Ostatnia wizyta: Czw Wrz 03, 2009 12:01 am Obecny czas: Czw Wrz 03, 2009 12:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krzyk?
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 11:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 18, 2008 12:24 am
Posty: 10
Nie wiem może już była taka technika tutaj opisywana.

Jeśli nie, to chciałbym się podzielić z wami pewnymi spostrzeżeniami, a nóż się komuś przyda i jak to mawiał przypomni sobie o tej technice w odpowiednim momencie.

A więc o co biega z tym całym krzykiem?

A wiec niegdyś zauważyłem, że kilkukrotnie krzycząc we śnie spowodowało to u mnie wybudzenie i tzw. wibracje. Wyobrażenie dźwięków, np. chór mówiący śpiewający AAAAAAA spowodował, że nagle ze snu budziłem się w wibracjach.

Przypomniałem to sobie i myślę, a co jeśli wyobrażę sobie krzyk? Ta wiec w stanie pełnej świadomości nie wiele to daje, ale będąc w dosyć głębokim transie pomyślałem o tym krzyku.

Wyobraziłem sobie krzyk kobiety, a raczej typowy pisk. Wyobrażenie nie było idealne, ot takie jak np. w stanie świadomości, jednak wywołało to wibracje. Jeśli wibracje ustały znów wyobrażałem sobie krzyk i znowu zaskakiwałem.

Udało mi się to powtórzyć w 3 osobnych świadomych próbach, nie licząc wcześniejszych nieświadomych. Więc uważam, że coś w tym może być.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krzyk?
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 7:20 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 28, 2008 12:00 pm
Posty: 27
Miejscowość: Nieznana
Zgadzam sie z tym. Kiedy doświadczalam pierwszych wibracji i paralizu tak sie bałam ze gdzies w glowie krzyczalam wlasnie AAAA w celu wybudzenia sie;) Do dzis by wspomoc wibracje wyobrazam sobie ten krzyk:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Krzyk?
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 9:13 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 10, 2009 9:49 am
Posty: 37
Miejscowość: Żółto - NiebiEski Toruń
Też się zgadzam, kiedy pierwszy raz dostałem paraliżu chciałem krzyczeć, żeby się upewnić czy to na pewno paraliż i też dostałem wibracji ;)

_________________
http://DjWPP.dbv.pl/news.php Muzyka, Gry, Programy, Rozrywka ! Zapraszam : )


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Krzyk?
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 12:45 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Lut 29, 2008 7:55 pm
Posty: 12
Też miewam czasem coś podobnego ! Przelatują mi przez głowę różne obrazki , w których ktoś wrzeszczy i wtedy pojawiają się wibracje :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Krzyk?
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 7:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 12:30 pm
Posty: 80
Najlepiej iść tuż po horrorze do łóżka. położyć się i po prostu czuć zagrożenie obok siebie. Krzyk już sam powinien się pojawić :D
Pamiętam jak byłam mała to miałam paraliże i nawet krzyczeć nie mogłam chociaż chciałam ^^


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Krzyk?
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 2:28 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 12, 2009 10:59 am
Posty: 10
Też krzyczałem podczas pierwszego wyjścia :lol:Proponuję nagrać "ObeKrzyk" Kto podejmie się krzyczenia przez godzinę :D


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO