Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:57 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:57 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 10:48 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 6:44 pm
Posty: 39
Od 18 lat :Pa dlatego , ze zapewne do tego trzeba byc rozwinietym fizycznie.
Nie masz 18 lat? Nie czytaj tego (i tak wiem , ze przeczytasz mimo ze nie masz 18 lat :P)

Poloz sie wygodnie i miej wolne na poczatek jakies 2 godziny.

Nie ruszaj cialem , oczy mozesz otworzyc raz na jakis czas , mozesz tez przelykac sline jak naplynie. Skanuj swoje cialo z gory do dolu i dolu do gory tak jakby niewidzialny promien przechodzil przez nie.Rob to kilka razy 5-6 i przestan na jakis czas , lez i patrz sie w czern przed soba, po czym powtorz znowu i tak pare serii. Nie wyobrazaj sobie tego , nie mysl o tym. Po prostu POCZUJ to na swoim ciele. Pierwsze efekty moga sie pojawic po jakies 30-40 minutach. Przed oczami moga ci zaczac blyskac kolorowe swiatelka. Nie mysl o niczym , skupiaj sie na swoim ciele. Poczuj energie w nogach , rekach , gdyz tam jest ja najlatwiej wyczuc. Po dluzszym czasie przed oczami mozesz zauwazyc cos w stylu niebieskiej kuli w ktora zmierzasz , badz ktora zamienia sie w lejek i splywa w dol. Kiedy splywa w dol to znaczy ze energia przesuwa sie z mozgu w dol ciala. Jest to jakas ciecz , ktora jest produkowana w przysadzce mozgowej ale o tym pozniej.Podczas tego czesc bedzie splywala do ust i bedziesz mial wrazenie , ze jest strasznie duzo sliny, wtedy warto przelknac. Pojawi sie tez specyficzne uczucie po bokach jezykach jakbys "cos" czul. Czesc tego tez zejdzie w dol ciala do .... genitalii (to nie zart).

Teraz juz lez , a mozg sie zajmie reszta. Energia w tobie bedzie krazyla z gory w dol i z dolu w gore. Z kazda minuta bedzie coraz przyjemniej. Zapewne pojawi sie podniecenie seksualne , ktore bedzie coraz wieksze , poniewaz mozg caly czas wytwarza substancje w tym stanie , ktora narasta. Po dluzszym czasie jak nie wierzysz , to zauwazysz ze cos wydobywa sie z twojego czlonka,,, i to wcale nie jest sperma. Podczas ekstazy moga przed oczami tworzyc sie obrazy z twojej podswiadomosci.


ps: wedlug mnie to jest wstep do prawdziwej milosci miedzy kobieta a mezczyzna , podczas tego cale cialo drzy , a w koncowych fazach penis wibruje. Energia jest wymieniana miedzy dwiema osobami , i osiaga sie kosmiczne orgazmy.

ps2: pisze z wlasnego doswiadczenia a nie z "mundrych ksiunzek" wiec zapewniam ze to nie klamstwo

ps3: najlepsze efekty (dla mnie) osiaga sie tuz po obudzeniu , kiedy cialo jest wypoczete , a umysl nie jest zajety dziennymi myslami. Oczywiscie mozna tez po poludniu i wieczorem , ale to juz pozniej , kiedy nabierze sie latwosci.


zwykly seks przy tym to tak jakby nic nie bylo.

_________________
To co robimy w zyciu , odbija sie w wiecznosci.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:37 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Mógłbyś mi uzasadnić dlaczego od 18 lat?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:42 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 6:44 pm
Posty: 39
Z tego co pamietam na biologii (o ile dobrze pamietam :P) to "oficjalnie" kobiety zaczynaja dojrzewac plciowo od 13 roku zycia a mezczyni pozniej od 15. Wiec jakby mlodsze osoby probowaly to by nie bylo zadnego efektu. Zreszta w tym wieku przechodzi sie cala burze hormonow , stabilizacja psychiczna , codzienne zmiany nastroju. Wiec ingerencja juz czysto fizyczna jakim jest niewatlipiwie ta dana rzecz , ktora opisalem nie wiem czy moze miec jakis wplyw na normalny rozwoj fizyczny mlodego czlowieka.

Zreszta ja do tego przypadkowo doszedlem podczas proby wywolania obe , efekt uboczny ;)

_________________
To co robimy w zyciu , odbija sie w wiecznosci.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:48 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Dzieci już w wieku 3 lat badają swoją seksualność, więc nie wiem co dziwnego jest w tym by osoby młodsze robiły takie medytacje :). Mailem coś podobnego jak ty, ale nic przed oczami nie widziałem. Skupianie sie na czakrze sakralnej może doprowadzić nawet do orgazmu i całkowita jego kontrole (tzn, orgazm bez wytrysku).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:50 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 6:44 pm
Posty: 39
Tak , ale nie trzeba sie skupiac na czakrze , najlepiej sie skupiac na calym ciele. Wtedy czuc przyjemne pulsowanie , cieplo i lekkie wibracje. Wlasnie nastepuje tutaj orgazm bez wytrysku, po kilku takich medytacjach mozna juz wyczuc moment w ktorym energia sie zbliza w dol i ponownie kiedy odchodzi w gore do mozgu

_________________
To co robimy w zyciu , odbija sie w wiecznosci.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Medytacja tantryczna - od 18 lat :P
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 3:40 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
Reasumując: trzeba leżec 2 godziny, przelewać jakiś płyn z mózgu do genitalii w celu orgazmu? :mrgreen:

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO