie i końcowe porównanie zawartości .

[PS doświadczenie opisywane na oobe.pl]

Post Cz mar 13, 2008 5:48 pm

Re: Zabawa z rotą/luszem

Bardzo fajne doświadczenie!:)
Nie tyle rota (która jest wg. Monroe'a skondensowanym przekazem informacji), ile kulka energii, którą może ktoś (NP) Ci podesłał, albo po prostu miałeś szczęście i znalazłeś dryfującą, albo sam może zrobiłeś?. W F27 podobno lubią rzucać w ludzi kulkami CBMu, czyli luszu:)

Post Cz mar 13, 2008 6:03 pm

Re: Zabawa z rotą/luszem

F27 ;) wow trzeba tam kiedyś trafić i zrobić śniegową-kulkową wojnę

Powrót do Doświadczenia w OSPUO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO