Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 4:38 pm Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 4:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 2:54 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 28, 2008 12:00 pm
Posty: 25
Miejscowość: Nieznana
Temat dla ludzi, ktorzy nie zawsze moga pozwolic sobie tylko na 4 godziny snu! (praca, szkoła i inne obowiazki)
Kiedy nie moge sobie pozwolic na wstawanie o 4 rano poniewaz zawsze mam swiadomosc,ze nie wyspie sie, ze nie zdarze do pracy, ze zaspie itp....stosuje inna metode, mianowicie 45+45:D. Klade sie spac popoludniu (kiedy wiem ze wstawanie poranne mnie nie "goni"). MOment kladzenia sie i spania trwa pierwsze 45 minut (dla zmeczonych po calym dniu nie bedzie problemu zasnac szybko) Ja zasypiam mniej wiecej 10-15 minut wiec wychodzi na to ze sen trwa okolo 15 minut. Po 45 minutach od momentu polozenia sie do lozka wstaje (budzi mnie budzik:) ) Rozbudzam sie i ponownie klade spac. Czas rozbudzania i ponownego zasniecia to rowniez 45 minut. Rozbudzam sie mniej wiecej 25 i zasypiam okolo 20 minut. Wtedy bardzo czesto budza mnie wibracje.
Metoda moze nie tak skuteczna jak 4+1 ale da sie wycwiczyc:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 2:57 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Technika fajna, tylko ma wadę - po południu nietrudno o wiele "przeszkadzaczy". I wielu ludzi nie może sobie pozwolić na luksus spania po pracy/szkole :D

edit: dobra myśl, całkiem niezła :D

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Ostatnio edytowany przez MesaJah, Wto Lis 11, 2008 6:28 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 3:13 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 455
Miejscowość: Sanok
w czym problem aby zastosować o zwykłej porze kładzenia się do łóżka?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 9:44 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2008 6:25 pm
Posty: 76
Miejscowość: Kraków
Ja mam cały czas wrażenie, że ludzie nie rozumieją o co chodzi w metodzie 4+1 :evil:JAKIE 4h SNU??????? Ludzie, MYŚLCIE. Od kiedy metoda 4+1 polega na 4 h snu????????? To jest jak normalany sen, tylko o 1 GODZINĘ KRÓTSZY!!!!

Metoda łopatologiczna::

Szanowny Pan/Pani śpi sobie przykładowo od 22.00 do 6.00 (biurokrata:P). Daje to 8h snu.

METODA 4+1: Kładzie się Pan/Pani do wyrka o 22. Wstaje Pan/Pani z wyrka o 2.00. Kładzie się ponownie o 2.45. Śpi//OOB//LD do 6.00 -> daje to 7h bitego snu. Przecież zarówno podczas ld, oobe i innych wariacji ciało wypoczywa. Więc przestańcie szukać przeszkód i róbcie normalne 4+1 :arrow:Co NIE OZNACZA 4 h snu!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 4:11 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 28, 2008 12:00 pm
Posty: 25
Miejscowość: Nieznana
To jest forum, gdzie kazdy pisze wlasne metody a nie miejsce na twoje oburzanie sie.
Prawda jest taka, ze wstajac po 4 godzinach snu i rozbudzeniu sie nie zawsze da rade osiagnac OOBE a nawet zasnac:/ Dzis mialam wlasnie taka sytuacje gdzie do rana przelezalam z otwartymi oczami i narastajaca zloscia ze nie wstane do pracy.
Wiec nie mysl sobie ze ludzie nie wiedza o co chodzi w tej metodzie a ty oczywiscie wiesz. Zreszta najwazniejsze zeby osiagac dany cel.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja metoda(popoludniowa) 45+45 dla zapracowanych:)
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 8:28 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
i najważniejsze, żeby zrobić to spontanicznie :)

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO