Ostatnia wizyta: Śro Lut 11, 2009 10:51 am Obecny czas: Śro Lut 11, 2009 10:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 3:42 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
nie wiedziałem w którym dziale to zamieścić, więc zamieszczam tutaj.
Za sobą mam, zaokrąglając, około pięćdziesięciu LD, na przeciągu sześciu miesięcy.

Mój problem polega na tym, że teraz, kiedy skupiam się na OOBE i osiągam sukcesy w WILDzie i technikach transowych, moje spontaniczne LDki przestały występować :(
próbowałem MILDów przez kilka dni- bez rezultatu.

Nie wiem co robić, ale jeśli da mi ktoś jakąś cenną radę, może umiałbym sprowadzić te Lucid dreamy spowrotem do swoich snów i doświadczać więcej :D

pozdrawiam i proszę o pomoc ;)
:(

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 5:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 239
Miejscowość: Sanok
próbowałeś nietrenować przez jakiś czas?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 6:18 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
tzn. nie robić WILDów?
no nie próbowałem bo jak przeżywam tydzień bez fazy to czuje sie hujowo i jestem na głodzie... Proponujesz zostawić całą tą zabawę na jakiś czas? :)
wiesz pomysł niezły ale trudno wykonywalny bo jakbym przestał prowadzić dziennik snów, na pewno byłbym do tyłu z pamięcią senną... nie wiem. Możesz jakoś uzasadnić swoją radę, Dreamcather? :)

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 10:02 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 239
Miejscowość: Sanok
gdzieś w książce Darka przeczytałem iż jak się ktoś na co bardzo nakręca to się może czasem przyblokować. wystarczy na ten czas odpuścić sobie całą rzecz na jakiś czas. zwyczajnie wyluzować. także jakaś nie za duża przerwa może coś dać.
a dziennik (tu raczej nocnik ;P) możesz zawsze prowadzić. tym razem tych zwykłych.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 1:48 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
no. ja chce swoje LDki spowrotem !! :(


mamma!!! :(

ps. dzieki ;):D

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 1:52 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
wiesz problem nie w tym że sie tym podniecam czy jaram, to nie prawda :Pja tym żyję, to dla mnie jest właśnie życie :)

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 6:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 2:06 pm
Posty: 112
1) Albo udawało Ci się LD'kować/OBE'ować bardzo często przez ok. miesiąc lub dwa i teraz nastąpił u Ciebie okres kumulacji zmęczenia i wtedy warto zrobić przerwę.
2) Jak Ci nie wyjdzie w nocy, to próbujesz nad ranem. Wtedy nad ranem jesteś zmęczony po nocnej nieudanej próbie i Ci nie wychodzi. Wtedy zdecyduj się tylko na jeden termin. Np. próby tylko z rana. Albo próby tylko w nocy. Wtedy jeśli w nocy Ci nie wyjdzie to odpuść rano, bo Twoje szanse na powodzenie maleją wtedy na łeb na szyję.

Generalnie jak przestaje wychodzić najlepiej zająć się czymś innym na jakiś czas.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 6:44 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
szydełkowanie?

Diego dzieki za rade :Pale tutaj nie chodzi o WILDy niestety tylko o spontaniczne LDki ;/

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Śro Gru 10, 2008 9:31 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Paź 18, 2008 9:58 pm
Posty: 7
Miejscowość: Strzyżów
Proponuję dać sobie na luz całkowicie z OOBE LD i resztą, cokolwiek robisz. Poprostu kładź się spać co wieczór normalnie bez ćwiczeń, daj umysłowi odpocząć, bo próbując wyjść nakłaniasz go do czegoś a on odpowiada swoimi zachowaniami. Miałem podobnie, po wrzuceniu na luz przez tydzień znowu zacząłem osiągać oobe. Sądze że z LD będzie tak samo.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 7:00 am 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
dzięki. Macie rację, daje sobie tydzień luzu od oobe :D
napiszę jeśli bede miał jakieś sukcesy :P

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 6:16 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 239
Miejscowość: Sanok
w wyluzowywaniu się? napisz 8-)

