OP - Obszar Przycielesny

Najczęściej zadawane pytania i najczęściej dawane odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr maja 14, 2008 2:16 pm

Re: OP - Obszar Przycielesny

aaaaa chodzi mi o to czy chodzac ciałem astralnym mozesz widziec swiat fizyczny np czy widzisz pokoj nie bedac w nim calkowicie ale czy widzisz go ciałęm astralnym?

nie wiem czy wiesz o co mi chodzi chodzi mi o to czy umiesz opusczac ciało w ten sposob ze normalnie obserwujesz ŚF nie bedac w nim ale widzisz ten swiat fizyczny ciałem astralnym. CZyli jest to takie oobe o ktoerym Robert Bruce pisał

Post Śr maja 14, 2008 3:29 pm

tak, juz wiem ale to tylko przekonanie nasze o tym ze sie widzi pokoj nasz. Jestes albo tu albo tu.

Post Cz maja 15, 2008 12:29 pm

To dlaczego Robert Monroe pisał ze dostroil sie calkowice jeden raz a tak normalnie to ciagle latal po siwcie bedac tak jakby na plaszczyznie astralnej? A drugie pytanie OP jest wtedy kiedy nam sie wszystko rozmazuje i jest ta epilepsja czy wtedy kiedy juz wszystko sie ustatkuje?

Post N maja 18, 2008 3:46 pm

OP jest wtedy gdy jesteś już w paraliżu , gdy masz wibry , lub odłączony nie całkowicie od ciała czyli np powiedzmy że tylko ręce masz odłączone , a słaba widoczność to kwestia dostrojenia....

Post N maja 18, 2008 4:13 pm

ale podobno OP jest zaraz po paralizu. Ale dobra wiem o co chodzi
Poprzednia strona

Powrót do FAQ ( Frequently Asked Questions )