Ostatnia wizyta: Śro Mar 18, 2009 8:13 am Obecny czas: Śro Mar 18, 2009 8:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NeS.et - Witam wszystkich !
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:37 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 10, 2009 9:49 am
Posty: 18
Miejscowość: Toruń
Witam, mam na imię Arek i jestem z Torunia.
O OOBE dowiedziałem się oglądając "Strefa Tajemnic" na Polsacie :).
Bardzo mnie to zainteresowało, nikt z mojej rodziny w to nie uwierzył, nawet siostra się zaśmiała ale ja byłem święcie przekonany że OOBE naprawdę istnieje! Był taki moment w moim życiu że zastanawiałem się po co żyje ... może nie po co żyje lecz co jest po śmierci.
Jak byłem mały to kilka razy we śnie miałem uczucie że "spadam" i wtedy odruchowo drgnąłem nogą i powracałem do normalnego stanu, no i jeszcze niekiedy uzyskiwałem świadomość we śnie, ale to tylko na chwile ... nie wiem jak wam to wytłumaczyć, po prostu doznawałem takiego szoku i chciałem krzyczeć ale nie mogłem.
Kiedy właśnie obejrzałem "strefę tajemnic" wszystkie te dziwne doznania z dzieciństwa zaczęły mi się układać w jedną kupę i tak sobie pomyślałem :
" Kurde no Robert Monroe i Darek Sugier mogą wychodzić z ciała to czemu ja nie mogę ! "
Od tamtej chwili zacząłem dużo czytać na temat OOBE - niestety tylko w internecie, bo w bibliotece mam dług 25 zł za książki nie oddane na czas :Pi nie mogę wypożyczyć trylogii Roberta Monroe, zresztą nawet nie wiem czy tam by była ta trylogia - jak by ktoś z okolic Torunia miał trylogie Roberta Monroe lub książkę Darka Sugiera to proszę o kontakt (PW).
Szczerze wam powiem, że kiedyś w nocy po prostu bałem się spróbować OOBE, no ale z dnia na dzień coraz mniej się bałem, a teraz już wcale.
Od niedawna zacząłem medytować i słuchać muzyki relaksującej, no i oczywiście praktykować wychodzenie z ciała - ale na razie bez skutku :|ale jestem święcie przekonany że mi się uda.
Kiedy już mi się uda wyjść z ciała zamierzam spotkać się ze swoją mamą, która zmarła 2 lata temu na raka.

No to tyle jeśli chodzi o mnie ;)
Pozdrawiam Darka Sugiera, który z resztą jest moim autorytetem no i wszystkich tych co podróżują w świecie astralnym.

DALEKICH LOTÓW !!

_________________
Ty powiesz - NeS.et to mistrz , ja powiem to zwykły chłopak
Dlatego co dzień się uczy, nie zrozum tego na opak.
http://elanowcy.pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NeS.et - Witam wszystkich !
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 12:58 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Sty 09, 2009 1:58 pm
Posty: 202
siema :)
uda Ci sie ;)jeśli potrzebujesz rady, pisz na bloga albo na gg 5045372 :)

głębokich lotów :P

_________________
http://obe0story.wordpress.com/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NeS.et - Witam wszystkich !
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 11:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 421
"Bardzo mnie to zainteresowało, nikt z mojej rodziny w to nie uwierzył, nawet siostra się zaśmiała ale ja byłem święcie przekonany że OOBE naprawdę istnieje! Był taki moment w moim życiu..."

Uda Ci się :)

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NeS.et - Witam wszystkich !
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 2:07 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 11, 2009 7:45 pm
Posty: 31
Miejscowość: Nowa Sól
Witam również. Życzę dalekich lotów ;)

_________________
Free your mind


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
akcja charytatywna • Internet netia • zdjęcia ślubne • Tekstunie na I • Buty, obuwie damskie • sklep z herbatą • Eska • serwery • nocleg poznań • www.bialystok.biz.pl • Golf 3 • Kredyt gotówkowy • Lifepac Junior • ogłoszenia nieruchomości • yerba
phpBB SEO