Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 4:40 pm Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 4:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Najbardziej Skuteczna Technika
PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 2:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Cytuj:
wpadłem ostatnimi czasy na pomysł na najbardziej skuteczną technikę

Najbardziej skuteczna, bo Twoja :D
A tak naprawdę to moja technika. Nieskuteczna w moim przypadku. W dodatku niemiłosiernie męcząca :P

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Najbardziej Skuteczna Technika
PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 7:22 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Chociaz w sumie mozesz miec racje. Moja technika byla troche inna, samodzielnie moglem wstac najwyzej 2-3 razy w nocy. Potem korzystalem z budzika, zeby mnie budzil zaraz po kazdej fazie REM. Roznie dzwonil, wstawalem zmeczony i sie nie wysypialem :Polalem metode po 2 nocach :)wole spontany

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Najbardziej Skuteczna Technika
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 3:18 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 30, 2008 11:04 am
Posty: 9
Miejscowość: Warszawa
Ja w pewnym okresie zabaw budziłem się w nocy chyba po każdym śnie, 2-3 razy to minimum :PAle _nigdy_ nie miałem po tym paraliżu czy wibracji, o wyjściu nie wspomniawszy... mam tu na myśli tylko samoistna pobudka i od razu zasypianie, bo wstawać nie próbowałem w takich przypadkach. Tak czy siak, wolę 4+1 gdzie sam ustalam ile czasu śpię i kiedy się budzę.

Do budzenia się używałem różnych afirmacji, najpierw był to zwykłe "obudzę się o xxx" by wypróbować samokontrolę umysłu. Potem mówiłem sobie, że będę się pamiętał swój sen po obudzeniu... poskutkowało nocnymi pobudkami :roll:Ale jako, że mi się to spodobało to dalej bawiłem się w ten sposób. Afirmacje zmieniłem na "obudzę się w środku nocy" + kilka zmiennych pomocniczych odnośnie świadomości w śnie i oobe. Do tego głęboka intencja by ta sytuacja się rozwijała, pomogło. Budziłem się nawet do 5 razy (sic!) na noc... zdarza się mi się nie raz dłużej pokimać ;)

W skrócie - wypróbowane dawno temu. Skuteczność w postaci wyjść, znikoma. Przynajmniej u mnie :|

_________________
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Najbardziej Skuteczna Technika
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 8:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 6:54 am
Posty: 20
Miejscowość: Tczew
Technika ciekawa jeśli Twój umysł faktyczne wyłapie co to jest faza REM. Natomiast zastanawiam się nad konsekwencjami wielokrotnego budzenia. Przetestuję na sobie i dam wyniki na forum.

_________________
"TAK NAPRAWDĘ RZECZYWISTY JEST ŚWIAT MENTALNY, A Z NIEGO WYCHODZĄ IDEE TWORZĄCE ŚWIAT MATERIALNY.
ŚWIAT MATERIALNY JEST TYLKO JEDNYM Z PRZEJAWÓW RZECZYWISTOŚCI MENTALNEJ I W RZECZYWISTOŚCI MENTALNEJ FAKTYCZNIE EGZYSTUJEMY.

TU SIĘ PRZEJAWIA WIELOWYMIAROWOŚĆ ISTOTY LUDZKIEJ..."


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO