Ostatnia wizyta: Czw Wrz 17, 2009 5:32 pm Obecny czas: Czw Wrz 17, 2009 5:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lucidology - strona wiadomo o czym
PostWysłany: Śro Lip 15, 2009 8:50 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 116
Miejscowość: Źródło
Witam wszystkich beginerkow, nobeczkow, pro'sków i wszystkich zainteresowanych eksterioryzacja.

Po tym dziwnym wstepie przechodze do konkretow. Przegladajac siec natrafilem na swietna strone poswiecona zgadnijcie jakiej tematyce. Brawo zgadlisicie ;)

http://www.lucidology.com wystarczy wpisac maila, imie i poczekac na wiadomosc z linkiem aktywacyjnym, ktory przeniesie nas na nastepna stronke z Lucidology, gdyz link ktory podalem sluzy tylko do rejestracji. Jak juz sie dostaniemy na te druga stronke, polecam sciagnac wszystko co chlopak proponuje oraz wejsc w zakladke Lucidology 101 - jest darmowa w przciwienstwie do Lucidology 102. Jest tam 12 filmikow w ktorych tlumaczy najczęstsze popelniane bledy, swietnie tlumaczy idee relaksacji (co ciekawe, dawno juz zauwazylem pewien system relaksacji, ktory momentalnie na mnie zadzialal, a typ mowi dokladnie o tym samym + cos jeszcze madrego).

http://chomikuj.pl/AKSORZ/OOB+Trening.rar < link do tego co mozna sciagnac ze strony - zajmuje 7.1 MB a po rozpakowniu 150 (MEGA gratulacje dla osoby pakujacej - nie mam pojecia jak to osiagnal:D) Polecam odrazu sciagnac i PRZEDE WSZYSTKIM przeczytac pliczek w pdf "obe-lucid-dream-quickstart-www-lucidology-com.pdf" < taka dziwna nazwa. Jest to 47 stron a4 w angielskim - no niestety - moze zajme sie za tlumaczenie ale musze miec czas na to.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Lucidology - strona wiadomo o czym
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:46 am 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 56
Ej kurde, to jest niezłe!
Nie miałem jakoś chęci, żeby się rejestrować itp, (a chomika nie miałem), zrobiłem dzisiaj, poczytałem tego pdfa i mnie oświeciło.

Podbijam temat i proszę o przyklejenie (?), przydatne rzeczy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Lucidology - strona wiadomo o czym
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 8:42 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2008 4:54 pm
Posty: 36
Dobra ta strona, ciekawe podejście do zjawiska OBE, bo opierając się na tej metodzie nie idziesz do łóżka z wrażeniem, że czekasz na "cud" i polegasz wyłącznie na własnej improwizacji. Człowiek ma świadomość wagi każdego wykonywanego kroku i jego wpływu na jego powodzenie lub niepowodzenie. Owszem - samemu można dojść do takich samych wniosków w sprawach fizjonomicznych, ale dla początkujących wszystko jest podane na tacy.

Lepiej filmiki oglądać, bo o wiele więcej się zapamiętuje.
http://www.lucidology.com/blog/category/lucidology-101/ - w każdym artykule jest filmik.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO