Post So lut 22, 2014 9:47 pm

Kurs Ho'oponopono według Morrnah Nalamaku Simeony

kurs HO'OPONOPONO WEDŁUG MORRNAH SIMEONY
8-9 marca 2014 we Wrocławiu
24-25 maja w Warszawie
Prowadzi Anna Kligert


Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby zamieniła w nią wszystko to, co nią nie jest.

Obrazek

Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa.

Morrnah Simeona, słynna kahunka hawajska, której zasługi dla społeczeństwa docenione zostały nawet przez ONZ i Uniwersytet Cambridge, zaadaptowała ów rytuał do czasów współczesnych, tak aby mógł go stosować każdy indywidualnie. Tak powstała Samo-I-Dentyczność (znana także jako Tożsamość) poprzez Ho'oponopono.

Jedynym warunkiem jest wzięcie odpowiedzialności za siebie, uwolnienie się od wpływu przekonań i reguł przejętych od mentorów i tzw. guru, a nagrodą wolność emocjonalna i spójność myśli, emocji i czynów, co pozwala na podążanie za inspiracją z góry, zamiast uporczywego kreowania intencji na poziomie umysłu i uzależnień.

Ho'oponopono pozwala uwolnić umysłu z tego, co powoduje stres, problemy w relacjach, uzależnienia i więzy emocjonalne, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. "Resetując" nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.

Morrnah polecała Ho'oponopono szczególnie osobom, które zajmowały się uzdrawianiem, zarówno w ramach medycyny zachodniej, jak i healerom. Podkreślała, że wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą więzami karmicznymi, tak więc bardzo wskazane jest, żeby oczyścić takie połączenia pomiędzy pacjentem a uzdrowicielem, gdyż w innym przypadku mogą się one uaktywnić w procesie.

CELE HO'OPONOPONO
- uwolnienie z negatywnych powiązań pochodzących z nieharmonijnych sytuacji
- osiągnięcie równowagi i pokoju; własnego, z innymi, z naturą i z Wszechświatem
- uzdrowienie
- uwolnienie od negatywnych wibracji, pomoc w uwolnieniu uwiązanych do ziemi dusz zmarłych
- oczyszczenie miejsc,sytuacji, żywych istot i nieożywionych przedmiotów
- w reinkarnacji - osobiste uwolnienie od nieszczęśliwych i negatywnych przeżyć w poprzednich wcieleniach i usunięcie ich bez tworzenia stresu


12 STOPNI PROCESU HO'OPONOPONO
Trudno w kilku słowach opisać cały proces Ho'oponopono. Jest w nim wiele szczegółów. To trzeba przeżyć. Ogólnie można powiedzieć, że jest zbudowany z 12 stopni. Otwiera się go krótką modlitwą do Stwórcy, ale nie ma tu mowy o jakimś celu o charakterze tradycjonalnie religijnym. Następnych 11 stopni obejmuje specjalna metoda oddychania, cały szereg uwolnienia i duchowego oczyszczenia i wszystko zakańcza się podzięką skierowaną do Całego Stworzenia i wszystkiego i wszystkich, którzy mieli udział w tym procesie. Oprócz tego mamy prostą i piękną medytację, gdzie między innymi mentalnie stosuje się kolory. Do tego dochodzą trzy ćwiczenia fizyczne, których celem jest harmonizacja trzech części Jaźni ludzkiej. Mamy również kilka metod oczyszczenia psychicznego, fizycznego i ochrony. Proces ten można stosować w każdej sytuacji, czy też każdego problemu. Nie ogranicza się on do ludzi można go także stosować wobec rzeczy pochodzenia organicznego i nieorganicznego

Na kursie nauczysz się oryginalnej metody Morrnah.
ARTYKUŁY NA TEMAT HO'OPONOPONO
oraz RELACJE UCZESTNIKÓW

INWESTYCJA (dla Basic I oraz Basic II) :
Nowi uczestnicy: 740 pln**/840 pln***
Powtarzający kurs: 370 pln **/420 pln ***
Dzieci do lat 14: 370 pln **/420 pln ***
Dzieci do lat 14 powtarzające kurs: 200 pln **/230 pln ***

**CENA PROMOCYJNA NA HASŁO MANDALA SERCA PRZY WPŁACIE CAŁOŚCI KWOTY DO 10.04.2014
(nie dotyczy osób już zarejestrowanych na kurs)
*** CENA PO 10.04.2014
UWAGA: O UZNANIU CENY PROMOCYJNEJ DECYDUJE DATA ZAKSIĘGOWANIA NA KONCIE DOCELOWYM.

WIĘCEJ INFORMACJI/REZERWACJA MIEJSC