No i co?! dostaje odleżyn xP

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn lip 13, 2009 2:54 pm

No i co?! dostaje odleżyn xP

witam.
o OOBE wiem juz prawie 2 lata... Miałem juz nie jedno oobe i nie jedno LD...
Lecz ostatnio zrobiłem sobie przerwe,chciałem odpocząć od tego wszystkiego, od każdej porażki i każdego wzlotu.
Dzisiejszy sen zainspirował i zmotywował mnie bym powrócił do maniactwa jakim jest opuszczanie ciała i przebywanie w odmiennych stanach swiadomosci...
Chciałem was drodzy oobemaniacy spytać jak wywołać u Siebie ''Wibracje'' bądź ''paraliż senny''...?
Zawsze wychodze poprzez LD, albo po prostu śnie swiadomie i nie przechodze na wyższą faze tj. OOBE.
chciałbym wkoncu doświadczyć paraliżu czy też wibracji... myśle że wtedy mógłbym częsciej odwiedzać astral...
Moje próby z reguły wyglądają tak że kłade sie o 23-24 w nocy i leże jak kłoda 1h do 70minut i po prostu nic sie nie dzieje, czuje sie tylko zrelaksowany i moje ciało takie lżejsze, nic więcej... aż wkoncu przychodzi czas na odwrócenie sie na bok i zakończenie próby...
Co robić... Doradzcie...

MSA

Post Pn lip 13, 2009 8:07 pm

Re: No i co?! dostaje odleżyn xP

Nie "próbuj", tylko "wychodź", kwestia innego nastawienia. :)Nieudane wyjście to co innego niż tylko nieudana próba.

No i może by tak 4+1 zapodać...

A moim zdaniem wychodzenie przez LD jest wporzo, nie ma co narzekać na brak wibracji, paraliżu, gumo ciasta, różowych nosorożców i różnych problemów. Wrzuć sobie cel do głowy, że jak będziesz miał LD to skierujesz fazę do wewnątrz, skup sie na sobie, "zapadnij w siebie", znajdziesz kupę pisaniny o tym.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Wt lip 14, 2009 12:16 pm

Re: No i co?! dostaje odleżyn xP

Po 1 nie próbuj wieczorem tylko po kilku godzinach snu, po 2 nie leż na siłę i czekaj aż coś się stanie tylko obserwuj bez zbędnych emocji, albo zacznij snuc kontrolowany a'la sen no i daj ciału usnąc. Cwicz koncentrację, obserwuj wdech skupiaj na wydechu itd itd, zacznij medytowac. Po 3 nie rób nic na siłę.
:)

Powrót do Pas startowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO