Czy to było już obe ?

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt lut 21, 2012 9:19 pm

Czy to było już obe ?

Witam forumowiczów chce się was zapytać czy to było obe czy coś zrobiłem źle, więc sytuacja wyglądała tak:

Przed położeniem się spać słuchałem Epsilon unofficial takiego dosa Naprawdę jest mocny jego najlepiej zastosować jak już ma się doczynienia z dosami.
Obrazek
Nie wiedziałem czy mi pomógł czy nie wiem tylko, że po nim bardzo chciało się spać.
Lecz zostałem obudzony. 2 Godziny później, gdy kładłem się spać zacząłem myśleć o jednej rzeczy konkretnie o dziewczynie, którą chcę poznać. Byłem tak w tę myśl zaangażowany, że nawet nie poczułem, kiedy się tak zrelaksowałem, że nie byłem w stanie poruszyć żadną kończyną ciała.

No to myślałem dalej. Nagle poczułem dziwne uczucie lekkości tak jakbym się unosił. Taki dziwny prąd dziwne uczucie temu towarzyszyło w sumie nie ma słów by go opisać. Takie dziwne przyjemne zaskakujące niepokojące fale tak jakbym naraz odczuwał wszystko co można odczuć zadowolenie strach po prostu wszystko. Nie otwierałem oczu bo myślałem że mi się same otworzą jak już uda mi sie go out of the body.

I nagle z powrotem czuje ciało i znowu to samo się dzieje tak z 3 razy to się stało. Naprawdę uczucie jest niesamowite i piękne samo w sobie po tym spociłem się nagle. I to w sumie tyle doszedłem do siebie poruszałem wszystkimi kończynami i poszedłem normalnie spać. Fakt, że nie spałem był trochę dziwny, ale na pewno byłem tu w świecie fizycznym, bo próba teleportacji na środek pokoju i wsadzenie ręki w ścianie nie powiodła się.

Co źle zrobiłem nie wiem byłem tak oprężony ,a a świadomość że jestem i że usypiam ciało fizyczne miałem na 100%

Post Wt lut 21, 2012 11:07 pm

Re: Czy to było już obe ?

Ja też kiedyś po dosach poznałem pierwszy raz wibracje - no to wygląda że już wiesz czym są - proponuje Ci bardzo dobrze je zapamiętać i wykorzystywać każdą okazję kiedy się pojawiają do wyjścia. Jak to zrobić - pisałem ostatnio tu takiego posta -odnośnie jednej techniki - wystarczy sobie wyobrażać że np. pocierasz ręce lub pływasz żabką angażując w to swoje ciało niefizyczne - nie napinaj broń boże mięśni fizycznych. Po prostu wyobrażaj sobie jak by twoje ciało poruszało się w tych sytuacjach. Zauważysz że wibracje się pogłębiają . Może nawet sam się odkleisz:)
A jak nie odkleisz się sam - to jak wibracje będą już duże - wturlaj się lub temu podobne.

Tu masz troszkę o tych technikach odklejania :
techniki-oobe-f10/technika-wielokrotnego-wybudzenia-po-5h-snu-t2579.html

Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę

Post Śr lut 22, 2012 10:05 am

Re: Czy to było już obe ?

Dzięki wielkie przynajmniej wiem co to to było . Teraz sobie przypomniałem że miałem podobne gdy sam metodą medytacji odprężałem się lecz były o wiele słabsze od tych co teraz przeżyłem. A co sądzicie o metodzie liny ??

Wyobraża się taką nad sobą i się ją próbuje złapać później wychodzi się wyżej i wyżej.
Słyszeliście może o niej ktoś to sprawdził ??

A i jeszcze kiedy mam stosować te metodę wychodzenia po linie czy ruszania się bez ruchów przed czy w trakcie wibracji. ?

Powrót do Pas startowy