Kśężycowa brama

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn paź 04, 2010 10:34 pm

Kśężycowa brama

wiem ze powinienem coś o sobie powiedzieć na poczatek ;D gdyz jestem tu nowy, wiec zaczne od tego ze z astralem miałem juz do czynienia w dzieciństwie i moje pierwsze wyjscie miało miejsce około 7 roku zycia nie bylo to standarowe wyjscie wylądowałem wtedy w miejscu które było dlamnie nie do ogarnieci i podkresle to byłem w 100% świadomy co sie dzieje i co miało miejsce, wtedy to co widziałem było przerazające, po tym czase przez jakis czas kilakrotnie mimowolnie byłem wssysany( tak to nazwe;P) i tu podkresle odkąd pamietam mój opiekun był na miejscu w zaśiegu.
dopiero po ukończenu pełnoletnosci zostałem przygotowany na wyjscie juz z własnej woli i od tamtej pory trwa to do dzis,
moim pierwszym wyjsciem i bramą astralną był właśnie Kśiężyc i to przez czare jego energi moje pierwsze odbićie mogło mieć miejsce bez urzycia własnej energi ;D i choc juz tego nie stosuje najmilej i z sęntymentem wspominam to pierwsze wyjscie.
mam za soba wiele wyjśc sporo podróży i juz kilka miejsc w paru sferach znam, ale tak jak chyba każdy z was ciągle sie ucze i jesli jest to mozliwe chetnie sie od was czegos poucze;D

Post Wt paź 05, 2010 9:22 pm

Re: Kśężycowa brama

Szczęściarz z każdego, kto doświadcza oobe od dzieciństwa. Jak zawsze, mam nadzieje, że to były same dobre i niesamowite przeżycia. Podziel się z nami tymi najciekawszymi. :>

Gwardia napisał(a):i jesli jest to mozliwe chetnie sie od was czegos poucze;D

Może ortografii?

Post Wt paź 05, 2010 10:41 pm

Re: Kśężycowa brama

dzięki za kontrole ortografii :? I sorry jak za szybko pisze to tak właśnie jest;P

co do pytania o dzieciństwo to było tak :
leżałem na łóżku, nie mogąc zasnąć rozmyślałem o różnych głupotach, w pewnej chwili zaczynałem odczuwać cos dziwnego tak jakby ściany przesiąkały jakaś obecnością, coś jakby krążyło było to na tyle spokojne odczucie ze nie powodowało to we mnie leku, cała zabawa zaczyna się kiedy to uczucie zaczyna narastać i obecność czegoś zacieśnia się coraz bardziej im bardziej się na tym koncentrowałem tym bardzie j zaczynałem słyszeć coś na kształt dźwięku im bardziej próbowałem słuchać tym bardziej dźwięk był wyraźny, pamiętam dokładnie ze zadawałem sobie pytanie czy piszczy mi w uszach czy cos innego wydaje taki dźwięk w chwili kiedy próbowałem zatkać uszy czułem się jakbym nie mógł ruszyć żadną kończyna wtedy zadałem sobie pytanie w umyśle szybko zaczynając wyobrażać sobie skąd może się to wydobywać wtedy jak lawina posypały się pytania których raczej wam teraz nie opowiem ale ważniejsze jest to ze dotyczyły miejsca i dźwięku nie wiem jak długo byłem tym pochłonięty w każdym razie w pewnej chwili poczułem chłód fizyczny głębszy niż kiedykolwiek go w życiu czułem. Dotknąłem swojej twarzy i nic nie czując otworzyłem panicznie oczy miałem wrażenie jakbym dotykał innej obcej twarzy . Przede mną nic nie było... ostatnie pytane znalazło odpowiedz chłód był tak bolesny ze żadne łzy nie mogły odreagować bólu nie wierzyłem w to co widzę była pustka w pełnej dynamice rozrastania jak entropia tylko czujesz ja na wszelki nieopisany sposób byłem gdzieś gdzie byłem tylko ja i ten dźwięk który teraz brzmiał juz tylko w mojej głowie. krzyczałem tylko ze tego nie chce z otwartymi najszerzej oczami. Po chwili wszystko zaczęło wibrować jakby łamać miliony ziarenek piasku zmieniając się w jakąś blado szara powierzchnie dopiero po którejś chwili zrozumiałem ze to sufit .. nie musze juz chyba mówić ze serce mi chciało z klaty wywalić za wszelką cenę chciałem juz tego nie czuć nie myśleć. Nigdy nie śniłem koszmarów choć wtedy myślałem ze to po prostu koszmar tylko juz jak się po tym uspokoiłem i siadłem na łóżku to słyszałem jeszcze bardzo cichutki coraz cichszy ten dźwięk…

Powrót do Pas startowy