Ostatnia wizyta: Pon Sie 04, 2008 4:14 pm Obecny czas: Pon Sie 04, 2008 4:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moje kolejne wyjście i pytania z nim związane.
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 6:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 9:54 pm
Posty: 68
Miejscowość: Gdańsk
Dziś miałem ciekawą noc. Kładąc się spać wcale nie miałem zamiaru tej nocy wychodzić, ponieważ chciałem sobie zrobić jeden dzień przerwy. Obudziłem się. Zastanawiałem się co mnie wybudziło. Zacząłem czuć wibracje. Musze podkreślić, że mam za sobą 2 krótkie wyjścia więc nie jestem doświadczony jeszcze. No więc próbowałem wstać z łóżka ale nie mogłem się ruszyć. Wtedy usłyszałem spokojny głos "jeszcze nie teraz". No to usłyszawszy go zacząłem się bardziej relaksować. Nagle znalazłem się w swojej łazience ale wyglądała trochę inaczej niż zawsze. Przeglądałem się w lustrze to co zobaczyłem trochę mnie przestraszyło. Moje oczy były całe białe. Szybko zamknąłem oczy, gdy je otworzyłem już wyglądały normalnie. I wtedy się obudziłem już w realu. Sam nie wiem czy to było obe czy zwykły sen ale najbardziej zastanawiają mnie te słowa, które usłyszałem. Tak myślę, że może jeden z moich niefizycznych przyjaciół chciał mi przekazać, że jeszcze nie jestem gotowy na świadome wyjście. Jestem tak podjarany, że musiałem się tym podzielić :)Powiedzcie mi jak w takich chwilach utrzymać świadomość? Ponieważ gdy leżałem w łóżku jeszcze ją miałem ale w łazience już nie wiedziałem, że to OBE. Drugie moje pytanko to co waszym zdaniem miały oznaczać te słowa? ;)Może macie dla mnie jeszcze jakieś rady? :D

_________________
"OBE Maniacy Do Boju!"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moje kolejne wyjście i pytania z nim związane.
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:42 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 05, 2008 9:40 am
Posty: 45
Ja miałem kiedyś podobne doświadczenie.
Stojąc przed lustrem (w LD/OBE) zobaczyłem humanoidalną postać, ale nie był to człowiek.
Po zamknięciu i otworzeniu oczu wyglądałem już jak ja z RF.

Jednak nie pokuszę się o interpretację, może ktoś z większym doświadczeniem mógłby?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moje kolejne wyjście i pytania z nim związane.
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:09 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 45
Miejscowość: Wrocław
Ja jak kiedyś przed lustrem stanąłem to wyglądałem jak zombi. I do tego jakaś czarna chmura za plecami. Wpatrywałem się jakiś czas tłumacząc sobie, że to moja wyobraźnia płata mi figle. Po chwili wyglądałem normalnie.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
pożyczka bez bik • warsaw • śmieszne zdjęcia • Teksty piosenek • Teksty piosenek na A • Mickiewicz wiersze • reklama • Hodowla Królików • Meble biurowe • tabletki odchudzajace - tanio • teflon • pozycjonowanie produktu • osuszanie budynków • tworzenie stron • tłumaczenia dokumentów Wrocław
phpBB SEO