Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - huuura 2 raz mi się udało :)

huuura 2 raz mi się udało :)

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn sie 08, 2011 12:35 pm

huuura 2 raz mi się udało :)

Witajcie, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę....

W sobotę w nocy wyszłam drugi raz świadomie:)

W sobotę w nocy gdzieś koło 1g obudziłu mnie wibracje (pierwszy raz w życiu zbudziły mnie) byłam troche przestraszona. Nie mogłam sie ruszyć i bałam się (ostatio o czym pisałam ciągle ktoś mnie atakował) ale wyszłam. Nie wiem jak, nie wiem kiedy (bo nie wylądowałam w pokoju i nie pamiętem jak dokladnie wyszłam) znalazłam się w pokoju u kogoś innego (chciałam tam się znaleźć). Nie powiem co robiłam bo nie wypada tak na formu :):)

No i sobie pomyślałam, ze spróbuję wrócić do ciała i ponownie wyjść.
Wrócić wrócilam ale wyjść już nie mogłam. Tak wiec ze szczęścia chwile myślałam nad tym co sie stalo i po jakimś czasie zasnęłam.

Chciałabym tak częściej :(

Nie wiem czy to ważne ale w sobotę imprezowałam dość ostro ale krótko tak więc po godzinie 10 już lulałam.

Pozdrawiam wszystkich

A jeszcze dodam - kiedyś jak nie wiedzialam o obe to tego nie było. Tak sobie myślę, że ten nasz mózg jest niesamowoty.
Nie wiem czy pamiętacie ale w powitaniu napisałam że jestem pewna działania siły - każda myśl sie spełnia!! i teraz poraz kolejny jestem tego pewna.
Myślisz przyciągasz takie prawo w kosmosie :)

A jeszcze mam jedno pytanie (może jest na nie odpowiedź gdzieś na forum to prosze o podesłanie linka) czy NP mogą w świecie fizycznym pomagać? Bo mialam taką sytuację że wydaje mi sie że tak....ale.... O tym napisze kiedyś indziej.

Ależ jestem przeszczęśliwa

Opiekun

Pochwały: 1

Post Wt sie 16, 2011 6:47 pm

Re: huuura 2 raz mi się udało :)

Hey, świetnie że udało Ci się.
Napisz mi na privie co robiłaś, to o czym nie wypada pisać na forum :P dobra dobra żartuje :P
Poza tym to możesz sama sobie pomagać, jako że tak jak pisałaś myśl jest stwórcza, a jeśli chodzi Co o jakieś istoty, to jeżeli prosisz o pomoc, może coś się wydarzyć. Po prostu doświadczaj i szukaj odpowiedzi. Według mnie mogą pomagać, ale to wszystko zależy od sytuacji i intencji :)

Post Cz sie 18, 2011 2:09 pm

Re: huuura 2 raz mi się udało :)

Czy Wy też macie czasem takie wrażenie że to nie obe tylko sen? Ja juz czasem głupieje. Jak wychodze to wiem, ze to obe ale jak już wracam i leże sobie i myśle to wydaje mi sie ze to jednak był sen. Nie wiem czy to wynika z mojej malej wiary w to, ze to coś mi sie naprawdę wydarza?

Powrót do Pas startowy