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 6:09 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
Pierwsza chilloutowa nocka

dream recall- dobry
ld: taK :D:D:D
wyjście: niestety nie, zjebałem conieco :)

jak widzicie, są sukcesy :Pbede odpoczywał przez tydzien, zobacze jakie beda tego wyniki :):D

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 10:29 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Gru 09, 2008 3:56 pm
Posty: 4
Nie chcąc śmiecić forum zakładaniem tematu, wiec skorzystam z twojego.. pozwolisz?? dzięki :DOgólnie rzecz biorąc mam słabą pamięć do snów;p Rzadko je pamiętam ale co parę dni udaje mi się zapamiętać cały sen. Od jakiś 2 tygodni trenuje świadome śnienie, nawet sobie założyłem dzienniczek snów aby je spisywać nawet te zwykłe, aby polepszyć pamięć o snach;) Ale właśnie od tych 2 tygodni nie udało mi się przypomnieć rano żadnego snu.. Co bardzo mnie martwi.. Przed zaśnięciem zawsze afirmuje sobie "będę dzisiaj miał świadomy sen i będę go pamiętał" i ogólnie relaks i rożne techniki. Ale moje sny gdzieś się zagubiły, wiec rozważam możliwość "przyblokowania". Na co dzień często myślę o oobe i snach ale nie emocjonuje się tym tak strasznie tylko rozważam w duchu. Jakieś rady lub sugestie? będę wdzięczny ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 30, 2008 11:04 am
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
Niedawno pisałem już jak można spróbować poprawić pamięć snów i nie chce mi się teraz znów tego wstukiwać, więc tylko to wkleję;]

Cytuj:
Skup się rano zanim cokolwiek innego zrobisz, pierwsze co masz mieć w głowie to sen... na pewno zapamiętasz. Najlepiej zaraz przed zaśnięciem, gdy już czujesz, że odpływasz, powiedz sobie coś w stylu "gdy się obudzę, będę pamiętał swoje sny". Ewentualnie, jeśli musisz się budzić co rano za pomocą budzika i do tego celu używasz komórki to zmień sobie dzwonek na jakiś inny, którego nigdy nie używałeś, teraz sobie mocno go skojarz ze snami. Gdy się obudzisz przez "nowy" dźwięk, od razu zwrócisz uwagę, że budzi Cię coś innego i przypomni Ci się, że masz pamiętać sen. Będzie to zaraz po przebudzeniu więc powinno zadziałać.


Mam tylko jedną sugestię co do twoich afirmacji... może warto zmienić na początek twoje "będę dzisiaj miał świadomy sen i będę go pamiętał" na zwykłe "będę pamiętał sen"? A potem powrócisz do całej długości, gdy pamięć będzie już na przyzwoitym poziomie...

_________________
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: gdzie są moje LDeki? :(
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:36 pm 
Online

Dołączenie: Czw Mar 20, 2008 1:16 pm
Posty: 32
Miejscowość: Warszawa
Jesli chodzi o poprawienie pamieci snow to oprocz prowadzenia dziennika snow goraco polecam nagranie Adama Bytofa "Pamiec snu". Nagranie jest dostepne tutaj: http://www.4shared.com/file/35114000/f4 ... i_snu.html
Dzieki niemu mozesz tez zaprogramowac godzine budzenia sie. Na mnie ono swietnie dziala.

Ja po przebudzeniu staram sie zostac przez kilka minut w lozku. Nie otwieram wtedy oczu i jak najmniej sie ruszam. Mysle o tym co mi sie snilo. Czesto w trakcie myslenia o jakims motywie ze snu pojawia sie dalsza czesc snu. Jak juz tak sobie wszystko przemysle i jestem pewien ze nic mi sie juz nie przypomni to zabieram sie za dziennik snow. Czasami mam tak ze w trakcie dnia przypomina mi sie jakis sen o ktorym rano nie mialem pojecia.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
pantofle • bielizna damska • kredyt • Gry • warsaw • Tylko u nas VII tom HP! • Tusze do drukarek • automotive website • Marketing Sieciowy, MLM Akuna • noclegi oświęcim • Hodowla Królików • teksty piosenek • Kursy nurkowania • Depilator, depilatory • suknie ślubne
phpBB SEO