Ostatnia wizyta: Pią Wrz 19, 2008 4:45 pm Obecny czas: Pią Wrz 19, 2008 4:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 7:59 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 414
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Jeden z OBE-Nautów pisze:
Cytuj:
OP jest wtedy kiedy sie wyjdzie z ciała czy to jest jeszcze paraliz? Ale jezeli OP oznacza obszar blisko ciała to w takim razie jestesmy naprawde blisko ciała ? to dlaczego pisałes ze wszystko co sie widzi podczas oobe jest kreacja(tak samo jak podczas LD)?! mowiles ze LD=OOBE

OP to strefa tuż za paraliżem przysennym, kiedy widzisz ospuo, ale nie możesz jeszcze wstać, gdyż płytkie dostrojenie na to nie pozwala. Jest blisko ciała, czyli blisko reala, jednak to rejon już zarezerwowany dla poza.
LD to młodszy brat OBE i tak jak mentalka, która jest najmłodszą z sióstr stanów dostrojeń, wszystkie trzy zjawiska mają wspólny mianownik i jest nim przesunięcie fazy świadomości obserwatora, czyli tego który aktualnie doświadcza, do innego obszaru kontinuum istnienia, a różnią się tylko stopniem dostrojenia i ilością "przelanej" świadomości do poza.
To co postrzega obserwator zdarzeń w poza, nie jest wszystko kreacją jego umysłu. Słowo "wszystko" podczas ubierania w słowa eksplorowanych stanów, zdecydowanie tu nie psuje. Podobnie jak słowo nigdy, zawsze i dziwne, które staram się omijać i nie używać. Najlepiej w ogóle je wyłączyć z OBE-Manikowego słownika. Dawno to uczyniłem. Także nie ma tak, że wszystko co ujrzysz w poza to kreacja Twojego umysłu. Absolutnie! MTJ w postaci kuli świetlnej też? Nie. Kreowane jest niejako tylko tło wydarzeń w poza, ale napotykane istoty z wyższych wymiarów z pewnością nimi nie są.
DS
ps: mała wskazówka:
pytania nie są rozwiewane odpowiedziami, tylko własnymi przeżyciami...
słowa, Słowa, SŁOWA...

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 9:49 am 
a np jak widze pokoj zaraz po wyjsciu to to jest OSPUO czy nie?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 2:11 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
zgadza się slowo dziwne wszystko jest bezsensu keidys yuzywalam je co piec minut i nic dobrego z tego nie wychodzilo. Od dwoch lat unikam jak ognia tych slow :mrgreen:tam wszyskto jest dziwne :))


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 4:06 pm 
dzieki za odpowiedz


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 4:40 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
tak to jest ospuo jesli juz wyszedles.chociaz slowo ospuo jest troche przesadzone, mysle ze nie ma czegos takiego to po prostu kolejny obszar poziom swiadomosci nic wiecej. Dzielenie to na ospuo czy dalszy obszar jest bezsensenu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 8:07 pm 
czyli np sciana to ospuo?! to w jaki sposob moge zobavzyc prawdziwa sciana tzn fizycznąpodczas OOBE?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 8:11 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
kieruj się emocjami. Ja np zazwyczaj wiem, ze wyladowalam fizycznie gdy dostaje percept od opiekunow nagla mysl. Po prostu sie wie ze wyladowalo sie fizycznie :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 8:52 pm 
ale w siensie ze to obserwujesz z innej perspektywy czy ze si cała dostroilas tzn twoje cialo astralne?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 8:56 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
calkowite dostrojenie :)kilka razy mi sie tylko udalo z niektorymi nie mialam pelnej weryfikacji niestety.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 10:02 am 
a mialas takze osberwowałas SF nie dostrajajac sie w pelni?

kurde i jeszcze jedno pytanie OP to jest jak amsz takie rozmazanie takka jakby epilepsje czy bardziej wtedy keidy wszystko sie dostroi i jzu sie widzi normalnie


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 11:34 am 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
wtedy warto przeiesc calkowicie swiaodmosc poza skupic sie na danym fragmencie w poza i wzrok powinien byc normoalny. Jesli nie bedzie to warto poprosic opiekunow lub jakies istoty niefizyczne o pomoc wtedy tez nie ma problemu


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 2:28 pm 
ja wiem tylko sie pytam czy jak juz nie ma tego rozmazania to czy to jest jeszcze OP?

pozatym u ciebie zawsze jak juz dobrze widzisz jestes w ŚF? i czy woogle musisz ssie całkowcie dostrajac do ŚF zeby go ogladac?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 3:11 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
nie nie awsze wychodzi sie w swiat fizyczny to nie jest takie proste. poza tym miejsce dostrojenia jest ciezko zgadnac, bo tak naprawde nie wiadomo gdzie sie wychodzi, dopiero mozna dostac dient o miejscu wktorym sie jest..


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 6:30 pm 
no dobra a masz taka akcje ze wdzisiz swiat fizyczny bedac nie dokonca w nim ale blisko


Góra
  
 
 Temat postu: Re: OP - Obszar Przycielesny
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 7:33 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 94
tak w oobe zdarza mi sie odbierac impulsy np od ciala fizycznego, czasem zdarzylo mi sie widziec dwa swiaty naraz przy slabym dostrojeniu


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
kredyt budowlany • kredyt mieszkaniowy • Osiąganie sukcesu • Wapro • Disco Polo • Teksty piosenek • fotografia ślubna • pryszcze • tanie przeprowadzki w wawie • Tworzenie stron • biżuteria • mikroekonomii • przeprowadzki warszawa • oleje samochodowe • emisje co2
phpBB SEO