Ostatnia wizyta: Wto Paź 14, 2008 10:02 pm Obecny czas: Wto Paź 14, 2008 10:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Melatonina
PostWysłany: Śro Cze 25, 2008 8:24 am 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 08, 2008 10:51 am
Posty: 2
Chcę zapytać czy ktoś z was próbował "melatoniny" jako środka pomagającego.

Edit: Nie ten dział. Temat przeniesiony


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Melatonina
PostWysłany: Śro Cze 25, 2008 11:20 am 
Offline

Dołączenie: Sob Maj 10, 2008 1:41 pm
Posty: 1
Ja próbowałem, oprócz tego że drogie, to powoduje jeszcze że szybciej zasypiasz(bo reguluje zegar biologiczny). Jak będziesz to brał po południu to zaczniesz zasypiał po południu, a budził się w nocy(jak nietoperz heh). Ja jak to wziąłem to po prostu szybko zasnąłem, nie udało mi się utrzymać świadomości.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Melatonina
PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 8:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 31, 2008 7:21 pm
Posty: 7
Ja rowniez probowalem. Wiecej info znajdziesz na dreamviews forum.
W moim przypadku sen byl bardzo gleboki tak ze nie bylem w stanie uzyskac swiadomosci. Jednakze wiele ludzi donosi, ze pomoglo im to w doznaniu LD.

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Melatonina
PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 9:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:17 pm
Posty: 23
Miejscowość: Pruchna, nieopodal Cieszyna
Jesli mnie pamiec nie myli, zakupilem specjalne tabletki z tym srodkiem. (jesli nie byly wymieszane z czyms jescze, a w glownej mierze znajdowal sie wlasnie ten skladnik).

Zadnych LD nie uswiadczylem, czy tez "poprawy snow". Smialo moge stwierdzic, ze jedzenie bananow (u mnie) nie przyczyni sie do jakosci, swiadomosci, czy poprawienie zapamietania snu.
Ale banany jedzcie, poniewaz na pewno przyczynia sie do poprawy jakosci zdrowia - jak kazdy owoc ;)

Ps. Zapomnialem dodac. Do "poprawy snow" na pewno przyczyni sie metoda "6+1", ktora stosuje od paru dni. Pamietam sen z kazdej nocy, a jak bylem pijany, to sie nawet automatycznie obudzilem :)
Metoda w glownej mierze jest na LD, ale mi sie nie chce wstac nigdy, wiec zasypiam ponownie.

_________________
I, i, i Shot the Sheriff


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
psycholog • bielizna • Hosting • agd • Opisy na Dobranoc • Ścinawka Górna • Wierszyki i życzenia • zakopane kwatery • teksty piosenek • Sklep laptopy • wyniki • przemysl • wierszownik • sprężarki-oferta • Dobre meble
phpBB SEO