Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - Dziwny problem.

Dziwny problem.

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt sie 30, 2011 9:34 pm

Dziwny problem.

Mam problem. Po odpęzeniu gdy juz ciało zaczyna drętwieć czasami przed i po - różnie dostaje takiej tak jakby "nerwicy" nie dam rady dalej się skupić musze się przebudzić i koniecznie poruszać cialem. Nie mogę tego opanowac.Dosłownie zalewa mnie krew. Dostaje takiej nerwowki ze szok. Nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc.Moze macie jakies rady?. Probowalem medytacji przed.

Post Pt wrz 02, 2011 2:56 pm

Re: Dziwny problem.

Witam nowego użytkownika.

Chyba miałem coś podobnego. Mówisz o tym że w tym stanie jesteś zdezorientowany, zastanawiasz jak go pogłębić i zaczyna się gonitwa myśli z tematem przewodnim "Co tu zrobić" ? Natłok myśli który się pojawia może być spowodowany drętwieniem ciała. Ten stan u mnie oznaczał że jeśli zmienię pozycję ciała (np. jeśli leżałem na plecach to powoli przewracałem się na bok) i uda mi się zasnąć będę miał świadomy sen, więc może Ty też tak zrób a jak to nie pomoże to wykombinujemy coś innego.

Powodzenia.
Temet nosce.

Post N wrz 04, 2011 8:21 pm

Re: Dziwny problem.

Dziękuję za pomoc. Będę probował tak jak mowisz. Oby się udało:).

Powrót do Pas startowy